okulista w okolicach sułkowice

lekarz Anna Napora-Krawiec

None
Strzelców 4A/78

Średnia ocen: 5/5

Fajna Pani Lekarz. Miła, uprzejma, bardzo kompetentna, cierpliwa. Diagnoza prawidłowa. , ,, ,, , ,, , ,, ,, , , , ,, , , ,, , , , , , ,, , , , ,, , , ,

Ps Bardzo ładna Pani.

dr n. med. Krzysztof Morawski

Prywatny Gabinet Okulistyczny

Średnia ocen: 5/5

Świetny specjalista! Kompetentny, cierpliwy, miły, dokładnie tłumaczy daną chorobę. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje. Polecam serdecznie.

dr n. med. Małgorzata Woś

CenterMed
ul. Św. Łazarza 14

Średnia ocen: 5/5

Widać, że zna się na fachu. Ma ogromną wiedzę i świetnie ją stosuje w praktyce, bardzo dobry diagnosta. W stosunku do pacjenta zawsze profesjonalna, służy radą, bardzo miła.

Opinia dodana przez: Aśka

dr n. med. Ewa Ortyl

Okulista   (+1 więcej)

Średnia ocen: 5/5

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor.

dr n. med. Arkadiusz Pogrzebielski

Centrum Okulistyki OCULUS
Zyblikiewicza 5/71
Śródmieście, Kraków

Średnia ocen: 5/5

Szczerze polecam dr Arkadiusza Pogrzebielskiego. Od 5 lat jestem jego pacjentką. Bardzo rzadko spotyka się tak kompetentnego i oddanego pacjentowi lekarza. Potrafi z dużą cierpliwością, zrozumiałymi dla pacjenta słowami tłumaczyć zawiłości choroby i leczenia. Czuję, że moje problemy są tak samo ważne dla tego lekarza jak dla mnie.

Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Małgorzata Fałdzińska-Tętnowska

Wojewódzki Szpital Okulistyczny
Dożynkowa 61

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor Małgorzata Fałdzińska-Tętnowska świetnie zajęłą się naszym synkiem. Jego kanaliki były wcześniej przetykane dwukrotnie u innych lekarzy. Gdy to nie pomogło skontaktowaliśmy się z Panią doktor i pojechaliśmy z maleństwem 150 km. do Krakowa. Wizyta krótka rzeczowa i co najważniejsze skuteczna. Bardzo dobra organizacja. Jeśli tylko rodzice "współpracują" to wszystko przebiega szybko i bezproblemowo. Polecam.

lekarz Barbara Gliwa

Scanmed Multimedis
Podgórska 36

Średnia ocen: 5/5

Bardzo rzeczowa,miła osoba. Mam minimalną wadę wzroku, ale ,że nie byłem dla niej 100 % przekonujący w prawidłowych odczytach P.Barbara na kilka sposobów sprawdzała co i jak, czy jakie szkła itp. itd. Profesjonalizm

Opinia dodana przez: Sniady sniady2

dr n. med. Stefania Pająk

wojwwódzki szpital okulistyczny

Średnia ocen: 5/5

Prawdziwy lekarz z powołaniem, wzbudza zaufanie, pełna energii i humoru, wizyta u Pani doktor to prawdziwa przyjemność.

lekarz Andrzej Mądroszkiewicz

None
Łobzowska 4/2

Średnia ocen: 5/5

Dr jest niesamowity, bada bardzo dokładnie, ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Przemiły człowiek, gorąco polecam

dr Wioletta Tomczyk-Dorożyńska

Okotest
Wojska Polskiego 14
Nowy Targ

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobra specjalistka.Wyjątkowy człowiek.Operowała oczy mojej mamy.To anioł wśród lekarzy.Polecam i bardzo dziękuję

Opinia dodana przez: Jerzy Porabik jporabik