Lekarze Onkolog Legnica

lekarz Krzysztof Forgacz

Stacja Dializ
Iwaszkiewicza 5.
59-220 Legnica

Bardzo dobry i wrażliwy na ludzkie cierpienie lekarz. Jestem pacjentką Pana Doktora i zawsze mogę na niego liczyć. Podczas chemioterapi dostałam zapalenia oskrzeli. Po kontakcie z Panem doktorem natychmiast kazał mi zgłosić się u niego. Zalecił badania i prześwietlenie klatki piersiowej. Po tym już widać, że martwi się o swoich pacjentów i zawsze można na nim polegać. Szczerze pozdrawiam i polecam Pana Doktora wszystkim pacjentom. Pacjentka z Legnicy
Opinia dodana przez: Legniczanka

lekarz Krystyna Costa

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Bukowa 4
Legnica

Kika lat temu Pani doktor zoperowała mi guzka, potem mojej żonie "coś" przy kolanie - inaczej nie mogę określić - pełen profesjonalizm, bez zbędnych ceregieli, gadania itd, już od początku Pani doktor wzbudza zaufanie i chyba o to chodzi. Dziękuję i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Stefan

Wiesław Tupikowski

Chirurg onkolog

Najświętszej Marii Panny 14
59-220 Legnica

Pan doktor bardzo sprawnie i szybko załatwił igłową biopsję i od razu skierował do odpowiedniego oddziału. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Leszek Huzarski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Kościuszki 46 (wejście od Grunwaldzkiej)
59-220 Legnica

Dr Huzarski jest moim lekarzem prowadzącym. Od pierwszej wizyty w DCO bardzo cierpliwie i zrozumiale dla mnie tłumaczył każdą wątpliwość, nie zostawił żadnego pytania bez odpowiedzi. Poświęcił mi tyle czasu, ile potrzebowałam. Potrzebowałam profilaktycznego zabiegu usunięcia jajników( mam mutację genu BRCA). Doktor kierował mnie na taki zabieg kilkukrotnie, ale pani ordynator ginekologii DCO Wrocław konsekwentnie przesuwała mój zabieg w bliżej nieokreśloną przyszłość od lutego 2020r do chwili obecnej ( ponad ...
Opinia dodana przez: Teresa

dr n. med. Tomasz Bojarowski

Chirurg onkolog

Najświętszej Marii Panny 14 lok. 3
59-220 Legnica

Wspaniały lekarz, pełen spokoju i ciepła dla pacjenta. Miałam 25 lat, gdy mnie zoperował. Bardzo się bałam. Po operacji sam przyszedł zapytać jak się czuję. Następnego dnia już byłam w domu. Dziękuję Panu Bogu, że to właśnie Pan doktor Bojarowski (wtedy ordynator oddziału) mnie operował. Dziękuję za wszystko Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Anna
Uchowaj nas Boże przed takimi lekarzami. Będę po nim miała traumę do końca życia.
Mialem "przyjemnosc" spotkac sie z tym lekarzem. w poradni onkologicznej w legnicy. straszny rutyniarz. poswieca zero czasu pacjentowi. nawet nie sprawdzajac moich wynikow stwierdzil ze nic mi nie jest i mam wrocic do przychodni i tam szukac problemu. nawet skierowania nie dal na tk klatki bo nie widzial podstaw. Konsultowalem pozniej wyniki we wroclawiu gdzie bez problemu dostalem skierowanie na badania i okazalo sie ze jednak jest guz. czekam na ...
Opinia dodana przez: darczello

lekarz Beata Darska-Nykiel

Ośrodek Diagnostyki Onkologicznej
ulica Andersa 4
59-220 Legnica

Zniszczyła mi zdrowie plany marzenia wlała mi chemię bez wywiadu poraziła mi cały organizm jestem w ogromnym cierpieniu morfina nie działa życzę jej takiego samego cierpienia jakie mi zadała pseudolekarz bez wiedzy i znajomości ludzkiego ciała
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Andrzej Kaiser

Izerska 35 lok. 10

lekarz Anna Łukowiak-Sokołowska

Ośrodek Diagnostyki Onkologicznej
ulica Andersa 4

lekarz Tomasz Bojarowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NOXMED sp. z o.o.
ulica Kosmiczna 14