Lekarze Olsztynek

dr hab. n. med. Bogusław Baczkowski

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Ameryce
11-015 Olsztynek

Bardzo kompetentny lekarz z doskonałym podejściem do pacjenta. Sympatyczny, cierpliwy, człowiek z wysoką kulturą osobistą. Szczerze polecam tego specjalistę, który uwolnił mnie od wieloletniego bólu i cierpienia. Leczyłam się przez około 4 lata u różnych lekarzy i żaden z nich nie był wstanie mi pomóc. Właściwą diagnozę, a także powrót do zdrowia zawdzięczam profesorowi. Dziś jestem już po zabiegu i znów zaczynam cieszyć się życiem. Dziękuje za pomoc i opiekę.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Olga Serguć

Niepubliczna Poradnia Stomatologiczna
Ostródzka 2
11-015 Olsztynek

Bardzo profesjonalna. Najlepszy dentysta na jakiego trafiłam. Polecam. Zgadzam się z pozostałymi opiniami - zastrzyki w wykonaniu Pani Olgi Serguć nie bolą 😊
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Anna Misiukiewicz-Wójcik

Lekarz rodzinny

Gminne Centrum Zdrowia Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Olsztynku
11-015 Olsztynek

Wspaniała lekarka. Zawsze trafiona diagnoza, a przy tym empatyczne podejście do pacjenta. Pani doktor jest pediatrą mojego syna od 3 lat.
Opinia dodana przez: Agnieszka Światłowska

lekarz Mirosław Łesiów

11-015 Olsztynek

Niezwykły człowiek! Przy pierwszej wizycie lekarz dzięki swojej otwartości i empatii od razu wzbudził u mojego męża zaufanie i przekonanie, co swoich kompetencji. Z pozytywnym nastawieniem mąż poddał się operacji laparoskopowej, którą doktor osobiście przeprowadził. Przez cały okres pobytu męża w szpitalu miał znakomity kontakt z pacjentem, chętnie i cierpliwie wyjaśniał i odpowiadał na nasze pytania. Dodał mężowi ogromnej siły do dalszej walki o zdrowie. A to bardzo ważne! Doskonały ...
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Piotr Jacek Ruszczyk

Gminne Centrum Zdrowia Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej
Chopina 5
11-015 Olsztynek

Doktor Ruszczyk ma dużą wiedzę i jest bardzo wrażliwy na cudze nieszczęścia,jest wyrozumiały, cierpliwy,opanowany. Umie wczuć się w sytuację pacjenta i stara się jak najlepiej mu pomóc.Wizyta w gabinecie lekarskim doktor Ruszczyka nie jest trudnym wyzwaniem.Do pacjenta zawsze podchodzi z dużym taktem. Dzieli się swoimi wiadomościami, wątpliwościami,przedstawia, jakie są możliwości i ryzyko danego leczenia.
nie polecam osobom które są po roku 38 roku życia ponieważ pani lekarz od razu wysyła na operacje pozbycia się macicy .Ja byłam u pani lekarz w wieku 39 lat ponieważ miałam mięśniaki macicy pani doktor odrazu wysłała mnie na oddział w celu usunięciu usunięcia całej macicy nie zważając na to iż w przyszłości chciałabym mieć dzieci nie polecam odradzam wystrzegajcie się. po podjętym leczeniu u inne ginekologa mięśniaki zostały ...
Opinia dodana przez: Marlena

Jacek Kuleta

11-015 Olsztynek

Nie wiem czy dobrze trafiłam na imie i nazwisko Pana Doktora...Jesli Pan Doktor Kuleta o którym tu jest mowa to ten sam Pan Doktor ktory obecnie przyjmuje jako pediatra w Mrągowie to ja dziekuje za takiego lekarza dla dzieci... Moze w innej dziedzinie jest znawca ale jesli chodzi o dzieci to chyba nie za bardzo ma pojecie o ich leczeniu...Dziecko 8 miesicy kaszel mokry powodujacy wymioty do tego katar....poszłam wiec ...
Opinia dodana przez: zawiedziona

lekarz Janusz Dembiński

Lekarz rodzinny, Internista

Sportowa 23
11-015 Olsztynek

Nie polecam. Pacjent się nie liczy tacy ludzie nie powinni kończyć medycy bo zaprzeczają przysiędze Hipokratesa!
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Anna Dembińska

Rehabilitant, Pediatra

Sportowa 23
11-015 Olsztynek

Wizyta państwowa - nie polecam. Pani była bardzo niemiła, nie mogłam uzyskać informacji jakie leczenie powinien przejść mój syn aby poprawić jego stan zdrowia. Zamiast skupić się na procesie leczenia, to miała pretensje, że dziecko zadaje pytania !!! Bardzo niegrzeczne podejście do dziecka. Nigdy więcej nie skorzystam z wizyty i nie polecę nikomu innemu. Może gdyby to była wizyta prywatna, to zachowanie Pani Doktor byłoby zupełnie inne :(

lekarz Marek Sova

Lekarz rodzinny, Internista

Świerczewskiego 34a lok. 1
11-015 Olsztynek

Dla mnie jako pacjentki jest lekarzem bardzo miłym i pogodnie usposobionym. Zna moją chorobę od " podszewki ". Zawsze kieruje mnie na odpowiednie badania. Zawsze skory do rozmowy, a ile może poświęcić na nią czasu zależy od liczby pacjentów w poczekalni. Dużo zależy też od pacjenta, nie tylko od lekarza.
Opinia dodana przez: E

lekarz Jarosław Glibowski

11-015 Olsztynek

Witam polecam lekarz znający się na fachu godny polecenia . Wyjaśnił mi wszystko . Dam Skierowanie na wszystko . Polecam
Opinia dodana przez: Joanna

Hanna Domańska-Kogut

Chirurg stomatolog, Protetyk

Chopina 11
Olsztynek

Jeśli chcesz mieć ładny uśmiech, idź do innego stomatologa. Kobieta nie rozumie co się do niej mówi. Odwala fuszerke żeby do niej chodzić, bo inny dentysta po niej nie poprawi tego co zepsuła. NIE POLECAM

lekarz Małgorzata Zegadło-Nalborska

11-015 Olsztynek

Dopiero podczas trzeciej wizyty u pani doktor, postanowiła ona wstać od komputera i zbadać pacjenta. Pół roku przepisywała leki które wywoływany apatię, brak snu, utraty równowagi, drżenia rąk. Zero zainteresowania stanem pacjenta. Leczenie przez panią doktor skończyło się gehenną,kilku miesięczną rehabilitacją i utratą. Radzę omijać szerokim łukiem Panią doktor.

lekarz Sylwia Miłosz

lekarz Zygmunt Martynowski