Lekarze Onkolog Toruń

lek. Marek Józefowicz, Ginekolog
Ratajczaka 2

dr n. med. Zbigniew Michniewicz

87-100 Toruń

Dr. Michniewicz operował mnie, gdy mialam raka piersi. Na podstawie mamografi/tylko spojrzal/ postawil diagnoze, ktorą w 100% potwierdzila sie, gdy dostalam wynik histopatologiczny. Konkretny, rzeczowy i dbajacy o pacjenta.Blizna po operacji "ładna".

lekarz Jarosław Redziński

Centrum Homeopatii
Szczytna 1
87-100 Toruń

Wracam bardzo rozczarowana. Na mój wniosek jedno z pomysłów anulowane, a drugie na tak ale to była moja sugestia. Czułam się nie pewnie, rozmydlanie tematu ale może też dlatego, że działał w zastępstwie. No ale lekarza, którego zastępował nie da się zastąpić.
Opinia dodana przez: HANNA

lekarz Edward Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Novamed Jackowiak Krajewski Sp. J.
Broniewskiego 4/2
87-100 Toruń

Wspaniały lekarz, ma czas dla pacjenta, dokładnie bada, w razie wątpliwości zleca dodatkowe badania. Pan Doktor dwukrotnie mnie operował w odstępie 10 lat. Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta. Jestem pełna zaufania i szacunku do Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Joanna
Wspaniały lekarz, pełen empatii. Swoją postawą wyraża zaangażowanie w walkę o jak najlepsze leczenie dla dobra pacjenta. Zaufanie które wzbudza i poświęcony czas na wizytach daje poczucie bezpieczeństwa. Piszę to z własnego doświadczenia gdyż jestem pacjentka Pana doktora.
Opinia dodana przez: Aldona

dr n. med. Jarosław Radziński

Szeroka 25
Toruń

Jestem b. zadowolona z leczenia i czasu poświęconemu choremu. Cierpliwie tłumaczy i jest bardzo sympatyczny.Polecam gorąco

lekarz Marek Przybył

87-100 Toruń

Chcę bardzo przeprosić pana doktora za poprzednią opinię . Nie znam lekarzy, nie wiedziałem, ze podpisany na wypisie rakarz prowadzący to inna osoba , która mnie operowała . Opinia dotyczyła dr Tomasza Staniuka

lekarz Marek Przybył

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

87-100 Toruń

super lekarz,mam do niego zaufanie. Bylam operowana przez doktora,wszystko poszlo dobrze. Potrafi pożartować,jest miły i bardzo go lubię.

lekarz Maria Dereń-Potkin

Internista, Onkolog

ul. św. Ducha 17
87-100 Toruń

Najgorszy onkolog na jakiego trafiłam.Zero empatii i zrozumienia. Pani doktor zachowuję jakby pracowała za karę.NIE POLECAM.Pani doktor radzę zmienić zawód

lekarz Justyna Wietrzyńska

Lekarz med. paliatywnej, Onkolog

Zespół Pozaszpitalnej Opieki Całodobowej
św. Józefa 53-59
87-100 Toruń

Klasyczny przyklad lekarza, ktory minal sie z powolaniem. Calkowicie nie zainteresowana zdrowiem pacjenta. Osoba z mojej rodziny, ktora "leczy" sie u "doktor" Wietrzynskiej zostala zostawiona sama sobie pomimo swojej heroicznej walki z rakiem i sukcesow w powrocie do zdrowia. Szkoda, ze nie mozna dac zero gwiazdek...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Edward Krajewski