Lekarze Opole

lekarz Małgorzata Wawrzyniak

Radiolog

USG DOPPLER Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Małgorzata Wawrzyniak Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej
Reymonta 14 lok. 67
46-020 Opole

Krotkie terminy oczekiwania.Lekarka godna zaufania. Dokładna , miła, fachowo omawia spostrzezone zmiany chorobowe. Polecam.
Opinia dodana przez: Bozena

lekarz Tomasz Sobolewski

Neurochirurg

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu
al.W.Witosa 26, 45-401 Opole
Opole

Pan Doktor wspaniały człowiek operował mi tętniaka mózgu metodą klipsowania po 4 tygodniach wróciłem do normalnego życia i uprawiania sportu polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Jakub Bednarek

Ortopeda, Traumatolog

Prywatny Gabinet Lekarski Jakub Bednarek
Katowicka 81
Opole

Bardzo dziękuję panu doktorwi za pomoc,przesympatyczny,skromny,kompetentny lekarz,polecam pana Jakuba Bednarka z całego serca.Dziekuje Halina.S

dr Janusz Mamicki

116 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ
ul. Wróblewskiego 46
45-759 Opole

Jak dla mnie fachowiec mimo, iż pracuje "na akord" i ma sporo do roboty. Ma specyficzne poczucie humoru, które ja akurat lubię. Lubię też jak ktoś jest konkretny a ja sam nie potrzebuje by mnie niańczyć. Przyjmował mnie na konsultacji 2lata temu, ostatnio z kolei wykonał zabieg prostowania przegrody nosowej. Sprawnie i porządnie ja wykonał jak na fachowca, którego mnie właśnie polecono. I to finalnie się liczy.
Opinia dodana przez: Trevor

Pedagog, Psychoterapeuta

Maria Ochota
on-line
Opole

Z całego serca polecam! Sesje z Panią Marią pokazały mi jak można inaczej podchodzić do wielu spraw, z którymi się zmagałam. Wiele zyskałam podczas tych sesji. Teraz umiem sama radzić sobie z różnymi trudnymi dla mnie sytuacjami. Dla mnie to specjalista godny polecenia. Pozdrawiam i dziękuję!
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Michał Ploch

Kardiolog

Specjalistyczny Gabinet Kardiologiczny dr n. med. Michał Ploch
Ozimska 53/2
Opole

Bez wątpienia jest to lekarz z powołania, który uwielbia to co robi i dla którego pacjent i jego dobro jest najważniejsze. Bez względu czy to wizyta prywatna czy kontakt w szpitalu na oddziale zawsze ma czas na to aby spokojnie omówić problem i przedstawić plan działania. To co wyróżnia Doktora Michała to przede wszystkim: podejście do pacjenta, wysoka kultura osobista, fachowość i uprzejmość.
Opinia dodana przez: Paula
{'id': 39765, 'name': u'Opole'} Diabetolog
                                       lek. med. Ryszard Morisson

lek. med. Ryszard Morisson

Diabetolog, Internista

Poradnia Diabetologiczna - Ryszard Morisson
Komprachcice k. Opola ul. Bilińskiego 2
46-070 Opole

Bardo dobry lekarz i specjalista. Odpowiada na każde pytania i tłumaczy co trzeba. Szeroko spogląda na pacjenta więc nie tylko cukier bierze pod uwagę ale całość co jest dziś rzadkością. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Mariola
{'id': 39765, 'name': u'Opole'} Laryngolog
                                       lek. med. Urszula Wojciechowska-Pawlik

lek. med. Urszula Wojciechowska-Pawlik

Klinika Medest
Strzelecka 3
Opole

Polecam Panią dr. Urszulę Wojciechowską - Pawlik Mialem problem z przytkaną jedną stroną nosa, po przebytym urazie. Najgorzej było w nocy bo wtedy ta strona się całkowicie zatykała. Trwalo to ok . 10 lat i tym czasie leczyłem się u kilku laryngologów, którzy przepisywali różne krople do nosa oraz tabletki przeciwlergiczne. Niestety nie było poprawy. W końcu trafiłem do Pani dr Wojciechowskiej-Pawlik, która zaproponowała wykonanie zabiegu kochnoplatyki małżowin nosowych. Sam ...
Opinia dodana przez: Jerzy
{'id': 39765, 'name': u'Opole'} Stomatolog
                                       dr n. med. Anna Maria Kowalska-Baron

dr n. med. Anna Maria Kowalska-Baron

Dr Baron Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Kościuszki 30/2
45-062 Opole

