Filtruj terminy

Lekarze Okulista Włocławek

{'id': 20482, 'name': u'W\u0142oc\u0142awek'} Okulista
                                       lek. med. Marta Lagner

lek. med. Marta Lagner

Centrum Diagnostyczno – Lecznicze Barska Sp. z o.o.
Barska 13
87–800 Włocławek

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Lagner. Pani doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta, badanie jest wykonywane bez pośpiechu, wszystko jest dokładnie tłumaczone. Podczas wizyty panuje miła atmosfera. Pełen profesjonalizm. Polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Paulina W
{'id': 20482, 'name': u'W\u0142oc\u0142awek'} Okulista
                                       dr n. med. Marzena Anna Krajewska

dr n. med. Marzena Anna Krajewska

ul. Wieniecka 43
87-800 Włocławek

Super człowiek. Miła, kompetentna, fachowość, rzetelność. Przede wszystkim podejście do dziecka. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Witczak

ulica Konopnickiej 47
87-800 Włocławek

Witam!Pani Doktor Ewa Witczak to wspanialy lekarz,świetny specjalista przez duże S,życzliwy pacjentowi!!!A co najważniejsze patrząca na problem okulistyczny szerzej niż wymagalaby to Jej specjalizacja!Gorąco polecam!Malgorzata Nowicka z Bielska-bialej.

dr n. med. Janusz Michalewski

Zakład Medyczny DIAGMED
Stefana Okrzei 66
90-453 Włocławek

Jestem zachwycony operacją zaćmy wykonaną przez Pana Doktora Janusza Michalewskiego. Prognozy nie były najlepsze z innych placówek ze względu na rozległe uszkodzenia lewego oka. W Contact - Med nikt mnie nie straszył. Wykonano zabieg ze skutkiem wspaniałym. Operacja 22.11., kontrola 13.12. zawsze Pan Doktor. Dziękuję - jestem niezmiernie wdzięczny. Wspaniały lekarz, wspaniała Placówka. Polecam. Nigdzie indziej. Andrzej Róg
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Michał Gotowczyc

Cyganka 22b
87-800 Włocławek

Moja córka od 6 roku życia uczęszczała do Pana Gotowczyca na państwowe wizyty na ul. Szpitalną. Wcześniej inny lekarz mimo prywatnych wizyt nie pomógł jej. Dzięki 9 letniej współpracy z P.Gotowczycem - ćwiczenia na oczy 2 razy do roku na zeza zbieżnego (polecam ul. Szpitalna - państwowo)- obecnie u córki nie widać zeza. Druga córka w zeszłym roku miała gradówke na powiece. Mimo późnej pory P. Gotowczyc przyjął ją w ...

lekarz Mirosław Wiliński

Gabinet Ginekologiczny dr n.med. Iwona Tomczewska
św. Antoniego 44
87-800 Włocławek

Bardzo dobry lekarz , chodzę sama i z dzieckiem do Niego, za każdym razem poprawnie stwierdzi co się dzieje że wzrokiem. Ciśnienie w oku zawsze bada. Ktoś z rodziny ma ciśnienie w oczach i zawsze do Niego chodzi. Najlepszy lekarz którego znam
Opinia dodana przez: Małgorzata
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w gabinecie Pani doktor. Przede wszystkim byłam mile zaskoczona długością i dokładnością badania. Skutkiem tej wizyty są świetnie dobrane okulary. Polecam.

lekarz Elżbieta Szydłowska

Reja 7/9
87-800 Włocławek

Wspaniały lekarz .od razu rozpoznała to co mi dolegało.|Nawet w Toruniu w Matopadzie dziwono się , kto to od razu rozpoznał.Bardzo polecam i dziekuję anna
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Wojdat-Korecka

ul. Królewiecka 1A
87-800 Włocławek

Faktycznie w gabinecie prywatnym pani doktor uprzejma niestety w szpitalu to jakby zupełnie inny człowiek ponura i niemiła. Być może to kwestia rutyny i stażu i osobiście jestem za młodymi lekarzami którzy mają więcej w sobie empatii dla ludzi nie tylko dla pacjenta i nie tylko w gabinecie prywatnym.
Opinia dodana przez: Krzysztof lech

lekarz Wiesław Pieniążek

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Nie chodźcie do tego okulisty, jeśli nie chcecie się męczyć z wadą pogarszającą się co rok! Lepiej wydajcie pieniądze i idźcie do prywatnego, ten okulista nie zna się, bada ludzi bez komputera, wywnioskowuje z tablicy alfabetu prawdopodobną wadę Twojego wzroku, czyli źle dopasowuje szkiełka do okularów przez które bada. Jednym wielkim zdaniem dzięki temu Panu mam powiększoną wadę, która nie powinna dojść do -3,50 w młodym wieku.

lekarz Hanna Konopka-Radzikowska

Rzemieślnicza 1