Filtruj terminy

lekarz Marek Mazurek

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Spadek 41
22-400 Zamość

Polecam wszystkim pacjentkom dr Marka Mazurka świetny lekarz , wysoka kultura , specjalista godny polecenia .Dziekuje .

lekarz Tomasz Romanowicz

Centrum Usług Medycznych SONOLOGISTIC Obuchowicz Dariusz
ulica Peowiaków 1b
22-400 Zamość

Wspaniały, kompetentny i konkretny lekarz. Profesjonalna informacja i konkretne działanie często ratujące życie. Polecam z całego serca.

lekarz Andrzej Sieracki

Internista, Onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stacja Opieki Caritas
Hetmana Jana Zamoyskiego 1
22-400 Zamość

Wspaniały lekarz. Polecam z całego serca, kto do Niego trafi na pewno będzie dobrze leczony.

lekarz Teresa Sosnowska

Internista, Radioterapeuta

ulica Al. Jana Pawła II 21
22-400 Zamość

Dobry wieczór mam pytanie czy ktoś posiada informacje czy pani doktor przyjmuje prywatnie prosiłaby o nr telefonu do pani doktor
Opinia dodana przez: Zuzia

dr Krzysztof Romanowicz

Chirurg onkolog

Stom-Med
Kilińskiego 32, Graniczna73
22-400 Zamość

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr. Romanowicza. Właściwie to moja mama wymagała porady. Inny lekarz zalecał usunięcie guza pod pachą. Dobrze, że posłuchałyśmy wskazówek dr. Romanowicza, który odradzał operację, nie kazał się spieszyć, bo prawdopodobnie to przyczyna hormonalna. I rzeczywiście guzek po kilku tygodniach zniknął samoistnie. To prawda, że czasem tłumy pacjentów okupują korytarz w przychodni, ale to świadczy tylko o tym, jak bardzo dobry jest ten lekarz.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Andrzej Traczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDLUX J. Pukaluk
ulica Lipska 28
22-400 Zamość

Najgorszy lekarz z jakim kiedykolwiek mialam doczynienia,nieuprzejmy,agresywny,opryskliwy.Podwaza diagnoze innych lekarzy.Koszt wizyty 10 minutowej 210 zl.Ogromny stres przez to jego zachowanie.Nikomu nie Polecam
Opinia dodana przez: Monika