gabriel

lekarz Gabriel Kwinta

Anestezjolog   (+1 więcej)

Żegocina

Średnia ocen: 5/5

zdarzył się cud, mianowicie zaprowadziłem swoją teściową do anestezjologa, bo bardzo mi przeszkadzała. Lekarz pierwsza klasa. Dziś moja teściowa Krysia M. śpi spokojnie i nie brzęczy mi za uszami ;) Wielka ulga ! Pozdrawiam, Andrzej.

Opinia dodana przez: Andrzej -(

Gabriel Gałuszka

Psychiatra

Gabinet Psychiatryczny

Kęty

Średnia ocen: 5/5

Bardzo miły i serdeczny człowiek i świetny specjalista.Bardzo długo szukaliśmy kogoś kto pomoże naszemu synowi i gdy trafiliśmy do Pana Doktora to nasze życie nabrało nowych barw.Dziękujemy.

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Gabriel Ruciński

Internista

Elbląg

Profesjonalizm, klasa, kultura osobista i uprzejmość na wysokim poziomie. Polecam lekarza innym pacjentom a Pana doktora serdecznie pozdrawiam. Pacjentka

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Gabriel Bielawski

Kardiolog

Szpital Miejski
Batorego 17
Toruń

W czasie wykonywania koronografii a następnego dnia angioplastyki małomówny,zdecydowany,pewny tego co robi.Swoją postawą w czasie zabiegu działa uspakajająco na pacjenta.

prof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel

Chirurg naczyniowy   (+1 więcej)

PROFMEDICA Centrum leczenia chorób serca i naczyń
ul. Kutrzeby 11/116
Poznań

Dzięki specjalistycznemu badaniu Doppler - usg kończyn dolnych (zakrzepica) jego odpowiedniej interpretacji uratował mi życie.

Opinia dodana przez: Wojtek

lek. dent. Jiri Gabriel

None
Staszica 5
Paczków

Miałam plombowanego jednego zęba trzykrotnie w ciągu zaledwie kilku miesięcy u tego dentysty, dlatego przed samym wyjazdem za granicę na dłuższy okres zdecydowałam się na jego usunięcie. Pan wyrwał zęba z kawałkiem kości (natomiast zostawił część korzenia), przez co prawdopodobnie nie będę mogła sobie wstawić implantu. Nie to jednak jest najgorsze, rozszarpał mi dziąsło i nie przepisał żadnego antybiotyku, w wyniku czego doszło do martwicy. Dzień przed wyjazdem zgłosiłam się do chirurga w Nysie, który stwierdził, że zęba wyrwał mi RZEŹNIK A NIE DENTYSTA, a o konsekwencjach jakie by mnie spotkały gdybym nie trafiła do chirurga nawet nie chcę myśleć.

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Iwona Gabriel

NZOZ MEDICUS
ulica Lompy 4
Chorzów

Iwona Gabriel poświęca dużo czasu pacjentowi, oddzwania na telefon. Wszystko jest w porządku, dopóki ciąża przebiega prawidłowo. W moim przypadku było inaczej.
W 8tyg. ciąży umówiłam się na wizytę, po której odniosłam dobre wrażenie, choć zaniepokoiło mnie, że wg usg okazało się, że jest 6tydz. Dr Iwonę Gabriel jednak nie do końca to zmartwiło - stwierdziła, że SERCE BIJE, mimo że ja nic nie słyszałam. W 10tyg ciąży pojawiły się u mnie lekkie plamienia, więc zadzwoniłam do Iwony Gabriel z zapytaniem, czy mam przyjechać. Odpowiedź brzmiała: niech pani zażywa duphaston (pracuję w aptece i mam do niego dostęp). Za tydz (poniedziałek) zadzwoniłam z informacją, że brązowe plamienia nadal są. Odpowiedź brzmiała: to normalne bo się oczyszcza, spotkamy się w piątek. W piątek na wizycie, która trwała godz. dowiedziałam się, że obraz jest zamazany i muszę zrobić w sobotę HCG i powtórzyć w poniedziałek i zadzwonić. Ponadto zmierzyła wielkość płodu na 10 tydz (powinien być koniec 12tyg) Zadałam konkretne pytanie CZY SERDUSZKO BIJE, usłyszałam: jeszcze tak. Dostałam bardzo silne dawki luteiny i dopochwowo i podjęzykowo i kazała mi leżeć. HCG w sobotę wyszło 1970 i wskazywało na 6tydz!!!(powinien być 12tydz) Pojechałam do szpitala i dowiedziałam się, że zarodka w ogóle nie ma, jest puste jajo płodowe, ciąża zatrzymała się na 6tygodniu.Kilku lekarzy nie mogło uwierzyć, że jakiś lekarz mógł stwierdzić, że dzień wcześniej biło serce!!!!!
Ocenę dr Iwony Gabriel pozostawiam osobom, które to czytają. Bicie serca to podstawowy parametr, który sprawdza się podczas badania USG i nie ma możliwości pomyłki.

Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Eugeniusz Gabriel

Endokrynolog   (+1 więcej)

Różana 7
Wisła

Wyjątkowo przyjazny pacjentowi lekarz, bardzo dobry specjalista komunikatywny oraz bardzo sympatyczny. Szczególnie polecam.

lekarz Agnieszka Krzemień-Gabriel

Laryngolog

Sosnowiec

Jesteśmy tydzień po zabiegu przebytym u Pani Doktor i żadnych zastrzeżeń nie mam. Wszystko w porządku. Pani Doktor jak najbardziej wie co robi :)

Opinia dodana przez: Magdalena