Filtruj terminy

Lekarze Okulista Tarnów

lekarz Piotr Chwaliszewski

Krakowska 23
33-100 Tarnów

Profesjonalista w każdym calu.Przesympatyczny doktor.Polecam w 100%!!! Marek Iwaniec

lekarz Mariusz Budzyń

Eudomed
Szewska 12
33-100 Tarnów

Lekarza poleciła mi znajoma. Zdecydowanie przyłączam się do wszystkich dobrych opinii tutaj. Doskonały specjalista z bardzo dobrym podejściem do pacjenta, przyjemna atmosfera w gabinecie ( pomimo tego, że była to wizyta na fundusz;))
Opinia dodana przez: Mimi

lekarz Emilia Borcz

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Wujek musi za mnie napisać, bo ja sam nie bardzo umiem. On jest lepszym pismakiem niż ja. Otóż, żona Dariusza zgubiła okulary i zapomniała gdzie. Kuzyn poszedł z żoną do lekarki a ta stwierdziła, że jemu minusy zamieniają się na plusy. Czemu wcześniej tego nie zauważył, gapcio z niego i tyle.
Opinia dodana przez: Dariusz z rodziną

lekarz Barbara Jakubowska-Drwal

ulica Goldhammera 12/7
33-100 Tarnów

nie znam pani doktor ale po tylu pozytywnych opiniach ide do niej z pelnym zaufaniem widze ze jest cenionym lekarzem

lekarz Wiesława Zieńczuk

al. Solidarności 29
33-100 Tarnów

zawsze jak mam problem z oczkami mojego dziecka idę do pani Z.Mój synek jest niepełnosprawny boi się lekarzy ponieażczęsto musiał byc w szpitalu. Pani doktor zawsze była miła cierpliwie tłumaczyła dziecku co będzie się działo. Polecam ją z czystym sumieniem szczególnie jak macie problem z dziećmi. Nawet gdy nie byłam zarejestrowana przyjęła nas bez problemu

lekarz Danuta Wyszkowska

NZOZ Miejskie Centrum Stomatologiczne sp. zo.o
ulica Długa 18
33-100 Tarnów

Pani doktor jest bardzo uprzejma i mila osoba bardzo dobrze zna sie na chorobach oczu bylem jej pacjentem przez kilka lat jak przyjmowala wMCM w Moscicach jak do pani dr.sie teraz dostac z NFZ.

lekarz Maria Ostafil

Euro-med
ul. Skargi
33-100 Tarnów

polecam miło i profesjonalnie. to pierwszy lekarz który mnie tak dobrze obsłużył.

lekarz Ewa Augustyn

Prywatny Gabinet Lekarski
Powstańców Warszawy
33-100 Tarnów

Nie polecam, zła diagnoza, krytykuje innych okulistów, niemiła, wizyta bardzo krótka bez wyjaśnienia problemu. Pieniądze wyrzucone w błoto.....
Świetny specjalista. Wyleczył mnie z poważnej choroby. Niestety zapracowany więc czas oczekiwania jest długi.
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Beata Mikosz

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Jestem zadowolona z wizyty, bo była rzeczowa. P. Doktor zbadała dziecko bez pośpiechu. Otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania.
Opinia dodana przez: Anna

Joanna Bilska

oftaldent
naturowicza
Tarnów

Pierwsza wizyta tym gabinecie, jestem bardzo miłe zaskoczona. Pani dr kompetentna, rzeczowa, konkretna i bardzo pomocna w mojej chorobie. Nie mogłabym sobie wyobrazić lepszego podejścia. Jestem bardzo wdzięczna. 😊
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Emilia Bogdali

Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne
Szewska 12
33-100 Tarnów

Pani doktor jest lekarzem z niesamowitym doświadczeniem i wiedzą. Leczę się u niej kilkanaście lat. Zawsze wizyty były wyczerpujące, spokojne. Pani doktor dokładnie wszystko tłumaczy. Ma mnóstwo pacjentów. Jednak od lat kilku okropnie frustrujący jest sposób umawiania się na wizyty. Organizacyjnie jest to totalna klapa. Nie ma możliwości umówienia się na wizytę, tylko należy czekać do konkretnego dnia za dwa - trzy miesiące i w tym konkretnym dniu stać w ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Maciej Zach

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Oczywiście, nie polecam tego lekarza. W bardzo arogancki sposób potrafi odnieść się do pacjenta. Dziwi mnie to, że z takim podejściem również przyjmuje dzieci. Osobiście już nigdy do tego lekarza nie wrócę i myślę że każdy powinnam to przemyśleć czy warto.
Opinia dodana przez: Ewelina
Pani doktor Piekarczyk poświęca zbyt mało czasu pacjentą aczkolwiek jest całkiem dobrym lekarzem oraz jest miła i sympatyczna dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Barbara Nikodem

Krakowska 23
33-100 Tarnów

Żałuję, że wcześniej nie przeczytałem opinii o Pani doktor. Umówiłem się na badanie prywatne w ramach mojego pakietu luxmed. Jakie wnioski? Zostałem gorzej przyjęty niż na NFZ. Niestety zapomniałem maski i miałem nadzieję, że Pani przyjmie mnie bez - ze względu na to, że to wizyta prywatna. Wchdzę do gabinetu i pytam się czy mógłbym zostać przyjęty bez maski, a Pani odpowiada mi, że nie. W takim razie zapytałem czy ...

lekarz Karolina Bobrowska

Wałowa 8