Lekarze Opole Lubelskie

lekarz Elżbieta Misiak

Internista, Diabetolog

24-300 Opole Lubelskie

Polecam z całego serca, lekarz z powołania. Osoba ciepła i życzliwa.Profesjonalistka. Dziękuję Pani doktor za wszystko. Pacjentka
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Krzysztof Zegarski

ulica Słowackiego 18
24-300 Opole Lubelskie

Lekarz jest naprawdę bardzo dobry,kompetentny. Zna się na rzeczy, jest uprzejmy, wytłumaczy co i jak. Wizyty umawiane są na konkretną godzinę. Badanie pacjenta jest kompleksowe. Każdemu pacjentowi poświęca ca najmniej pół godziny. Mimo, że mieszkam 130 km od Opola to przyjeżdżam tutaj. Jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Jerzy

Grzegorz Kopacz

Psychiatra

centrum medyczne
24-300 Opole Lubelskie

lekarz którego polecam każdemu, kto potrzebuje naprawdę fachowej pomocy.uprzejmy,rzeczowy i z powołania.postawił mnie na nogi i przywrócił chęci do życia.od 3 lat systematycznie leczę się na f20 i mam zablokowaną chorobę dzięki dobrze dobranym lekom.jestem naprawdę wdzięczna Panu doktorowi.

lekarz Dorota Łyszczarz

Internista, Endokrynolog

ulica Puławska 2
24-300 Opole Lubelskie

Bardzo miła, uprzejma i kompetentna. Mam do niej zaufanie. Skromna. Atmosfera wizyty pełna szacunku do pacjenta.
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Aneta Karaś

Przychodnia Stomatologiczna
Partyzancka 21
24-300 Opole Lubelskie

Super Pani doktor pełna spokoju miła i uprzejma. Bardzo starannie i dokładnie przykłada sie do problemu bardzo polecam już do nikogo innego nie pójdę; -)

lekarz Adam Nawrocki

ulica Przemysłowa 26
24-300 Opole Lubelskie

Polecam bardzo profesjonalne podejście do pacjenta wyjaśnia dokładnie wszystko miły uprzejmy, pomocny
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Grażyna Górska-Kłos

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia "Vita-Med"
Piłsudskiego 13
24-300 Opole Lubelskie

Wyjatkowa osoba. Dawno juz nie spotkalam takiego dobrego, madrego lekarza. Dla niej liczy sie przede wszystkim i ponad wszystkiem dobro pacjenta. Polecam i dziekuje losowy, ze poznalam taka wyjatkowa osobe
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Wojciech Gocek

ulica Puławska 2
24-300 Opole Lubelskie

Super neurolog! Polecam! Można liczyć na pomoc w każdy przypadku. Nie szczędzi czasu, godny zaufania i polecenia.

lek. dent. Mateusz Betlej

Gabinety "BARTLER"
Nowy Rynek 23
24-300 Opole Lubelskie

Kosmiczna opieka i pełne bezpieczeństwo w tym trudnym czasie. Dr. Mateusz Betlej i Pani asystentka Monika to mistrzowie świata. Polecam Dziękuję bardzo ❤
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Andrzej Gryma

24-300 Opole Lubelskie

Lekarz godny polecenia,uprzejmy i bardzo kompetentny.Zawsze ma wystarczajaco duzo czasu dla pacjentow.

lekarz Dariusz Szymula

ulica Kościuszki 5

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Tomasz Myszala

Lekarz medycyny ratunkowej

24-300 Opole Lubelskie

Witam.Bylam na Sor p.dr bardzo przejzyscie i obrazowo wyjasnił mi o mojej chorobie,mimo natloku pacjentów zachowuje spokoj i profesjonalizm..chociaż nie wiem jak tam się da pracować, ja po wizycie byłam bardziej chora od tego co się napatrzylam niż z mojej choroby.życze wytrwałości i dużo zdrowia w tej cieżkiej pracy
Opinia dodana przez: wladyslawa

lekarz Ewa Chemperek

Internista, Reumatolog

24-300 Opole Lubelskie

Wspaniałe podejście do pacjenta, jeszcze teraz w dobie pandemii. Wyrozumiałość i uśmiech. Zleca sporą ilość badań, zatem zależy Jej na dobrym zdiagnozowaniu.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Agnieszka Wojtak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Okulistyczna w Opolu Lubelskim
Józefowska 10
24-300 Opole Lubelskie

Oceniam bardzo pozytywnie wizytę .Pani dr poswiecila mi dużo czasu, poddala analizie moje dotychczasowe wyniki badan wykonane w innym osrodku. Byla bardzo mila. Będę u niej kontynuowała leczenie.
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Przemysław Wójcicki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VIVAMED" Lek. med. Robert Plechawski
ulica Ogrodowa 9
24-300 Opole Lubelskie

Nie polecam neurologa gdyż wizyta 200zl a podejście do pacjenta zerowa. Poświęcony Czas to 10 min bez tłumaczenia choroby i leczenia nawet leków nie zaproponował.nie godny polecenia

lekarz Wiktor Nowak

24-300 Opole Lubelskie

Lekarz bez żadnego zangarzowania i kulturalnego podejścia. A podobno po pierwsze nie szkodzić. Jak się czegoś nie umie to może czas na emeryturę tyłu młodych ambitnych potrzebuje pracy. Proszę o tym pomyśleć bo przecież Pan by nie chciał być tak traktowany jak Pan to robi.

lekarz Iwona Królik

Pulmonolog, Internista

ulica Kościuszki 5
24-300 Opole Lubelskie

Mama trafiła na oddział dr Królik z powodu opuchnięcia i zmian skórnych, których nie dało się wyleczyć w domu. Pani doktor od początku zachowywała się opryskliwie i traktowała nas, czyli córki, z wyższością. Od początku nie mogłyśmy liczyć na pomoc dr Królik, a tylko na nie mające nic wspólnego z prawdą uwagi, że nie dbamy o mamę i jej higienę. Mama ma 70 lat i nie porusza się samodzielnie. Nasza ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Sar

Lekarz rodzinny

Zakład Opieki Zdrowotnej Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim - Ambulatorium wraz z Izbą Chorych
ulica Owocowa 7
24-300 Opole Lubelskie

Pani "doktor" bardzo nie uprzejma. Od pol roku leczylam sie na nawracajace infekcje, za każdym razem dostawalam antybiotyk bo tylko to działało. Miałam kolejny nawrót, poprosiłam o posiew aby wyjaśnić przyczynę problemu, tak zalecil specjalista. Pani odmówiła, bo oni za to płacą. I przepisała lek bez recepty. Badanie musialam wykonać na własną rękę w innej przychodni. Niestety jednak chwile później trafiłam do szpitala bo stan się pogorszył, przez nieudzielenie pomocy. ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Michał Borys

ulica Przemysłowa 26
24-300 Opole Lubelskie

Bylam u tego tzw. lekarza na wizycie ktora kosztowala 300zl. Nie dosc ze wizyta przeprowadzona po tzw "lebkach", to i nie umial poprawnie wypisac skierowania. Beznadziejny, polecam poszukac gdzie indziej!
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Iwona Rej-Kos

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VIVAMED" Lek. med. Robert Plechawski
ulica Ogrodowa 9
24-300 Opole Lubelskie

Nie kompetentna neurolog nie potrafi nawet zbadać pacjenta ocenia stan zdrowia po wyglądzie. Wysyla do innego neurologa bo nie potrafi zbadać śmieszne poprostu... Nie polecam wręcz odradzam.
Opinia dodana przez: anna