Lekarze Olecko

lek. dent. Andrzej Bubrowski

Pl. Wolności 13A
19-400 Olecko

Gabinet jak i profesjonalizm Pana doktora Bubrowskiego moze byc przykladem praktyki lekarskiej w naszym miescie. Lekarz rzeczowy, dotrzymujacy terminow, indywidualne podejscie do pacjenta, nie "rozprawia" w trakcie pracy o pogodzie i swoich sprawach z personelem pomocniczym, skupiony na pacjencie. Czysty gabinet, nienaganny uniform lekarski. Polecam szczerze, gdyz lekarz ten przywrocil moja wiare w mozliwe bezbolowe i niekrepujace leczenie, za ktore jestem Panu doktorowi - bardzo wdzieczna.
Opinia dodana przez: Danuta

Alicja Gadomska

19-400 Olecko

Cudowna, wspaniała kobieta. Takich lekarzy brakuje w niewielkich miatach takich jak Olecko. Stale sie doucza, czego nie mozna powiedziec o innych lekarzach z przychodni. Mieszkam w Białymstoku i korzystam z jej porad jak pojawiam sie w Olecku. Zawsze ma dla pacjenta czas, pomimo tego, że teoretyczie przyjmuje do godz 15-tej, to zawsze zostaje do ostatniego pacjenta. Ma ogromna wiedze i jej diagnozy zawsze pokrywaja sie tymi stawianymi przez lekarzy klinicznych ...

lekarz Tomasz Abrycki

19-400 Olecko

Pełna kompetencja, profesjonalizm, specjalista w zakresie gastroenterologii, polecam wykonanie badań gastroskopii i kolonoskopii, pacjent Ryszard.
Opinia dodana przez: Ryszard

lek. dent. Zbigniew Piotrowski

Chirurg stomatolog

Spacerowa 6
19-400 Olecko

Leczyłam u niego zęby wyrywałam i robiłam koronkę w każdym przypadku profesjonalne podejście wie jak za co się zabrać robi konkretnie i na długo jestem bardzo zadowolona polecam
{'id': 15198, 'name': u'Olecko'} Traumatolog
                                       lekarz Karol Busz

lekarz Karol Busz

Traumatolog, Ortopeda

19-400 Olecko

Pan dr.Karol Busz to rzetelny lekarz,profesionalista w w każdym calu, dokładnie i szczegółowo przeprowadzi wywiad. Od 2012r borykałam się z trzaskajacym biodrem po nieudanym zabiegu biodra,chodziłam od lekarza do lekarza i każdy odsyłał mnie z kwitkiem,jedynie dr.Busz tego nie zrobił,potraktował mnie jak człowieka z bólem a nie jakąś marionetkę. Dzieki niemu wracam do pełnej sprawności,bez bólu i strachu,serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Barbara Dolewa

lekarz Roman Szeremeta

Choroby zakaźne, Internista

19-400 Olecko

Rzadko choruję i nie znam zbyt wielu lekarzy. Ale opinie, jakie słyszę, często jeżą włosy na głowie. Jednak ostatnio leżałam w szpitalu w Olecku z zapaleniem płuc pod opieką doktora Romana Szeremety. Dla mnie to ideał lekarza. Bardzo uważny i troskliwy. Dla każdego pacjenta ma czas i w tym czasie skupia się wyłącznie na badanym pacjencie. Do tego zawsze pojawia się na oddziale z życzliwym uśmiechem. I najważniejsze: potrafi szybko ...

lekarz Leszek Stypułkowski

19-400 Olecko

Miły lekarz, dobry fachowiec. MA ODPOWIEDNIE PODEJŚCIE DO PACJENTÓW W RÓŻNYM WIEKU ( RÓWNIEŻ DZIECI) Polecam!

lekarz Jan Fabczak

Pulmonolog, Internista

Kopernika 10
19-400 Olecko

Dzisiaj byłam przyjęta w przychodni w Wieliczkach ,przez pana doktora. Profesjonalny, uprzejmy , czułam że chce mi pomóc.
Witam wszystkie przyszłe mamy... Po dziesięciu latach zaszłam w ciąże ,jest to moja trzecia ciąża .Wcześniej nigdy nie słyszałam o badaniach prenatalnych .Aż do tego dnia gdy dowiedziałam się o takich badaniach które przeprowadza pan doktor Kucharczyk .Umówiłam się na pierwszą wizytę w lutym tego roku i chcę powiedzieć że nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak wspaniałym podejściem lekarza do pacjenta .Doktór przed badaniem dokładnie wszystko omówił .Nie wyobrażacie ...
Opinia dodana przez: szprota12334

dr Słamowir Sapieżko

19-400 Olecko

Bardzo polecam doktora Sapieżkę. Może nie jest najbardziej rozmownym czy wylewnym człowiekiem na świecie, ale wie, co ma robić i jak to robić. Zostałam przyjęta na zabieg bardzo szybko. A gdy po zabiegu pojawiło się kilka pytań bez problemu przyjął mnie na oddziale, przebadał, i na wszystkie pytania odpowiedział.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Tomasz Grędziński

