warmińsko-mazurskie onkolog

Sortuj

lekarz Zbigniew Fiedorowicz

Sukiennicza 21

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz i fachowiec wysokiej klasy, a jednocześnie wspaniały człowiek. Jestem szczęśliwa, że gdy zachorował mój mąż trafiliśmy w jego ręce. Rak jelita grubego. Przerażenie i rozpacz. Ale rozmowa z tym lekarzem dała nam wielką nadzieję, mimo że cudów nie obiecywał. Jego stosunek do pacjenta jest niespotykany. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta, dokładnie wszystko wyjaśni, jest miły i sympatyczny. Jest naprawdę lekarzem z powołania. Minęło już trochę czasu, a mąż wciąż wspomina z jaką troskliwością nim się opiekował gdy był w szpitalu. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Panu Doktorowi , dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy
Waleria i Tadeusz Soliwoda

Opinia dodana przez: Waleria Soliwoda

Andrzej Gabryel

Chirurg onkolog

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry specjalista, wykrył u mnie raka, jestem już po leczeniu.duzo zawdzięczam panu doktorowi.

Opinia dodana przez: Kamila

dr Wanda Badowska

Onkolog   (+3 więcej)

Prywatny Gabinet Lekarski
Elbląska 19
Dajtki, Olsztyn

Polecam. Zawsze trafna diagnoza. Uprzejma, sympatyczna, super specjalista. Ufam jej w 100 % zawsze mozna na nia liczyc. Przeciwienstwo innych znanych mi lekarzy z ktorymi nie mialam dobrego doswiadczenia. Odbiera telefony, zawsze poradzi, podpowie gdy jej nie ma na miejscu napisze smsa.

lekarz Grażyna Barańska

None
ul. Stefana Żeromskiego 8A
Olsztyn

Życzliwość i uprzejmość, zainteresowanie problemami pacjenta. Szybkie działanie z informacją po co i dlaczego.

Opinia dodana przez: Lila

Bardzo dobry lekarz ,hirurg super zna się na rzeczy. godny pole enia

Bożena Laskowska-Kaczmarczyk

Chirurg onkolog

Dajtki, Olsztyn

Doktór z powołania , godny polecenia jednym słowem wszystko na piątkę . Pani doktor oddaje swoje serce nam pacjentom.

Opinia dodana przez: Zbigniew

dr n. med. Zygmunt Toczko

Gwiezdna 21
Elbląg

W Elblągu chyba najlepszy.Byłem operowany przez tego lekarza i jak na razie wszystko jest ok.

lekarz Piotr Wiosek

Onkolog

WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY
KRÓLEWIECKA145
Elbląg

Jestem naprawdę zadowolona to dobry lekarz i mam nadzieję że takim pozostanie..

Jestem naprawdę zadowolona to dobry lekarz i mam nadzieję że takim pozostanie..

lekarz Krzysztof Filipiuk

Żeromskiego 2b
Elbląg

Bardzo miły lekarz, konkretny.Mógłby być bardziej rozmowny, ale wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Polecam wszystkim pacjentkom.

lekarz Iwona Ryniewicz-Zander

Onkolog

Gwiezdna 21
Elbląg

bardzo mila pani, wyjasnila mi wszystko dokladnie i precyzyjnie. naprawde swietna, dzieki niej wiem co mam zrobic i do jakiej kliniki sie zglosic. dziekuje ze jeszcze takie osoby sa.