Filtruj terminy

lek. dent. Michał Toczek

ORTO-PLUS
ŹRÓDŁOWA 2/6
25-335 Kielce

Polecam Pana Michała, konkurencyjne ceny, rzeczowo i konkretnie, zawsze wizyta na czas , nigdy nie musiałem czekać. Pan doktor

lek. dent. Magdalena Tyńska

ulica Szajnowicza-Iwanowa 13E/15
25-636 Kielce

Bardzo polecam Panią doktor Tyńską. Jest prawdziwym przykładem lekarza z pasją. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. To Pani doktor uświadomiła mi, że najlepszym leczeniem jest usunięcie wady a nie jej kamuflaż , dlatego przez prawie rok przygotowywała mnie do operacji szczęki . Jak się okazało mimo strachu który mi towarzyszył - było warto! W rezultacie jestem już po zabiegu, dzięki któremu zaczęłam normalnie funkcjonować i szeroko się uśmiechać. Dziękuję Pani ...
Opinia dodana przez: Ewa

Małgorzata Paśnik

ul. Szczecińska 4a
25-345 Kielce

Gorąco polecam panią doktor w końcu mogę cieszyć się pięknym uśmiechem, efekty leczenia super! Leczenie trwało długo to normalne, co dla mnie bardzo ważne Pani Doktor przykładała bardzo dużą wagę do higieny jamy ustnej w trakcie leczenia , zostałam nawet poinformowana o produktach spożywczych których powinnam unikać!
Opinia dodana przez: Alina

Anna Przybylska

Klonowa 55
25-315 Kielce

Nie jestem wstanie powiedzieć nic o tej pani jaki o pani dr, Mozgiel,gdyż od 1,5 roku próbuje się do nich zapisać i co miesiąc przychodziłam do rejestracji i cały czas pani , która tam urzęduje odsyłała mnie chamsko co miesiąc albo ze po nowym roku będą zapisy. Do dnia dzisiejszego nie zapisałam się gdyż nie przyjmują nikogo nowego. Od znajomych słyszałam żeby się tam dostać trzeba mieć w rodzinie jakiegoś ...
W zupełności polecam Panią doktor. Konkretna, uprzejma, godna zaufania. Obecnie prowadzi moje leczenie aparatem stałym, jestem bardzo zadowolona z efektów i obsługi. Polecam!
Opinia dodana przez: Gość

Urszula Otwinowska

Warszawska 31c lok. 27
25-518 Kielce

w pełni zgadzam się z poprzednią opinia czas leczenia strasznie długi u mnie to 5 lat i końca nie widać. (nie wiem czy polecanie ruchomego aparatu przez panią dr to naprawdę konieczność czy tylko fakt iż nie posiada ona sprzętu do stałego aparatu) podsumowując jakbym wiedziała ze tyle to trwa to zdecydowałabym się na stały aparat. czas krótszy nie mówiąc o kosztach

dr Grażyna Sobczyk

Gabinet Prywatny
Paderewskiego 4 pok 233
Kielce

Jestem bardzo zadowolona z leczenia ortodontycznego u P. Sobczyk. Już od początku leczenia czułam, że wszystko jest pod kontrolą. Wytłumaczono mi jakie będą etapy leczenia. Efekt dwuletniego leczenia jest świetny. Będę polecać gabinet.
Opinia dodana przez: P. Aneta

Ewa Gątkowska

Protetyk, Ortodonta

Kielce

bardzo drogo!!ogólnie jstem zadowolona.

lek. dent. Barbara Czerwińska-Niezabitowska

Stomatolog dziecięcy, Ortodonta

Kujawska 19/41
25-344 Kielce

lek. dent. Anna Przybylska

Stomatolog, Ortodonta

CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce

lek. dent. Elżbieta Chichłowska-Bieniek

Zakład Opieki Specjalistycznej
Św. Leonarda 1/27
25-311 Kielce

lek. dent. Renata Mozgiel

Stomatolog, Ortodonta

CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce