Lekarze Opoczno

lekarz Beata Bolek

Wyszyńskiego 5/16
26-300 Opoczno

Najlepsza pani doktor na świecie. Zawsze uprzejma, pomocna i miła. Cieszę się że ta pani doktor aktualnie przyjmuje w VitaMedzie.
Opinia dodana przez: Lusi

lek. dent. Artur Barański

Kołomurna 7
26-300 Opoczno

Bardzo Dobry i Miły Lekarz Poświęćił mi Bardzo Dużo Czasu Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Jacek Adamczyk

Chirurg ogólny, Urolog

Bol. Krzywoustego 20
26-300 Opoczno

Lekarz rewelacyjny. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczone. Wizyta szybka i przyjemna, a jednocześnie dokładna. Polecam!

lekarz Jakub Bąbka

Neurolog

26-300 Opoczno

Jestem pod wrażeniem Pana doktora Jakuba Bąbki.Bardzo dobrze zajął się moją mamą na izbie przyjęć .Zlecił odpowiednie badania i szczegółowo wyjaśnił jak postępować z mamą która jest chora na raka.Wspaniały lekarz i bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Anna z Żywca

dr n. med. Jarosław Hołyński

Prywatny gabinet chrurgiczny
Inowłodzka 8a
Opoczno

Tego Profesjonalistę nie można po prostu przedstawić „dobry” o tym Lekarzu można napisać książkę, i piszę to z czystym sumieniem. Po pierwsze to niezwykła charyzma, kultura osobista, barwa i ton głosu, niesamowity spokój. Na każdego zwraca uwagę, każdego pamięta, do każdego się uśmiechnie. Na oddziale chirurgii w szpitalu Barlickiego oblegany przez studentów, którzy czekają na korytarzu jeszcze zanim przyjdzie do pracy. Podczas obchodu każdy chce tylko słuchać Doktora aby nauczyć ...
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Olga Antoniewa

Prywatny Gabinet Lekarski
26-300 Opoczno

Bylem bardzo zadowolony z uslugi w wymaganym zakresie,informacje na temat leczenia tez pierwsza klasa. Polecam Pania.

lekarz Jacek Lejko

26-300 Opoczno

Tego lekarza nie polecam . Dziś moja mama była u niego z wysokim ciśnieniem rzędu 209/100 oraz z podejrzeniem stanu przedzawałowego. ( z uciskiem klatki piersiowej i dusznościami) Niestety nie było w przychodni jej lekarza prowadzącego więc została skierowana do tego Pana. Lekarz zmierzył jej tylko ciśnienie i wręczył skierowanie do szpitala. Nie interesował go stan jej zdrowia . Nie zainteresował się czy moja mam jest w stanie dojść do ...
Opinia dodana przez: Monika

lek. med. Beata Konopka

Sienkiewicza 31
26-300 Opoczno

Polecam. Po obrażających, upokarzających i wyśmiewających lekarzach trafiłam w końcu do osoby, która podeszła profesjonalnie do tematu moich dolegliwości. Kilka wizyt kontrolnych, zlecone badania i szczera rozmowa - pierwszy raz czułam się potraktowana priorytetowo.
To ze dr zwraca się per'Ty' to chyba żadna ujma,poza tym jest konkretny i bezpośredni,wprost mówi o zagrożeniu i zwraca się językiem zrozumiałym dla pacjentek.Uważam,że jeśli ktoś chce może coś znaleźć na każdego,ideałów chyba nie ma.Jak dla mnie ten lekarz jest w porządku,na jego oddziale przebywałam kilka dni i nie ma się do czego doczepić.

lek. dent. Katarzyna Marzec-Wojciechowska

Wyszyńskiego 5/16
26-300 Opoczno

Jakies 15 lat temu "Pani Doktor" rozwiercila mi zdrowego zeba a tego popsutego zostawila na pozniej. Jak sie w domu zorientowalem to jedyne co moglem zrobic to sie wkurzyc bo 18 letni szczawik nie moze przeciez nic zrobic... do sadu przeciez jej nie wezme bo nie ma jak udowodnic ze wiercila zdrowego. Poza tym wtedy te 50zl za wizyte to bylo dla mnie duzo pieniedzy wiec o adwokacie nie moglo ...
Opinia dodana przez: Kazik

