onkolog katowice

dr n. med. Beata Jabłońska

CSK ŚUM
Medyków 14

Średnia ocen: 5/5

Dariusz T. w dniu 17.02.2014 Pani dr n. med. B.Jabłońska przeprowadziła udaną operację. Pragne serdecznie podziękować za kompetentne zaangażowanie, przygatowanie i udany zabieg operacyjny. Życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej i kontynuację nauk medycznych Z poważaniem, Dariusz

Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Agata Kachel-Flis

None
ul. Roździeńskiego 6
Tychy

Średnia ocen: 5/5

100% kompetencji i zaangażowanie , nie ma rzeczy niemożliwych. Każdemu życzę takiego lekarza, rak przestaje być tak straszny.

Opinia dodana przez: Katarzyna

dr hab. n. med. Jan Włoch

nt medical
witosa 21

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry chirurg onkolog. Będziesz zadowolony. Najwyższy poziom, wspaniały lekarz i skuteczny, uprzejmy, wszystko Ci wytłumaczy.

Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. med. Sylwia Szabłowska-Siwik

Onkolog

Uniwersyteckie Centrum Okulistyki i Onkologii Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35

Średnia ocen: 5/5

Zrównoważona,kompetentna.Polecam.Stara się wprowdzać nowe metody leczenie.Swego czasu prowadziła badania kliniczne z dużym powodzeniem.Pozdrawiam.

lekarz Dominik Bałuka

CSK ŚUM, Klinika Chirurgii Przewodu Pokarmowego
Medyków 14

Średnia ocen: 5/5

Bardzo przyjazny i oddany pacjentowi lekarz.To on postawił na czas właściwą diagnozę. Wzbudza zaufanie, doskonały chirurg.Właśnie mnie operował w klinice w Katowicach. Jest godny polecenia. Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo dziękuję Panie doktorze za szczęśliwą operację i opiekę medyczną w czasie pobytu w klinice. Serdecznie dziękuję . Pacjentka z Gliwic.

Leszek Kostrz

Onkolog   (+1 więcej)

Epione, Centrum Chirurgii Krótkoterminowej

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz i fachowiec. Przy tym też normalny człowiek , trochę zasadniczy ale kontaktowy z duża dozą empatii i zrozumienia dla pacjenta.

Opinia dodana przez: Stanisław

Bartłomiej Kuczera

Ginekolog położnik   (+2 więcej)

Okręgowy Szpital Kolejowy

Katowice

Super lekarz z powołania, naprawdę delikatny i rzeczowy. pomoże w każdej sytuacji, nawet o północy.

lekarz Joanna Mykała-Cieśla

Onkolog   (+1 więcej)

None
ulica Powstańców 31
Katowice

Kompetencja, uważne i ludzkie podejście do pacjenta. Zawsze uśmiech na twarzy, cierpliwość i życzliwość. Gorąco polecam.

Andrzej Chmielarz

Chirurg onkolog

TOMMED

Katowice

Dzisiaj miałem wykonany zabieg usunięcia paznokcia u stopy przez dr Chmielarza.Zrobił to

perfekcyjnie.Dr Chmielarz to doświadczony, bardzo kompetentny chirurg,godny polecenia,bo co bardzo ważne; jest wrażliwym człowiekiem.Bardzo bałem się tego zabiegu, a doktor umiejętnie wyciszył mój olbrzymi lęk i co najważniejsze, wykonał zabieg całkowicie bezboleśnie.Mogę z czysty sumieniem polecić każdemu dr A.Chmielarza jako doświadczonego,kompetentnego i co ważne wrażliwego chirurga.

Opinia dodana przez: Janusz

dr n. med. Paweł Mońka

Katowice

lekarz z powolaniem, a takich juz niestety coraz mniej. kompetentny, profesjonalny i skuteczny!!!