Lekarze Onkolog Szczecin

dr n. med. Rafał Becht

MEDIKLINIKA - ODDZIAŁY SZPITALNE
Adama Mickiewicza 55
70-385 Szczecin

Do Pana Doktora trafiłam na Unii Lubelskiej i czystym sumieniem mogę polecić jego osobę! Jest człowiekiem otwartym, miłym, pomocnym i współczującym, a do tego podchodzącym z wielkim zaangażowaniem do pacjenta. Stara się odpowiedzieć na każde pytanie, z ogromną cierpliwością tłumaczy każde ujęte w rozmowie zagadnienie. Przy czym nie ma kompleksu Boga i potrafi przyznać, że jego wiedza na dany temat się skończyła - dla mnie osobiście to sprawa pierwszorzędna, ponieważ ...
Opinia dodana przez: Ola

dr n. med. Tomasz Byrski

Genetyk kliniczny, Internista

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2
Powstańców Wlkp 72
70-115 Szczecin

Prof.Byrski to lekarz a przedewszystkim człowiek empatyczny ,fachowy i rzeczowy. Z głębi serca polecam jeśli ktoś musi zmierzyć się z chorobą. Z wdzięcznością-Urszula M.
Opinia dodana przez: Urszula M.

dr Iwona Damljanowić

71-730 Szczecin

Pani doktor to przemiła,kompetentna wzbudzająca bezgraniczne zaufanie.Godna polecenia innym chorym. Ryszard
ta Pani pomogla mi wyjsc z ciezkiej choroby (nowotwor zlosliwy) bez pomocy chemioterapi i innych niszczacych a czasem niepotrzebnych zabiegow i terapii, pozdrawiam Pania Malgosie :D
Bardzo dobry lekarz. odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. mająca czas dla wszystkich pacjentów,bez limitu przyjęć.Godna polecenia wszystkim pacjentom Ryszard pacjent od 7- miu m-cy.
Opinia dodana przez: ryszardb

lekarz Bogusław Kosiński

71-730 Szczecin

Żona trafiła na operacje resekcji odbytnicy w ZCO do dr.Kosińskiego w marcu 2021 r. Minął rok od operacji a już w kilka tygodni doszła bardzo szybko do siebie nie odczuwając wogóle jakiś skutków resekcji jakby nigdy się nie odbyła operacja także z czystym sumienie mogę polecić dr. Jeżeli chodzi o zabiegi chirurgiczne układu pokarmowego

Halina Ździebkowska

71-730 Szczecin

Wspaniały lekarz.czuła, obowiązkowa,traktująca poważnie pacjenta.Chce być przez cały okres kontrolny wyłącznie pod Jej opieką.Polecam Panią doktor wszystkim moim znajomym i rodzinie.
Opinia dodana przez: jadwan

lekarz Mirosław Halczak

ulica Reduty Ordona 22/1
71-202 Szczecin

Pan Doktor to profesjonalista w każdym calu, a do tego jeszcze troskliwy i uprzejmy człowiek. Przeszedłem u Pana Doktora 2 operacje i byłem zbudowany jego kompetencjami zawodowymi, sposobem tłumaczenia wszystkich aspektów zabiegu i troską o to, co z pacjentem dzieje się już po operacji. Podejście Pana Doktora, sprawia, że nawet nieprzyjemny zabieg nie jest tak straszny, jak się wydaje. Polecam z całego serca i tą drogą bardzo Panu dziękuję za ...
Opinia dodana przez: Krzysztof Siniarski

dr n. med. Rafal Ucinski

zachodnopomorskie centrum onkologiczne
Szczecin

Poznać w trudnych chwilach TAKIEGO CZŁOWIEKA i być pod opieką TAKIEGO LEKARZA to szczęście i zaszczyt. Jego podejście do pacjenta, ogromna życzliwość,cierpliwość i opanowanie, takt i kultura osobista wzbudzają zaufanie i dają poczucie bezpieczeństwa a kompetencje, które posiada pozwalają patrzeć w przyszłość optymistycznie. Polecam
Pani Doktor jest bardzo miła,leczyła moją babcie na każde wezwanie była poświęciła czas wolny swój by wspomagać Bardzo dieskuje Zborała Maria

dr n. med. Maria Strokowska

Onkolog, Dermatolog

Wąska 1a lok. 1
71-407 Szczecin

Pani dr zna się na rzeczy .... polecam bardzo. szkoda jedynie, że nie zajmuje się laserowym usuwaniem znamion

lekarz Marek Jurkojć

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRAMED
ulica Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin

Bardzo spokojne i rzeczowe podejście do pacjenta, porozmawiał, wytłumaczył. Weszłam spanikowana, wyszłam uspokojona. Polecm
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Piotr Wojtasik

