okulista w okolicach strzelno

Sortuj

lekarz Małgorzata Zdebska

ul. Sienkiewicza 3

Średnia ocen: 5/5

OD WIELU LAT TAK SAMO FACHOWA OPIEKA OKULISTYCZNA,GODNA POLECENIA,TROSKLIWA, WNIKLIWA I DOKŁADNA.DZIĘKUJEMY CAŁĄ RODZINĄ ZA OPIEKĘ OKULISTYCZNĄ :)KATARZYNA

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Maria Zwolenkiewicz

Szpitalna 30
Żnin

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry specjalista,co można zauważyć chociażby po terminach wizyt,które są niestety bardzo odległe.

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Przemysław Kosicki

Roosevelta 59

Średnia ocen: 5/5

Bardzo sympatyczny lekarz. Wprawdzie u mnie chodziło o rutynowe badanie, ale i do tego podszedł rzetelnie i kompleksowo. Jak najbardziej polecam. :)

lekarz Danuta Grzybowska-Łukowiak

Brzoskwiniowa 16

Średnia ocen: 5/5

Zawdzięczam tej pani wzrok.Uratowała moje oko po wypadku samochodowym.Dzieki tej pani widze,a szane na to był bardzo małe.Przeprowadziła mi 8 godzinną operacje na oko,była wtedy ordynatorem na oddziale okulistycznym.Leżałem na tym oddziale jakies 1,5 miesiąca,potem leczyłem sie u iej prywatnie i dzieki niej widze na to oko.Polecam wszystkim.Pełem profesjalizm.

lekarz Grzegorz Jędrzejczak

None
Plac Wolności 23
Mogilno

Średnia ocen: 5/5

Pełen profesjonalizm.Super podejście do pacjenta.Bardzo sympatyczny, wyrozumiały i uprzejmy człowiek.Polecam

Opinia dodana przez: MarJan

lekarz Bogumiła Bialik

zakład optyczny
św. Wawrzyńca 21
Gniezno

Trafiłem do Pani B. Bialik po tym jak inna "gnieźnieńska sława - MKD" leczyła moje na oczy na zapalenie spojówek, a okazało się, iż przeszedłem obustronne zapalenie rogówki. To co "sława" rozpuszczała na rogówce przez pół roku sterydami u Pani Bialik okazało się zmianami pozapalnymi, których nie można usunąć w taki sposób. Jestem zachwycony profesjonalizmem i podejściem do pacjenta przez Panią Bialik. Myślę, że jest to najlepszy okulista w Gnieźnie. Polecam i będę Panią polecał dalej.

Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Ewa Jagiełło-Skoczylas

Pro-Optyk
3 Maja 2
Inowrocław

Pani doktór godna polecenia innym jest bardzo dokładna w leczeniu i bardzo cierpliwa ,takich lekarzy więcej z wielkim sercem polecam

Mariola Chojnicka-Klyszcz

HIPOKRATES
ul. Sikorskiego 1
Słupca

Najlepszy lekarz w Słupcy! Bardzo kompetentna, miła i uprzejma. Dokładnie sprawdza co może być przyczyną choroby. POLECAM

lekarz Bożena Włodarczyk

Kujawy-Połczyńskiego 19
Inowrocław

Wspaniała pani doktor kompetentna w działaniu i leczeniu. Dużo jej zawdzięczam. Trafna diagnoza co do astygmatyzmu odpowiednie leczenie i znacząca poprawa wzroku. Leczę się u tej pani od 6-tego roku życia i do puki będzie możliwość nie zamierzam zmieniać lekarza. Polecam innym pacjentom

Opinia dodana przez: Krzysztof.Ł

dr Piotr Drela

GABINET OKULISTYCZNY
WIOSNY LUDÓW 5
Konin

Chyba jedyny lekarz jakiego mogę polecić bo do tych nie mam szczęścia. 3 lata temu wylądowałem w szpitalu z ostrym wysiękowym zapaleniem spojówki, leczyli mnie 3 tygodnie nie wiedzieli co mi jest a mój stan to się polepszał i zaraz mocno pogarszał. Po wypisaniu na żądanie leczyłem się u dr. Dreli. Co prawda i on nie wiedział co jest przyczyną (możliwych chorób jest mnóstwo) a leczenie trwało długo ale mój stan się nie pogarszał i z czasem wszystko wróciło do normy. Jako jedyny lekarz też znając mój wywiad rodzinny skłaniał się ku temu że zapalenie mogło być przez chorobę autoimmunologiczną (min. reumatyczne) 3 lata upierałem się przy tym gdy lekarze mówili że moje objawy to tylko zbieg okoliczności i w końcu 3 tyg temu zdiagnozowano mi ZZSK (po ok 8 latach chorowania). W dużej mierze zawdzięczam mu to że w końcu wiem na co choruje i jak chorobę hamować przez co mam dużą szanse dożyć starych lat we w miarę dobrym zdrowiu.

Opinia dodana przez: Piotr