Lekarze Onkolog dziecięcy Białystok

lekarz Beata Maćkowiak-Matejczyk

Gabinet Ginekologiczny
Kard. St. Wyszyńskiego 8B/32
15-888 Białystok

Konkretna polecana osoba szczegółowo wyjasni na czym będzie polegało leczenie bardzo polecam wszystkim już na drugiej wizycie skierowała do szpitala nie to co inni lekarze eksperymentują latami a choroba się rozwija pani doktor szybko reaguje. Bardzo chciałabym podziękować za zajęcie się moim przypadkiem. Gorąco polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Paweł Knapp

ulica Legionowa 13
15-281 Białystok

Polecam! Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Operował mnie. Uratował mi zdrowie i życie. Miałam raka złośliwego. Bedąc pod Jego opieką czułam się bezpieczna. Ma wspaniałe podejście do pacjentki. DZIĘKI PANU DOKTOROWI JESTEM ZDROWA.
Opinia dodana przez: Danuta

Tadeusz Pietrewicz

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Sienkiewicza 2/4
Białystok

Po wizycie u dr. Pietrewicza jestem pod wielkim wrażeniem. Został mi polecony przez znajomą, która jest jego wierną pancjentka od kilku lat i u której rodziła i będzie rodzić kolejne dziecko. To rzeczywiście bardzo spokojny, budzący zaufanie lekarz. Wizyta trwała ponad godzinę ( !!! ). Pan doktor wnikliwie pytał o wszystko, o czym poprzednicy nawet nie pomyśleli, że może byc ważne. Zlecił badania, o których wcześniej nawet mi nie wspomniano. ...

Artur Nowak

Ginekolog onkolog

Poliklinika Położniczo-Ginekologiczna dr Arciszewski
Zamenhofa 19 Białystok
15-435 Białystok

Szukałam lekarza, który w przyszłości prowadziłby moja ciążę. Tak trafiłam do dr Nowaka. Prowadził moją pierwszą ciążę. Czułam się spokojna. Będąc w drugiej ciąży nie miałam już dylematu z wyborem lekarza, bo wiedziałam, że będzie to dr Nowak. Niezmiennie od paru lat jestem pod jego opieką. Zawsze kulturalny, taktowny, miły, cierpliwy. Odpowiada na wszystkie pytania.
Opinia dodana przez: Marlena

dr n. med. Leszek Kozłowski

Chirurg onkolog

ulica Niedźwiedzia 69/110
15-531 Białystok

Pan doktor Leszek Kozlowski zadzialal na moje obawy i niepokoje zwiazane z operacja jak balsam kojacy juz podczas samego zabiegu.Moim zdaniem jest czlowiekiem szalenie empatycznym i napewno bardzo dobrym w swojej profesji.Potrafi cierpliwie wysluchac pytan pacjenta i fachowo objasnic proces leczenia.Oby takich lekarzy bylo wiecej!Dziekuje bardzo Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: anna

lekarz Mariola Kucharewicz

Onkolog, Radioterapeuta

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. K. Dłuskiego Klinika Chorób Płuc i Gruźlicy
ulica Żurawia 14
15-540 Białystok

Bardzo miła kompetentna osoba, młoda wprawdzie ale sumienie wykonuje swoją pracę. Dba o dobro pacjenta i każdy przypadek rozpatruje indywidualnie.

dr n. med. Andrzej Dmitruk

Chirurg onkolog, Onkolog

al. Piłsudskiego 20/1
15-308 Białystok

Serdecznie NIE POLECAM, w nagłej sytuacji, zachęcona fantastycznymi opiniami postanowiłam zasięgnąć porady u Pana doktora. Nieco załamana gdyż nikt wcześniej nie był w stanie mi pomóc myślałam że lekarz z tak ogromnym doświadczeniem przynajmniej nakieruje mnie na jakiekolwiek "tory" w kierunku wyzdrowienia...Niestety, z uwagi że sytuacja wystąpiła dość nagle nie miałam możliwości umówienia się na wizytę (Pan doktor przyjmuje 2 dni w tyg. od 15 do 19 i tylko w ...
Opinia dodana przez: Ewelina

dr Zofia Boroń

Onkolog

centrum onkologii
ul. Ogrodowa 12, 15-027 Białystok
15-161 Białystok

Nie polecam Pani doktor leczyła mojego tatę i niestety nie mogę potwierdzić,że jest lekarzem z powołania

lekarz Włodzimierz Markiewicz

Białostockie Centrum Onkologii
ulica Ogrodowa 12
15-027 Białystok

Nie nalezy akurat do najsympatyczniejszych ludzi na swiecie ale jest swietnym specjalista. Chwala mu za to, ze pröbowal ratowac mi Matke.

dr n. med. Bożena Bagan

Białystok

Stanowczo odradzam! Kobieta wykonała cytologię w trakcie rozwijającej się infekcji, którą widziała i zlekceważyła. Przy badaniu ginekologicznym są obecne osoby trzecie!!! I uwaga! Zabierają i przetrzymują dowody osobiste, co teoretycznie nie powinno mieć miejsca… najgorszy ginekolog u jakiego byłam….
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Krystyna Ostrowska-Cichocka

ulica Niedźwiedzia 69/110
15-531 Białystok

W dniu dzisiejszym byłam na wizycie u Pani Doktor. Była sympatyczna , dokładna i skrupulatna. Wysłuchała mnie , poleciła dalszą drogę dbania o swoje zdrowie. Polecam i pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Anna Kitszel

Onkolog dziecięcy, Pediatra

ulica Zagórna 2H/9
15-820 Białystok

Lekarz ? Z takim podejściem do pacjenta to może być lekarzem ale chyba na papierze tylko.. nie polecam.

lekarz Marek Kulikowski

Endokrynolog, Ginekolog onkolog

Hospicjum "Dom Opatrzności Bożej" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jana Sobieskiego 1
15-013 Białystok

Dziękuje za potraktowanie jak mięso bycie chamem i gburem kiedy byłam na wizycie w Poradni Patologii Ciąży w Poradni przy USK. Zrobił niepotrzebne a nawet nie zalecane w tym okresie ciąży badanie ginekologiczne i skrzyczał za to że mnie bolało.

lekarz Bożena Pawełczyk-Pankiewicz

Białostockie Centrum Onkologii