lekarz Andrzej Stawowy

Neurochirurg

ulica Inowłodzka 8
26-300 Opoczno

Wspaniały lekarz. Dokładny, poświęca dużo czasupacjetowi, tłumaczy choroby i efekty przypuszczalne po operacji

lekarz Elżbieta Szortyka

Opoczno

Bardzo miła Pani doktor, ale brak sprzętu, choćby usg w prywatnym gabinecie czasami wręcz uniemożliwia postawienie diagnozy. No i jeśli do wizyty doliczyć prywatnie zrobione usg, to są to duuuże pieniądze

lekarz Dorota Adamczyk

Neurolog

Dworcowa 5
26-300 Opoczno

Ktoś na tej stronie napisał, że pani Doktor dyżuruje na SOR z tego co mi wiadomo ten lekarz nie ma nocnych dyżurów na izbie przyjęć zajrzałam tu z ciekawości przed wizytą w poradni u pani doktor.Muszę napisać ze byłam i jestem zadowolona bardzo miła kompetentna,życzliwa osoba.Polecam.
Opinia dodana przez: Grażyna Wacławczyk

Izabela Biskup

Prymasa Wyszyńskiego 2b
26-300 Opoczno

pełny profesjonalizm,do tego miła.Wyleczyła mi zęba kanałowo i już 2 lata jest ok.Tego samego zęba p.Olga Antoniewa na podstawie zdjęcia rtg zakwalifikowała do wyrwania.

lekarz Krzysztof Grejcz

Psychiatra

26-300 Opoczno

Najlepszy lekarz psychiatra u jakiego kiedykolwiek byłem. Z wielką przyjemnością zostawiam pięć gwiazdek!
Opinia dodana przez: Anonymous

lekarz Marek Tichek

Poradnia "K"
Opoczno

Wizyta sama w sobie całkiem komfortowa, jednak antykoncepcja hormonalna została mi przepisana bez przeprowadzenia wcześniej badań. Wywiad medyczny sporządzony "po łepkach", nie polecam.
Ząb po próbie wyrwania przez panią doktor pozostał w dziąśle, a pacjent został odesłany do domu z informacją że reszta tego co nie zostało wyrwane wykruszy się. Po 6 latach chodzenia z tym co się okazało 1 cm korzeniem, dziąsło spuchło i korzeń został wyrwany przez jedyną dobrą dentystkę, którą pani D. nie jest.

lekarz Jadwiga Wagner

26-300 Opoczno

Amator - nie Pani Jadwiga bo nie miałem przyjemności lecz jej mąż. Człowiek leczył mi przez ok 5 miesięcy ząb (porządnie uszkodzony + kanały). Nie wiem jaki był powód ale (nieuwaga, niewiedza): - zapomniał wyczyścić mi kanał (były dwa jeden został oczyszczony i przetkany do końca), - zamiast wypełnienia kanałów w zębie znalazła się wata ! - dentysta który to znalazł był przerażony, Jak się o dowiedziałem - pewnego wieczoru ...

lekarz Beata Jaszczyk

ulica Partyzantów 63B/29
26-300 Opoczno

Nie wiem nawet od czego zacząć. Jestem w szoku że istnieją tacy "lekarze".Gdy opowiedziałam o dolegliwosciach syna( mimo wcześniejszej wizyty u lekarza i brania leków stan dziecka się pogarszał a leki kończyły) min. kaszlu, gdzie dziecko wymiotuje wydzielina z krwią, gdzie nie może spokojnie 5 minut przespać, sapie, tak strasznie się meczy, usłyszałam że ona to nic nie zrobi, na kaszel to są apteki a nie lekarze. Lekarz podkreślam LEKARZ ...
Opinia dodana przez: Rozczarowana

lekarz Małgorzata Kowalska-Deja

26-300 Opoczno

Pani doktor opryskliwa, nieuprzejma i widać że pracuje tylko na czas. Podczas wizyty Pani doktor patrzy tylko na zegarek, krzyczy na pacjenta a jej diagnoza brzmiała "ja nie wiem czy tu się jeszcze da zrobić". Dziecko po wyjściu z gabinetu rozpłakało się. PANI DOKTOR NIE POWINNA LECZYĆ LUDZI, TYM BARDZIEJ DZIECI.
Opinia dodana przez: Agnieszka