Onkolog, Warszawa

dr n. med.Marcin Swierkowski

8 opinii

szpital, Szaserow, Warszawa

Znakomity fachowiec,godnie traktujący pacjenta i jego rodzinę,potrafiący cierpliwie wyjaśnić wszystkie aspekty procesu leczenia.Miły,uprzejmy i GODNY POLECENIA!

Zygmunt Markowski

dr n. med.Barbara Bauer-Kosińska

15 opinii

Instytut Onkologii, Roentgena 4, Warszawa 3 inne

Pani Doktor jest godna polecenia wszystkim którzy szukają pomocy w walce z nowotworem, posiada ogromną wiedzę i wybiera skuteczne metody leczenia.

Karolina

lekarzKlaudiusz Czerniawski

12 opinii

Centrum Medyczne Damiana, ul. Wałbrzyska 46, Warszawa 1 inna

Rzeczowy,kompetentny lekarz i bardzo dobry chirurg. Pomimo pozornego dystansu,dobrze rozumie pacjenta. Pomógł mi w bardzo dla mnie trudnej sytuacji, za co jestem mu niezmiernie ...

person placeholder

prof. dr hab. n. med.Włodzimierz Baranowski

12 opinii

Ginekolog położnik, Ginekolog, Ginekolog onkolog

Mediva, Sienna 86/84, Warszawa 2 inne

DOSKONAŁY CZŁOWIEK i tyle. Dziekuję właśnie za to,że na świecie sa miliony ludzi ale nie kazdy z nich jest CZŁOWIEKIEM. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję.

Agnieszka

dr n. med.Monika Nagadowska

11 opinii

Onkolog

swietny fachowiec i kompetentny onkolog -polecam- byla pacjentka

drZbigniew Nowecki

8 opinii

Klinika onkologiczna, Warszawa

Bardzo kompetentny lekarz, pamietajacy doskonale o swich pacjętach, uprzejmy,dusza-człowiek. Polecam!!

person placeholder

prof. dr hab. n. med.Wojciech Woźniak

7 opinii

Centrum Medyczne Damiana, ul. Wałbrzyska 46, Warszawa 2 inne

Był wspaniałym lekarzem i człowiekiem dzięki któremu żyje i mam rękę potrafił rozmawiać, słuchać i odpowiadać na wszystkie pytania nawet te zadawane przez dzieci ...

Sonia

drRenata Sienkiewicz-Kozłowska

7 opinii

Centrum Onkologii-Instytut, Roentgena 5, Warszawa

Bardzo kompetentna i rzetelna.Wykazuje bardzo dużo empatii.Jeśli chodzi o leczenie i badania kontrolne postępuje zgodnie z obowiązującymi standardami,więc dziwie się krytycznemu wpisowi,że nie dała ...

magdalena

drKonrad Maciejewski

10 opinii

Chirurg onkolog

Szpital Grochowski im. dr med. Rafała Masztaka - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, ul. Grenadierów 51/59, Warszawa 1 inna

Mialam szczescie, ze trafilam pod opieke dr. Maciejewskiego. Pokierowal moim losem zupelny przypadek. Teraz po udanej operacji dziekuje temu "przypadkowi".

Barbara

lekarzLidia Sieńko

11 opinii

Grzybowska 16/22, Warszawa

Polecam panią doktor. Bardzo miła osoba, która bardzo profejsjonalnie zrobiła zabieg. Pomogła przy zemdleniu.

anonim
Zobacz również