Lekarze Onkolog Katowice

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne PROFMEDICAL
Szarych Szeregów 46
40-750 Katowice

Pan Dr. Mąka ma się za Boga na Olimpie na Oddziale Chirurgii w Szpitalu Onkologiczny na ulicy Raciborskiej w Katowicach. Uważa że ma prawo decydować o życiu pacjentów. Podważa decyzje podejmowane przez innych lekarzy szpitala o konieczności pilnego operowania pacjentów. Byłam świadkiem jak Pan doktor wyrzucił za drzwi pacjenta (bliskiego członka mojej rodziny) który od lekarza onkologa z przyszpitalnej poradni onkologicznej miał skierowanie w trybie DILO na zabieg chirurgiczny, celem ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Andrzej Witkoś

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Dariusz Zdun

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Medyczne Centrum Specjalistyczne "Polimed" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Korfantego 2
40-096 Katowice

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Beata Jabłońska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Trafiłem na nią w dość trudnym momencie, kiedy po operacji połączenia jelit po roku stomii, pojawiły się komplikacje. Sytuacja była dość groźna, a pani dr naprawdę serdecznie podeszła do sprawy. Rzetelnie przygotowywała się do mojego, dość trudnego zabiegu operacyjnego. Ma podejście bardzo dobre, serdecznie rozmawia z pacjentem. Myślę, że powinni być tak serdecznie nastawieni do człowieka lekarze. Dzięki jej fachowości uniknąłem ponownego wyłonienia stomii.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Paweł Hernik

Katowickie Centrum Onkologii
Raciborska 27
Katowice

Pan doktor świetny specjalista, lekarz z powołania, mój zmarły mąż twierdził ze na swej drodze spotkał anioła, moja wdzięczność i podziw dla Pana doktora są ogromne - Danuta
Opinia dodana przez: Danuta

Bartłomiej Kuczera

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Okręgowy Szpital Kolejowy
Katowice

Super lekarz z powołania, naprawdę delikatny i rzeczowy. pomoże w każdej sytuacji, nawet o północy.

lekarz Jarosław Jędrychowski

NZOZ Falck Medycyna Region Śląski Przychodnia Falck Medycyna
Warszawska 52
40-008 Katowice

18 maja 2022 bylam operowana przez pana doktora w ZCO. Jestem pod duzym wrazeniem wiedzy i sztuki pana doktora. Wczesniej pan doktor z radiologami,, oznaczyli,, chore miejsce tzw kotwiczka abym jak najmniej ucierpiala przy operacji, pozniej zabieg z onkoplastyka. Polecam pana doktora z calego serca! Drogie panie jakby co to macie najbardziej przemyslana i zaplanowana operacje.

lekarz Filip Bydliński

Ginekolog onkolog

nowa med
Katowice

Bardzo dobry lekarz, wszystko fajnie wyjaśnione,wizyta w przyjemnej atmosferze bez skrępowania.Juz dawno nie spotkałam tak dobrego lekarza, nie zamienię na żadnego innego.Byłam też operowana przez pana doktora w szpitalu w Siemianowicach Śląskich . Polecam, naprawdę warto:)
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr hab. n. med. Jan Włoch

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

NA WITOSA
Witosa
40-032 Katowice

Bardzo dobry chirurg onkolog. Będziesz zadowolony. Najwyższy poziom, wspaniały lekarz i skuteczny, uprzejmy, wszystko Ci wytłumaczy.
Opinia dodana przez: Zbigniew

Leszek Kostrz

Chirurg ogólny, Onkolog

Epione, Centrum Chirurgii Krótkoterminowej
40-723 Katowice

Bardzo dobry lekarz i fachowiec. Przy tym też normalny człowiek , trochę zasadniczy ale kontaktowy z duża dozą empatii i zrozumienia dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Dominik Bałuka

