śląskie onkolog

dr n. med. Łukasz Krakowczyk

Chirurg onkolog

Instytut Onkologii

Średnia ocen: 5/5

Fantastyczny lekarz. Operował mojego syna. Nie został najmniejszy ślad. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i rewelacyjne podejście do pacjenta. Gorąco polecam. Oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Rafal Wisniowski

Szpital 1
Wyzwolenia 18
Bielsko-Biała

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz,zawsze odpowiada na wszystkie pytania, jest miły i uśmiechnięty.
Powinien być wzorem dla innych lekarzy i zasługuje na uznanie!!!!!

Powinien być wzorem dla innych lekarzy i zasługuje na uznanie!!!!!

Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Beata Jabłońska

Chirurg onkolog   (+1 więcej)

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
Katowice

Średnia ocen: 5/5

Dariusz T. w dniu 17.02.2014 Pani dr n. med. B.Jabłońska przeprowadziła udaną operację. Pragne serdecznie podziękować za kompetentne zaangażowanie, przygatowanie i udany zabieg operacyjny. Życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej i kontynuację nauk medycznych Z poważaniem, Dariusz

Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Maria Goleń

Instytut Onkologii w Gliwicach

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, miłą i skupioną na pacjencie. Jestem po zabiegu i choć czeka mnie radioterapia
wiem, ...

wiem, że będę w dobrych rękach.
Wszystkim Lekarzom i Pielęgniarkom Zespołu Głowy i Szyji składam
głęboki ukłon i serdeczne podziękowania. Pacjent od 4-lat.

dr n. med. Andrzej Wojcieszek

Ginekolog położnik   (+2 więcej)

Goethego 12 lok. 1
Zabrze

Średnia ocen: 5/5

Po raz pierwszy trafiłam do doktora Wojcieszka na konsultacje do I.O. w Gliwicach 15 lat temu. Rozpoznanie - rak szyjki macicy stopień II b. Z mojej strony przerażenie i powolne porządkowanie spraw rodzinnych - natomiast Pan Doktor planuje tok mojego leczenia. Brachyterapia, operacja, chemioterapia i ... jestem i cieszę się życiem. Nie ma drugiej takiej osoby do której miałabym takie zaufanie jak właśnie do doktora Wojcieszka. Mam śmiałość rozmawiać z nim na najbardziej intymne i osobiste tematy. A jego otwartość, humor i żarty potrafią zdziałać cuda – więcej niż terapia u najlepszego psychologa. Dla mnie jest najwyższej klasy lekarzem specjalistą i najwyższej klasy „CZŁOWIEKIEM” który ma wielkie serce dla innych. Panie Doktorze – po prostu - dziękuję że Pan jest.

lekarz Dariusz Waniczek

Chirurg onkolog   (+2 więcej)

None
Sowińskiego 3

Średnia ocen: 5/5

Cudowny chirurg! Bardzo kompetentny i mądry poświęca czas, odpowiada na każde pytania ma niesamowite pokłady empati co jest rzadko spotykane! POLECAM

lek. med. Paweł Gruszecki

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
Częstochowa

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarze, bez problemu robi wszystkie badania. Będąc u tego lekarza czuje się pod dobra opieką. Polecam

lekarz Agata Kachel-Flis

Onkolog

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - AMBULATORYJNE ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
ul. Raciborska 26
Katowice

Średnia ocen: 5/5

100% kompetencji i zaangażowanie , nie ma rzeczy niemożliwych. Każdemu życzę takiego lekarza, rak przestaje być tak straszny.

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Maciej Idzik

Chirurg onkolog

NZOZ Sigma-Bi

Bytom

Średnia ocen: 5/5

Przypadkowo zostałam zapisana do dr Idzika i bardzo jestem z tego zadowolona, gdyż jest to bardzo miły i kompetentny lekarz. Polecam go wszystkim bardzo serdecznie.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Wojciech Turyk

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz i miły, bardzo kulturalny człowiek, zarówno podczas wizyt prywatnych, jak i w Centrum Onkologii. Konkretny, dokładny, z poczuciem humoru.