częstochowa onkolog

Sortuj

lek. med. Paweł Gruszecki

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarze, bez problemu robi wszystkie badania. Będąc u tego lekarza czuje się pod dobra opieką. Polecam

lekarz Grzegorz Celban

Chirurg onkolog   (+1 więcej)

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a

Średnia ocen: 5/5

Pierwszy raz spotkaliśmy Doktora na konsultacji na chemioterapii. Wystraszeni przed operacją, nie wiedzieliśmy o co pytać, gdzie iść itd. Doktor najpierw opowiedział krok po kroku co nas czeka, później odpowiedział na pytania, te zadane i te o, których nie pomyśleliśmy (to był pierwszy nowotwór w mojej najbliższej rodzinie), był cierpliwy. Cały czas mieliśmy kontakt telefoniczny, wszystko odbyło się tak, jak zapewnił nas Doktor. Przed operacją poważna rozmowa, bardzo taktowna i pomimo strachu, chory w pełni zaufał Doktorowi, ja też. Ta rozmowa sprawiła, że poczułam siłę i mogłam wspierać chorego. Lekarz nie lekceważył rodziny, znalazł dla mnie czas między kolejnymi operacjami, a naprawdę ma ich dużo. Po operacji stale doglądał pacjenta. Zawsze dokładnie badał, nie wystarczała mu odpowiedź, że jest ok. Przy tym zagadywał rozmową, o rzeczach ważnych dla chorego, np. motocyklach, ich markach, pojemnościach itp. Nie raz spędzał więcej czasu przy pacjencie , który był po zabiegu, a On miał wtedy dyżur na oddziale. Szczerze polecam dr. Celbana. To naprawdę wspaniały lekarz, który sprawi, że mając świadomość tej strasznej choroby, jaką jest rak, znajdziemy siłę i będziemy z nim walczyć. Cieszę się, że na naszej drodze do zdrowia stanął właśnie dr Celban, dziękuję

Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Piotrkamkow Kamkow

Ginekolog onkolog

wojewodzki szpital zespolony

Średnia ocen: 5/5

Dr. Kamkow jest konkretny,nie owija w bawełnę ,pełen empatii,uprzejmy a przede wszystkim nie zostawia chorego z problemem.tylko działa.Jak jest problem,uruchamia natychmiast wszelkie możliwe sposoby pomocy.Byłam mile zaskoczona po wczorajszej wizycie u doktora,bo nie odesłał mnie ze skierowaniem do dalszych poradni celem dalszego leczenia,tylko sam, osobiście prosił następnych specjalistów o objęcie mnie natychmiastowym leczeniem i już w poniedziałek umówił mnie na wizytę u doktora Jasnowskiego,do którego kolejki są niebotyczne.
Polecam z całym przekonaniem,godny zaufania.

Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Adam Lizak

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Bialska 104/118 Częstochowa
Częstochowa

Super lekarz, wspaniały człowiek. Ma cudowne podejście do pacjenta. Moja mama, którą leczy czuje się bezpiecznie i jeździ na radioterapię bez lęku. Oby więcej takich lekarzy. Polecam

Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Marek Stempień

Chirurg onkolog

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź

Wspaniały lekarz i CZŁOWIEK.
Rewelacyjny stosunek do pacjenta, dokonały diagnosta. Nigdy nie spotkałam tak dobrego lekarza. Duuużo zdrowia Panie Doktorze

Wspaniały lekarz i CZŁOWIEK.

Opinia dodana przez: Barbara

Przesypatyczny lekarz któremu mozna zaufać

lekarz Przemysław Jasnowski

Al.Wolności22 ul.Pużaka 5

doktor Jasnowski to doskonały chirurg i przemiły człowiek
i kto tylko go zna podziela moją opinię.godny polecenia!!!!

doktor Jasnowski to doskonały chirurg i przemiły człowiek
i kto tylko go zna podziela moją opinię.godny polecenia!!!!

Opinia dodana przez: lidia

Andrzej Chmielarz

TOMMED

Katowice

Dzisiaj miałem wykonany zabieg usunięcia paznokcia u stopy przez dr Chmielarza.Zrobił to

perfekcyjnie.Dr Chmielarz to doświadczony, bardzo kompetentny chirurg,godny polecenia,bo co bardzo ważne; jest wrażliwym człowiekiem.Bardzo bałem się tego zabiegu, a doktor umiejętnie wyciszył mój olbrzymi lęk i co najważniejsze, wykonał zabieg całkowicie bezboleśnie.Mogę z czysty sumieniem polecić każdemu dr A.Chmielarza jako doświadczonego,kompetentnego i co ważne wrażliwego chirurga.

Opinia dodana przez: Janusz

dr Izabela Prudło