onkolog bielsko-biała

lekarz Rafal Wisniowski

centrum onkologiczne j.p.II
wyzwolenia

Średnia ocen: 5/5

bezwzględnie polecam za podejście i profesjonalizm, oraz za wyjątkowo ludzkie podejście do pacjenta. Polecam

lekarz Dorota Cieślar-Jopek

Onkolog   (+1 więcej)

Średnia ocen: 5/5

Bardzo gorąco polecam pania doktor. Bardzo miła i kompetentna, nie stwarza bariery, swobodnie moża zapytać o wszystko, pod jej opieką czuję się bardzo dobrze. Nawet jak zadzwoniłam po pół roku doskonale mnie pamiętała choć nie byłam ciężkim przypadkiem pani doktor, to było miłe.

lekarz Dorota Zdunek

Broniewskiego 5 (Ultramedic)

Średnia ocen: 5/5

Polecam panią doktor.Bardzo miła ciepła osoba.

Polecam panią doktor.Bardzo miła ciepła osoba.

lekarz Marcin Kowalski

ul.Wyzwolenia 18
Bielsko-Biała

" Jeżeli jesteś mądrzejszy od szefa swego, a on się o tym dowie-szykuj się do zmiany miejsca pracy".
Lekarz, który ...

Lekarz, który wykonuje swoją pracę wzorowo i dba o pacjenta, kierując się hasłem wiszącym na korytarzach Centrum Onkologii w Bielsku-Białej przy ul. Wyzwolenia.Na "prośbę" niektórych osób rozstaje się z pacjentem. Robi to w sposób godny, rzetelny i fajny z myślą o swoich podopiecznych nie o sobie. Panie Doktorze słonko zaświeci i będzie świecić zawsze dla Pana i Bliskich.

Opinia dodana przez: Stefan

dr n. med. Daniel Jajtner

Chirurg onkolog

ul.Wyzwolenia 18
Bielsko-Biała

Tylko maksymalne opinie przystają do Dr.Daniela.BCO może być dumne, że ma takiego lekarza. Dziękuję losowi, że w tym trudnym czasie mogłem być jego pacjentem. Zdrowia, wielu sukcesów w tej odpowiedzialnej pracy. Zapewniam, że wiele osób, w szczególny sposób doświadczonych, zachowuje Pana w życzliwej pamięci.

Opinia dodana przez: Wiktor

Ginekolog onkolog

POLI-MED
Kustronia 4
Bielsko-Biała

To moja kolejna wizyta u tego lekarza, za każdym razem trochę trzeba zaczekać, ale za to podczas wizyty mam poczucie, że poświęca mi odpowiednią ilość czasu. Od niedawna mogę u niego zrobić wszystkie badania, mam poczucie, że jestem pod dobrą opieką.

dr n. med. Tadeusz Leśniak

Chirurg onkolog   (+1 więcej)

Wyzwolenia 18
Bielsko-Biała

Świetny fachowiec, godny polecenia! Szkoda, że już nie kieruje oddziałem chirurgii w BCO. Ogromna strata dla chorych.

Opinia dodana przez: EM

lekarz Adam Matlak

Chirurg onkolog

EuroMedica
Żywiecka 142
Bielsko-Biała

Profesjonalny,wzbudza zaufanie,podejście doktora do pacjenta, sprawia,że czuje się bezpieczne.Polecam w 100 % pana doktora Matlaka.

Opinia dodana przez: brzuszek

dr Barbara Hofman

Bielsko-Biała

Dobry, wrażliwy lekarz kieruje się mnóstwem empatii. wszystko cierpliwie tłumaczy i z całego serca chce pomóc. Nie ważne czy pacjent ma 30 lat jak mój mąż czy 90 jak babcia. Do każdego podeszla z sercem. Polecam gorąco Panią Doktor. Cudowny człowiek

Opinia dodana przez: Jola