Okulista, Warszawa

lekarzMaria Stankiewicz

Ostrołęcka 4, Warszawa

Lekarz ja z serialu. Rzadki przypadek w dzisiejszych czasach. Pani dr jest pałna szacuknu i empatii, poświęca tyle czasu ile trzeba, często zostaje po ...

lek. med.Michał Szot

RETINA Diagnostyka i Mikrochirurgia Oka, ul.Gimnazjalna 1, Warszawa 1 inna

Pan Michał to świetny lekarz, miałam przyjemność odwiedzić go na nfz. Świetnie wytłumaczył mój problem, poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam. Taki lekarz dla ...

Joanna
Umów wizytę online zHaloDoktorze.pl - Michał Szot
26 Gru
08:20

drAniela Piękniewska

Okulista

Pani Doktor jest wspaniałą, przemiłą, pozytywnie nastawioną i profesjonalną osobą. Gorąco polecam i sama jeszcze nie raz wrócę :)

lekarzMirosław Żydecki

Marszałkowska 28 lok. 95, Warszawa

szkoda,żenie ma takich lekarzy w publicznej służbie zdrowia

lekarzDorota Jazgarska-Orzeł

2 opinie

Internista, Lekarz rodzinny, Okulista

Centrum Medyczne CMP Ochota, Grójecka 132, Warszawa 4 inne

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, zawsze ciepła i uśmiechnięta. Cierpliwie wszystko tłumaczy, profesjonalne podejście do pacjenta.

Umów wizytę online zHaloDoktorze.pl - Dorota Jazgarska-Orzeł
2 Sty
11:00

dr n. med.Anna Turek

5 opinii

Okulista dziecięcy, Okulista

Centrum MEDICOVER Warszawa - Atrium, Al. Jana Pawła II 27, Warszawa

Sympatyczna osoba,wszystko potrafi wyjaśnić,zna swój zawód i wspaniale to wykorzystuje,leczę się u Pani doktor kilka lat.Polecam

Elżbieta

dr n. med.Joanna Ciszewska

2 opinie

Okulista

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA, ul. Nowogrodzka 84/86, II-gie piętro (winda), Warszawa 1 inna

Bardzo dokładna lekarka. Zgłosiłam się z odwarstwiającą się siatkówką, jestem w trakcie leczenia. Polecam!

Umów wizytę online zHaloDoktorze.pl - Joanna Ciszewska
22 Gru
15:00

drMaria Stalmach

Kondratowicza 27b, Warszawa

polecam! fachowe badania i porady. gabinet w bardzo dobrej lokalizacji, czynny w godzinach wieczornych. lekarz sympatyczna, otwarta i umie słuchać

dr n. med.Krystyna Kanigowska

Okulista dziecięcy

MediPark Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci, Obrzeżna 5, Warszawa 1 inna

Wspaniała specjalistka, kompetentna z podejściem do dzieci. Byliśmy dokładnie poinformowani o przebiegu operacji. Uprzejma i godna polecenia.

lekarzAgnieszka Podedworny-Chustecka

5 opinii

Marszałkowska 28 (nad Trasą), Warszawa

Bardzo polecam:-)podejscie oraz profesjonalizm u Pani doktor na najwyższym poziomie, po zapodaniu przepisanego leku poprawa natychmiastowa.

Marzena
Zobacz również