Neurolog

ESCULAP
ul.11-go LISTOPADA 23 gab.4
19-400 Olecko

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor to jeden z najlepszych specjalistów w Polsce. Po pół roku życia z ciągłym bólem wielu lekarzy nie potrafiło mi pomóc, dopiero pan doktor i jego wiedza , doświadczenie pomogły mi stanąć na nogi. Jak najbardziej polecam w 100 %. Pan dr Gredziński "podarował" mi drugie życie ❤ Życie bez bólu 😁
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Małgorzata Lasota

19-400 Olecko

Jedna z najlepszych lekarzy u jakich byłam, super podejście do pacjenta, miła i bardzo uprzejma. Serdecznie polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Maciej Woroniecki

Urolog

19-400 Olecko

Lekarz bez powołania brak szacunku do pacjenta urządza kpiny wyśmiewa się w raz z swoim asystentem odradzam

lekarz Andrzej Marcinkowski

Psychiatra

19-400 Olecko

Odradzam lekarza na pierwszą wizytę u psychiatry. Po wysłuchaniu 5 min mojej relacji lekarz nie dawał mi dojść do słowa i nie chciał rozmawiać po czym polecił mi gabinet obok swojej koleżanki ale nie omieszkał wziąć w sumie wymuszonej przeze mnie wizyty w długości 20 min, 150 zł.

lekarz Paweł Balun

19-400 Olecko

Przyszłam z zapaleniem skory twarzy, może alergią, nie wiem dlatego poszłam do lekarza, dostałam sterydy, których nie wolno stosować na twarz Tak przynajmniej zapisano w ulotce ... nie wiem co mam myśleć. Do zapaleń skory twarzy nie polecam. Ale jest bardzo sympatyczny 😁

Anna Bielenica

Indywidualna Praktyka Lekarska
19-400 Olecko

Podzielam wcześniejsze opinie. Jest bardzo chamska w stosunku do rodziców. W 100% nie polecam. Rodziców traktuje jak samo zło . Zamiast powiedzieć co dziecku jest, na wstępie mówi, że rodzice są nieodpowiedzialni za swoje dziecko. W jej mniemaniu to przez rodziców dziecko trafia do szpitala.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Alicja Trejnowska-Gadomska

Lekarz rodzinny, Pediatra

OLMEDICA w Olecku Sp.z o.o. - Szpital
19-400 Olecko

Lekarz powinien leczyć pacjentów a nie przyjmować ich "na akord". Co może powiedzieć lekarz jeżeli bada pacjenta przez 2 minuty? Przez 5 lat byłam pacjentką Pani Gadomskiej i ani razu nie dostałam skierowania na żadne badania, mino próśb o ich zrobienie. U mojej córki nie rozpoznała zapalenia oskrzeli i stwierdziła iż przesadzam, a dziecko chodzi do przedszkola i łapie wirusy, stąd kaszelek. Co do zarejestrowania się na samą wizytę, to ...
Opinia dodana przez: Rozgoryczona

lekarz Katarzyna Ziniewicz

19-400 Olecko

Nieuprzejma, złośliwa, podejście do pacjenta na poziomie zerowym. Nie polecam i mam nadzieję, że już nigdy nie będę musiała się z nią spotkać.

lekarz Artur Wilczewski

19-400 Olecko

Chciałabym ostrzec wszystkie Panie przed wizytą u ginekologa z Sejn, Artura Wilczewskiego!!!! Mam 69 lat. W Augustowie, podczas wizyty kontrolnej mój lekarz ginekolog zidentyfikował polipa endometrium w trzonie macicy. Dostałam skierowanie na zabieg usunięcia polipa, z zaznaczeniem że nie powinnam zwlekać z zabiegiem. Ze względu na covid i duże obłożenie szpitali, najbardziej dogodny termin znalazłam w szpitalu w Sejnach u dr Wilczewskiego. W szpitalu „wykonano mi” „histeroskopię - wycięcie tworu ...
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Sławomir Sapieżko