śląskie onkolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

dr n. med. Krystyna Trela-Janus

dr n. med. Krystyna Trela-Janus

Onkolog   (+1 więcej)

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
Bytom

Sympatyczna, pogodna, kompetentna, niwelująca obawy, strach,
tłumaczaca krok po kroku niezbędne poczynania, wykazująca anielską
cierpliwość wobec niewiedzy pacjentki. ...

Sympatyczna, pogodna, kompetentna, niwelująca obawy, strach,
tłumaczaca krok po kroku niezbędne poczynania, wykazująca anielską
cierpliwość wobec niewiedzy pacjentki. Oprócz tego wysoka kultura
osobista, takt - zalety niebagatelne. Doskonała przewodniczka przygody
życiowej (niezbyt kolorowej - raczej podszytej lękiem i momentami
bolesnej) pt. "Dziki lokator w piersi". Serdeczne dzięki Pani Doktor.
Jolanta Piela.

Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Łukasz Krakowczyk

Chirurg onkolog

Instytut Onkologii

Średnia ocen: 5/5

Fantastyczny lekarz. Operował mojego syna. Nie został najmniejszy ślad. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i rewelacyjne podejście do pacjenta. Gorąco polecam. Oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Rafal Wisniowski

Szpital 1
Wyzwolenia 18
Bielsko-Biała

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz,zawsze odpowiada na wszystkie pytania, jest miły i uśmiechnięty.
Powinien być wzorem dla innych lekarzy i zasługuje na uznanie!!!!!

Powinien być wzorem dla innych lekarzy i zasługuje na uznanie!!!!!

Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Beata Jabłońska

Chirurg onkolog   (+1 więcej)

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
Katowice

Średnia ocen: 5/5

Dariusz T. w dniu 17.02.2014 Pani dr n. med. B.Jabłońska przeprowadziła udaną operację. Pragne serdecznie podziękować za kompetentne zaangażowanie, przygatowanie i udany zabieg operacyjny. Życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej i kontynuację nauk medycznych Z poważaniem, Dariusz

Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Maria Goleń

Instytut Onkologii w Gliwicach

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, miłą i skupioną na pacjencie. Jestem po zabiegu i choć czeka mnie radioterapia
wiem, ...

wiem, że będę w dobrych rękach.
Wszystkim Lekarzom i Pielęgniarkom Zespołu Głowy i Szyji składam
głęboki ukłon i serdeczne podziękowania. Pacjent od 4-lat.

dr n. med. Andrzej Wojcieszek

Ginekolog położnik   (+2 więcej)

Goethego 12 lok. 1
Zabrze

Średnia ocen: 5/5

Po raz pierwszy trafiłam do doktora Wojcieszka na konsultacje do I.O. w Gliwicach 15 lat temu. Rozpoznanie - rak szyjki macicy stopień II b. Z mojej strony przerażenie i powolne porządkowanie spraw rodzinnych - natomiast Pan Doktor planuje tok mojego leczenia. Brachyterapia, operacja, chemioterapia i ... jestem i cieszę się życiem. Nie ma drugiej takiej osoby do której miałabym takie zaufanie jak właśnie do doktora Wojcieszka. Mam śmiałość rozmawiać z nim na najbardziej intymne i osobiste tematy. A jego otwartość, humor i żarty potrafią zdziałać cuda – więcej niż terapia u najlepszego psychologa. Dla mnie jest najwyższej klasy lekarzem specjalistą i najwyższej klasy „CZŁOWIEKIEM” który ma wielkie serce dla innych. Panie Doktorze – po prostu - dziękuję że Pan jest.

lekarz Dariusz Waniczek

Chirurg onkolog   (+2 więcej)

None
Sowińskiego 3

Średnia ocen: 5/5

Cudowny chirurg! Bardzo kompetentny i mądry poświęca czas, odpowiada na każde pytania ma niesamowite pokłady empati co jest rzadko spotykane! POLECAM

lek. med. Paweł Gruszecki

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
Częstochowa

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarze, bez problemu robi wszystkie badania. Będąc u tego lekarza czuje się pod dobra opieką. Polecam

lekarz Agata Kachel-Flis

Onkolog

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - AMBULATORYJNE ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
ul. Raciborska 26
Katowice

Średnia ocen: 5/5

100% kompetencji i zaangażowanie , nie ma rzeczy niemożliwych. Każdemu życzę takiego lekarza, rak przestaje być tak straszny.

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Maciej Idzik

Chirurg onkolog

NZOZ Sigma-Bi

Bytom

Średnia ocen: 5/5

Przypadkowo zostałam zapisana do dr Idzika i bardzo jestem z tego zadowolona, gdyż jest to bardzo miły i kompetentny lekarz. Polecam go wszystkim bardzo serdecznie.

Opinia dodana przez: Małgorzata