Poradnia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

Chciałbym bardzo podziękować za uratowanie życia mojej żonie. Przyłączam się do wszystkich pozytywnych opinii na temat dr. Wojtasika i przynajmniej w ten sposób wyrazić wdzięczność za ponad 2 miesiące udanego leczenia, dwóch operacji i wspaniałej opieki pooperacyjnej. Muszę również wspomnieć o zespole pielęgniarek na oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej. Opieka z ich strony również zasługuje na wielkie podziękowania i uznanie. Gdyby tak przebiegało leczenie we wszystkich szpitalach to z pewnością ...
Opinia dodana przez: Jacek

dr n. med. Jadwiga Kubrak

Chirurg onkolog, Ginekolog onkolog

Szczecin

Od 3 lat pomaga mi walczyć z chorobą kompetentna, fachowiec w swojej dziedzinie, miła, sympatyczna posiada rzadką cechę wielką empatii dla pacjentów, wspaniały człowiek i lekarz.Polecam
Opinia dodana przez: Roman

dr n. med. Leszek Nagay

MEDIKLINIKA - ODDZIAŁY SZPITALNE
Adama Mickiewicza 55
70-385 Szczecin

Kiedy na początku 2007 r. dostałam skierowanie do szpitala niestety trafiłam na tego lekarza. Jeszcze przed wycięciem guza (15 mm) założył, że amputuje mi pierś, ponieważ nie wyraziłam zgody, to potraktował mnie byle jak. Wieczorem tego samego dnia okazało się, że coś źle było zrobione i cała byłam zalana krwią tak, więc następnego dnia znowu na stół na cięcie i czyszczenie. Ponadto wyciął mi też wszystkie węzły pod pachą a ...

lekarz Anna Drejws-Wątróbska

Internista, Onkolog

71-730 Szczecin

Witam Panią. Do weryfikacji zaleciła pani TK jamy brzusznej i klatki piersiowej. Termin na cito to w szpitalu na Strzałowskiej to 25 maj. Czy mogę zrobić te badania odpłatnie na Piotra Skargi bo tu mam termin na 24 kwietnia, zaś opis już byłby w ciągu 7 dni. Czy będą honorowane. Mam również badanie TK klatki piersiowej z grudnia ubiegłego roku. Zapomniałem dopytać na wizycie 6 kwietnia. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Ireneusz Szalwa

lekarz Wacław Żyłka

Zachodniopomorskie Centrum Onkologii
Strzałowska 22
Szczecin

Nie ja osobiście na szczęście. Ale wściekła jestem ponad granice wszelkich wściekłości. Młoda kobieta moja przyjaciółka wybrała się na wizytę za 200 zł aby robić jej biobsje na ślepo ludzie koszmar. Zamach i nie udane w bicie więc co tam jeszcze raz diagnoza zapalenie coś od stanika materiału do badania nie pobrano z powodu dolegliwości bólowych 200zl. Więc na szczęście nie dawało to spokoju mojej przyjaciółce i postanowiła wybrać się ...
Opinia dodana przez: Martaaa

dr n. med. Agnieszka Karpińska

71-730 Szczecin

Dotor P.Agniesia godna zaufania bardzo jest pomocna to zgóry bardzo serdecznie dziękuję Pani Doktor❤
Opinia dodana przez: Katarzyna Woźniak

lekarz Zbigniew Sielicki

Santocka 3
71-082 Szczecin

Już wiele pozytywnego powiedziano na temat Pana doktora, więc żeby nie powtarzać się, powiem jest to lekarz profesjonalista.Z doświadczenia własnej wizyty i obserwacji, jak pomaga pacjentom mogę stwierdzić reasumując: jeśli ktoś potrzebuje pomocy chirurga onkologa to proponuję dr Z.Sielickiego
Opinia dodana przez: MariuszN

dr n. med. Bogdan Torbe

Ginekolog położnik, Onkolog

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
Szczecin, Wojska Polskiego 223b
Szczecin

Dwa lata temu trafiłam do Zach. Pom.Centrum Onkologii do dr Bogdana Torbe. Po operacji, przerażona, zdruzgotana i bez nadziei. Tak mi się wydawało. Dr Torbe to świetny lekarz i sympatyczny człowiek. Może On nawet sobie nie zdaje sprawy, ale właśnie dzięki niemu zrozumiałam że to jeszcze nie musi być koniec.Zleca mnóstwo badań, kontroluje stan mojego zdrowia i to bardzo serio. Gdy po TK miał wątpliwości to pani pielęgniarka z nim ...
Opinia dodana przez: Helena