Niestety nie wystawię pozytywnej opinii z prostej przyczyny, kwota za leczenie kanałowe jest nie do zaakceptowania. Na pierwszej wizycie 400 zł, na kolejnej 1900. To jakieś ceny z kosmosu. Owszem, obsługa przemiła ale za te stawki to raczej normalne. Na pierwszej wizycie zostałam poinformowana, że koszt leczenia kanałowego to 1400 zł. Jakież było zdziwienie tą kosmiczną kwotą 1900 zł, którą musiałam zapłacić pomimo 400 zł zapłaconych już wcześniej. Kwota finalna ...
Kiedy w ciąży pojawiły się komplikacje i już wiedziałam, że będę rodzić w Opolu zaczęłam czytać opinie na temat tamtejszej porodówki. Znalazłam wtedy wiele pozytywnych opinii o Pani Kasi. Poród zaskoczył mnie i całą rodzinę tuż po Bożym Narodzeniu 2019. Nad ranem trafiliśmy do szpitala. Bardzo się bałam. Przecież to było za szybko! Wtedy przyszła ona - Pani Kasia i kamień z serca częściowo spadł. Pamiętałam te cudowne opinie na ...
Opinia dodana przez: Martyna

dr n. med. Dariusz Polaczkiewicz

Vertigo Clinic
Dzierżona 5/2a
45-047 Opole

Podziękowanie dla Pana Doktora za operację przegrody nosowej. Czuję się zdecydowanie lepiej ,mogę spokojnie spać .Komfort mojego życia ,bycia i oddychania poprawiony na 5 . Z wielkim szacunkiem Zagaja.
Opinia dodana przez: ann13

dr n. med. Kamila Czerw

Onkolog

Koszyka 18 lok. 10
45-761 Opole

Miałam do czynienia z Panią Doktor i w ramach wizyty prywatnej i w czasie pobytu na oddziale oraz w poradni (gabinet 112, onkologia). Niesamowita osoba! swoim podejściem do pacjenta bije na głowę wielu lekarzy. Potrafi podbudować psychicznie, co w przypadku nowotworu jest szczególnie ważne. Rozmawia spokojnie, wszystko dokładnie tłumaczy, wspiera w chorobie. Nie patrzy na czas wizyty -prywatnie siedziałam w gabinecie prawie godzinę, a Pani Doktor spokojnie tłumaczyła i odpowiadała ...

lek. dent. Sylwia Gajewska-Huterska

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RONDO" s.c.
Krakowska 28
45-075 Opole

Pani Doktor bardzo profesjonalna , z duża wiedza , wyjaśniła mi wszystko , jestem bardzo zadowolony z leczenia polecam
Opinia dodana przez: Karol
Bardzo kompetentny, równocześnie ludzki wzbudza zaufanie przeprowadził mnie przez rozpoznanie mylnie diagnozowanej choroby , Bardzo dobry efekt leczenia i dobry kontakt
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Hanna Żwirska-Lembrych

Mickiewicza 2
45-058 Opole

Bardzo dobra lekarka. Delikatna, kompetentna, spokojna, uprzejma. Nigdy nie spotkałam lepszego ginekologa. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Regina

lekarz Małgorzata Puziewicz-Krzemienowska

Chirurg dziecięcy

ZDROWA RODZINA
ul. Krapkowica 10a
45-715 Opole

Serdecznie polecam Panią Dr z całego serca za:podejście do pacjenta , za posiadaną wiedzę , za profesjonalizm,za skuteczność za serce takie zwyczajne do ludzi, Lekarz godny zaufania i polecenia . Chciało by się napisać na 5 pkt 10pkt
Opinia dodana przez: Grazyna

lekarz Aneta Czarnik

Endokrynolog, Internista

Szpital Wojewodzki
Oddział Endokrynologii Szpital Wojewódzki w Opolu
Opole

Trafić na dobrego lekarza, to jak wygrana na loterii. Pani Doktor jest Niesamowita. Nigdy na swojej drodze nie spotkałam tak świetnego lekarza. Jest Bardzo Miła,Ciepła, Kompetentna ma doskonałe podejście do pacjenta. Podczas rozmowy potrafi prześwietlić pacjenta i postawić diagnozę w punkt. Nie zbywa, a wręcz przeciwnie. Przeprowadza szczegółowy wywiad. Ogólnie unikam lekarzy wielkim łukiem. Natomiast do Pani Doktor mogłabym przyjeżdżać każdego dnia. Lekarka z powołaniem i oddaniem. Polecam
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Danuta Mielczarek

Gastroenterolog, Internista

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Ozimska 25, Budynek Kaskada III piętro
45-057 Opole

Bardzo obawiałam się gastroskopii. Niestety była konieczna. Pani Doktor dokładnie wytłumaczyła mi przebieg badania co podziałało uspokajająco. Jak się okazało badanie nie było aż tak nieprzyjemne jak myślałam a pozwolił ustalić rozpoznanie. Od tygodnia pobierał leki i czyję się znacznie lepiej. Dziękuję.

lekarz Anna Nocek-Mazur

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Specjalistyczny Diagnostyczno-Leczniczy MEDREM-POLIKLINIKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Katowicka 55
45-061 Opole

Pani Doktor prowadzi moją ciążę. Jest bardzo opanowana, rzeczowa, zdroworozsądkowa. Poświęca tyle czasu, ile tylko trzeba. Bardzo uprzejma. Polecam.