Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Onkolog Leszno

dr n. med. Grzegorz Gertig

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

2005 rok, mastektomia, diagnoza brzmiała jak wyrok... Trafiłam do dr Grzegorza na ul. Łąkową i śmiało mogę powiedzieć, że darował mi drugie życie. Człowiek o ciepłym usposobieniu i jednocześnie doskonały specjalista. Zawdzięczam Mu wiele, nie znajduję słów wdzięczności. Jako pacjentka czułam się w 100% zaopiekowaną. Dziękuję Panie Doktorze. Pozdrawiam .
Opinia dodana przez: Iwona

Barbara Smereka-Gacek

Onkolog

Onkologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ONKO-MED"
Królowej Jadwigi 4
64-100 Leszno

Dziękuję Pani za wspaniałą opiekę i profesjonalizm podczas pobytu mojej mamy w szpitalu, podziwiam i wychwalam profesjonalizm i wyrozumiałość Pani zespołu na oddziale. Jeżeli ktoś twierdzi że trzeba jechać do wiekszego miasta do jakiegoś profesora, że pieniądze coś więcej pomogą to mówię szczerze i bez ogródek że jest w wielkim błędzie. Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Sławomir Cieśla

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Na Skarpie 24
64-100 Leszno

Szybko sprawnie pomaga kobietom. Nie naciągane na jakieś niepotrzebne badania. Miły uprzejmy. Na NFZ. Bezinteresowny

lekarz Paweł Caputa

Wojewódzki Szpital Zespolony
Leszno

Wspaniały lekarz a przede wszystkim człowiek, który nawet w beznadziejnej sytuacji potrafi dodać otuchy. Przez prawie 9 lat był lekarzem mojej mamy, wiele zawdzięczamy doktorowi i jestem bardzo wdzięczny za wszystko co zrobił dla mamy. Chapeau bas.
Opinia dodana przez: Piotr
Bardzo miła sympatyczna pomogła mi dużo razy .Całym sercem mogę polecić panią doktor .Do pacjenta podchodzi bardzo profesjonalnie i stara się zawsze pomóc.
Opinia dodana przez: Violetta

dr n. med. Piotr Tomczak

Onkolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