Lekarze Ortodonta Bielsko-Biała

Chirurg stomatolog, Stomatolog

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.
Opinia dodana przez: Łukasz

Katarzyna Becker

Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
al. Armii Krajowej 193
43-309 Bielsko-Biała

Pełny profesjonalizm. Polecam z całego serca i ze ślicznym uśmiechem na twarzy. Ceny wyższe niż konkurencja lecz bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Renata Doellinger

Ortodonta, Stomatolog

EL-ORTO
ul. Wita Stwosza 2
43-300 Bielsko-Biała

Jestem pacjentem Pani doktor od bodajże ośmiu lat i z pełną świadomością mogę ją polecić. Jako student stomatologii jestem w stanie obiektywnie stwierdzić, że usługi świadczone przez Panią doktor są niezwykle profesjonalne, a wiedza i doswiadczenie wyraznie większe od reszty lekarzy tej specjalizacji. Kompleksowo leczy wszystkie wady, podkreśla tez, jak ważna jest współpraca na linii pacjent-dentysta, rozumienie problemu i regularne wizyty. Niezywkle miła i rozmowna (o ile poczekalnia nie jest ...
Opinia dodana przez: Kuba

Katarzyna Dera

Ortodonta, RTG

Jaśminowa 18
Bielsko-Biała

Ogólnie nie polecam, trochę gmatwa w diagnozie, w zasadzie nie wiadomo czy wogóle pomoże, mnie nie przekonała, mimo że jest bardzo miła.

Iwona Cieplińska

Chirurg stomatolog, Protetyk

Barlickiego 11/1
Bielsko-Biała

Dr Cieplińską znam od 1996 roku - jak tylko powstał gabinet dentystyczny Primadent, zaczęłam tam chodzić i do dzisiaj chodzę ja, teraz również moje dziecko, kilkoro znajomych i wiem, ze nie zamienię na innego lekarza. Dr Cieplińska jest świetnym fachowcem, potrafi stworzyć w gabinecie miłą atmosferę, wizyta u niej to sama przyjemność. BARDZO gorąco polecam i nadal bede wszystkich moich znajomych zachęcać do wizyt własnie u niej.

Izabela Kruczek

EDENT
Gorkiego 36
Bielsko-Biała

Wybitnie nieprofesjonale podejście do tematu leczenia. Leczenie miało zakończyć się po roku. zakończyło sie po ponad dwóch latach z 30% efektem. Najmniejszą usterką p.Kruczek był fakt, że w trakcie zaglądania do buzi uwielbiała rozmawiać z wszystkimi dookoła nie zakładając żadnej maski na twarz. podczas pierwszej rozmowy na temat kosztów zapomniano wspomnieć o cenie za zdjęcie aparatu oraz że poza 50 zł za wizytę będzie doliczane za każdą sprężynkę, gumkę itp. ...

lekarz Bogdan Bożek

Ortodonta

Komorowicka 23 (Oko-Centrum SC)

Ewa Baran

Ortodonta, Stomatolog