okulista szczecin

świetny specjalista, nikt nie mógł mi pomóc a doktor mnie wyleczyła

lekarz Urszula Schemionek

Szafera 74 lok. 4

Średnia ocen: 5/5

Bardzo kompetentna i konkretna. Uważnie wysłuchała tego co miałam do powiedzenia, dopytywała, komentowała i tłumaczyła. Gorąco polecam!

dr n. med. Andrzej Lipiński

DOM LEKARSKI
Rydla 37

Średnia ocen: 5/5

Cudowny człowiek i lekarz. Pacjenta traktuje jak człowieka, a nie jednostkę chorobową. Posiada nie tylko lekarski perfekcjonizm ale także to, czego brakuje wielu lekarzom: życzliwość, troskę o pacjenta i łagodność. Życzę wszystkim chorym takich lekarzy. Kasia

lekarz Hanna Gorczyńska

Gołębia 14

Średnia ocen: 5/5

Polecam naprawdę miła i sympatyczna ,chodzę z moim synkiem i napradę ma super podejście do dzieci.

Opinia dodana przez: Kasiulka milenium33

Leszek Kuprianowicz

PAM Pomorzany

Średnia ocen: 5/5

najlepszy lekarz okulista w szczecinie. Niespotkałam nigdy innnego tak dobregp lekarza.

lekarz Alicja Zdanowska

Średnia ocen: 5/5

polecam Panią doktor,udałam się do niej prywatnie z mężem i 2 miesięcznym synkiem. Mężowi zbadała wzrok i dobrała odpowiednie okulary ( po wizycie u innego specjalisty i doborze szkieł miał problem z widzeniem) natomiast z maleństwem obchodziła sie bardzo delikatnie tez wykrył przyczynę łzawienia oczka. Wizyta i kontakt jak najbardziej pozytywny, sympatyczna wyczerpująco odpowiadał na pytania, wszystko wytłumaczyła. Gorąco polecam.

lekarz Elżbieta Kaczanowska

Opinia dodana przez: Renata

lekarz Agnieszka Ostojska

Rydla 37

Średnia ocen: 5/5

Kompetentny lekarz !!! Poświecający pacjętowi odpowiednia ilość czasu!!!I co ważne - osoba niesamowicie uprzejma , kontaktowa ! Każdego pacjęta traktuje w sposób indywidualny ! Podczas wizyty nie ma się wrażenia tzw. obsługi fabrycznej, taśmowej. ZDECYDOWANIE POLECAM!!!

dr n. med. Krystyna Szymańska

Gila 2 lok. 3

Średnia ocen: 5/5

Bardzo miła Pani Doktor. Polecam wszystkim, którzy szukają kompetentnego i sympatycznego lekarza. Leczę się u Niej wraz z dziećmi od wielu lat i zawsze można było na Nią liczyć. Poza tym jest cierpliwa

dr Andrzej Palacz

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz operował Mamie zaćmę i wszystko jest w porządku.Uprzejmy,spokojny kompleksowe podejście do pacjenta.Godny polecenia

Opinia dodana przez: Jerzyk