warmińsko-mazurskie okulista

dr Piotr Kanclerz

Przychodnia Lekarska Hygeia
ul. Bema 80

Średnia ocen: 5/5

Badanie okulistyczne dzieci to nie lada wyzwanie dla niektórych lekarzy w Elblągu. Jak się okazało Pan doktor do nich nie należy, okazał się być niezłym zaklinaczem dzieci. Wizyta przebiegła spokojnie i bardzo zabawnie. Pan doktor na spokojnie ale z poczuciem humoru objaśnił małemu pacjentowi na czym badanie wzroku będzie polegało i po co się go robi, następnie porozmawiał ze mną (rodzicem ), a dziecku podarował stertę kolorowych nalepek. Mały pacjent z gabinetu wyszedł zadowolony i dokładnie zbadany a rodzic doinformowany i pouczony o wadach wzroku i temu jak się przed nimi ustrzec. Bardzo dziękujemy i na pewno w razie konieczności ponownie zgłosimy się do tego samego doktora.

Opinia dodana przez: Alicja
lekarz Agnieszka Nicpoń

lekarz Agnieszka Nicpoń

Okulista   (+1 więcej)

Gabinet okulistyczny
Hetmańska 47E

Średnia ocen: 5/5

Panią Agnieszkę polecił mi kolega, gdy szukałam lekarza okulisty, który podjął by się zbadania oczu mojemu 11 miesięcznemu wnukowi.
Byłam ...

Byłam niezwykle zaskoczona sposobem komunikacji Pani doktor z dzieckiem, jej cierpliwości i staranności w postawionej diagnozie.
Ponownie spotkałam się z Panią doktor gdy udałam się po pomoc ze swoją 84 letnia mamą.
Znakomity i nietuzinkowy specjalista, świetny lekarz..
Kompetencje Pani doktor, zaangażowanie, życzliwość, uprzejmość, podejście oraz wnikliwa diagnostyka są nieocenione.
Nie ma znaczenia wiek pacjenta, czy rodzaj wizyty, liczy się nade wszystko chęć udzielenia możliwie wszelkiej pomocy.
Trafiłam do Pani Agnieszki z polecenia i sama w 100% serdecznie bardzo polecam !!!
Wyrazy szacunku i uznania.. Dziękuje..

Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Ewa Gurowska

ulica Królowej Jadwigi 20/IV
Giżycko

Średnia ocen: 5/5

Przemiła Doktor :) dokładna i sumienna a co najważniejsze bardzo pomocna kobieta :) swój czas pracy rozkłada tak by każdego pacjenta przyjąć i dokładnie przebadać . Super lekarz a mało teraz jest takich a tu proszę :) aż chce sie isć na kolejną wizytę :) Polecam

lekarz Grażyna Soćko-Wojciechowska

Mrongowiusza 7

Średnia ocen: 5/5

od wielu lat Pani doktor opiekuje się moimi oczami również moją mamę leczy.Opieka na bardzo wysokim poziomie i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza.Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów

Opinia dodana przez: franciszek

lekarz Hanna Szczepka

I Dywizji im. T. Kościuszki 22
Giżycko

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry i rzeczowy lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Dzięki Pani Hannie moja mama miała zdiagnozowaną zaćmę wyleczoną operacyjnie. Czuje się dobrze i co najważniejsze nareszcie widzi na oko( Szpital w olecku tez poleciła Pani Hanna) W odróżnieniu od Pani Hani wszyscy inni lekarze w Giżycku ją zbywali a zaćma się powiększała

lekarz Józef Woś

Staromiejska 2
Kętrzyn

Średnia ocen: 5/5

pełny profesjonalizm w każdym calu. polecam pana doktora. uporał się z moim problemem widzenia. okulary są rewelacyjne. nareszcie mam takie jakich potrzebowałam

Opinia dodana przez: irena

lekarz Wenanty Lewalski

ulica Żeromskiego 37C
Szczytno

Średnia ocen: 5/5

wspanialy lekarz dobry czlowiek otwarty do pacjenta jestem jego pacjentka dwadziescia lat leczy takze mojego meza syna i teraz wnuczke polecam

lekarz Danuta Hajdukiewicz-Onoszko

Warmińska 17

Średnia ocen: 5/5

Bardzo miła i kompetentna okulistka. Podchodzi do każdego pacjenta bardzo rzeczowo. Szczegółowo sprawdza wszystko.

lekarz Roman Jabłoński

Gwiezdna 21

Średnia ocen: 5/5

Doktor Jabłoński to wspaniały lekarz, dwa razy usuwał mi gradówkę w szpitalu w Elblągu i obydwa zabiegi przebiegły szybko, bezboleśnie i w przyjemnej atmosferze. Podsumowując: profesjonalista w 100%

lekarz Andrzej Zalewski

Średnia ocen: 5/5

Lekarz extra,ma poczucie humoru,kompleksowo i profesjonalnie podchodzi do pacjenta.Polecam