Okulista, Warszawa

lekarzMirosław Żydecki

Marszałkowska 28 lok. 95, Warszawa

szkoda,żenie ma takich lekarzy w publicznej służbie zdrowia

drAniela Piękniewska

Okulista

Pani Doktor jest wspaniałą, przemiłą, pozytywnie nastawioną i profesjonalną osobą. Gorąco polecam i sama jeszcze nie raz wrócę :)

lekarzDorota Jazgarska-Orzeł

2 opinie

Internista, Lekarz rodzinny, Okulista

Centrum Medyczne CMP Ochota, Grójecka 132, Warszawa 4 inne

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, zawsze ciepła i uśmiechnięta. Cierpliwie wszystko tłumaczy, profesjonalne podejście do pacjenta.

Umów wizytę online zHaloDoktorze.pl - Dorota Jazgarska-Orzeł
jutro
14:40
Rezerwuj termin
lekarz Magdalena Korwin

lek. med.Magdalena Korwin

MEGA-LENS LECZNICA OKULISTYCZNA, ul. Surowieckiego 12a, Warszawa 2 inne

POLECAM !!!!! Bardzo dobra atmosfera w gabinecie, dokładne badanie i wytłumaczenie mi mojej choroby. Możliwość zadawania pytań co nie wszędzie poprzednio było wolno. Moja ...

dr n. med.Anna Turek

Okulista dziecięcy, Okulista

Centrum MEDICOVER Warszawa - Atrium, Al. Jana Pawła II 27, Warszawa

Sympatyczna osoba,wszystko potrafi wyjaśnić,zna swój zawód i wspaniale to wykorzystuje,leczę się u Pani doktor kilka lat.Polecam

Elżbieta

lekarzEwa Szczepura

Centrum Medyczne Damiana, ul. Wałbrzyska 46, Warszawa

Super lekarz, konkretna, dokładna, skuteczna, na zadane pytania otrzymałem odpowiedź, może małomówna ale to okulista a nie psycholog. Polecam

Piotr

drMaria Stalmach

Kondratowicza 27b, Warszawa

polecam! fachowe badania i porady. gabinet w bardzo dobrej lokalizacji, czynny w godzinach wieczornych. lekarz sympatyczna, otwarta i umie słuchać

dr n. med.Joanna Ciszewska

2 opinie

Okulista

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA, ul. Nowogrodzka 84/86, II-gie piętro (winda), Warszawa 1 inna

Bardzo dokładna lekarka. Zgłosiłam się z odwarstwiającą się siatkówką, jestem w trakcie leczenia. Polecam!

Umów wizytę online zHaloDoktorze.pl - Joanna Ciszewska
13 Kwi
15:00
Rezerwuj termin

dr n. med.Krystyna Kanigowska

Okulista dziecięcy

MediPark Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci, Obrzeżna 5, Warszawa 1 inna

Wspaniała specjalistka, kompetentna z podejściem do dzieci. Byliśmy dokładnie poinformowani o przebiegu operacji. Uprzejma i godna polecenia.

lekarzAgnieszka Podedworny-Chustecka

Marszałkowska 28 (nad Trasą), Warszawa

Bardzo polecam:-)podejscie oraz profesjonalizm u Pani doktor na najwyższym poziomie, po zapodaniu przepisanego leku poprawa natychmiastowa.

Marzena
Zobacz również