Klinika Chirurgii Przewodu Pokarmowego
Medyków 14
40-751 Katowice

Bardzo przyjazny i oddany pacjentowi lekarz.To on postawił na czas właściwą diagnozę. Wzbudza zaufanie, doskonały chirurg.Właśnie mnie operował w klinice w Katowicach. Jest godny polecenia. Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo dziękuję Panie doktorze za szczęśliwą operację i opiekę medyczną w czasie pobytu w klinice. Serdecznie dziękuję . Pacjentka z Gliwic.

lek. med. Sylwia Szabłowska-Siwik

Zakład Medycyny Nuklearnej VOXEL w Katowicach
Ceglana 35
40-514 Katowice

Zrównoważona,kompetentna.Polecam.Stara się wprowdzać nowe metody leczenie.Swego czasu prowadziła badania kliniczne z dużym powodzeniem.Pozdrawiam.

lekarz Agata Kachel-Flis

Onkolog

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - AMBULATORYJNE ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
ul. Raciborska 26
40-074 Katowice

Na ten moment to najlepsza lekarka w dziedzinie onkologii, z którą miałam do czynienia. Wszystko cierpliwie tłumaczy, jest spokojna i bardzo uprzejma. Zleca tylko te badania, które są konieczne i których wymaga terapia na danym etapie. Dziękuję Pani Doktor za empatię i zrozumienie, którego w tych czasach tak bardzo brakuje.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Andrzej Kamiński

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww
Opinia dodana przez: Kalina

lekarz Joanna Mykała-Cieśla

Internista, Onkolog

Prywatne Centrum Medyczne NZOZ
ulica Kotlarza 6
40-139 Katowice

Kompetencja, uważne i ludzkie podejście do pacjenta. Zawsze uśmiech na twarzy, cierpliwość i życzliwość. Gorąco polecam.

lek. med. Andrzej Chmielarz

Chirurg onkolog

TOMMED
40-952 Katowice

Serdecznie dziękuję Panie doktorze za przeprowadzenie skomplikowanej operacji i mojej mamy. Dokonał Pan niemożliwego i za to będziemy Panu dozgonnie wdzięczne. Natalia i Grażyna Witczak

lekarz Ewa Szlachta-Świątkowska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice

Wspaniała Pani doktor, wspaniały człowiek, złota rączka chirurgii ogólnej i onkologicznej 🌷⚘🌷posiada wiedzę medyczną i potrafi ją wykorzystać poprzez sumienne podejście do pacjenta
Leczę się u Pana doktora od 3 lat, uważam go za bardzo dobrego lekarza, rzetelny, kompetentny,pilnuje terminu kolejnych badań, zawsze tłumaczy co i dlaczego jeśli jest taka potrzeba, zawsze pyta czy są jeszcze leki, poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent, dlatego jeden siedzi u niego 5 min. a inny 30 min. a jest doktorem bardzo zapracowanym (ordynator) Dla mnie lekarz powinien być kompetentnym fachowcem i taki jest dr Mońka, nie ...
Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w swoim życiu !!! Na wizyty do docenta Bogdana Michalskiego przyjeżdżam z województwa podkarpackiego !!!

dr n. med. Jerzy Wydmański

Onkolog, Radioterapeuta

Ośrodek Wczesnej Diagnostyki i Leczenia Nowotworów
40-960 Katowice

WITAM, DO DR TRAFIŁAM Z MOIM TEŚCIEM KTÓRY CHORUJE NA DROBNOKOMÓRKOWEGO RAKA PŁUC Z PRZERZUTAMI NA KOŚCI I OPŁCUCNEJ, TATA JEST W STANIE BARDZO CIĘŻKIM, JEST PO RADIOTERAPI I 1 SERII CHEMIATERAPII. TRAFILIŚMY DO PANA DR Z NADZIEJĄ ŻE PRZEPISZE TACIE SILNIEJSZE SRODKI PRZECIWBOLOWE I PODPOWIE NAM JAK POMÓC MU W DOLEGLIWOŚCIACH KTÓRE ZACZEŁY MU DOSKWIERAC TZN PROBLEMY Z WYPRÓZNIANIEM, BRAK APETYTU ITP. NIE OCZEKIWALISMY CUDU PO WIZYCIE (KOSZT WIZYTY ...
Opinia dodana przez: BASIA