pomorskie ortodonta

dr Katarzyna Wrońska

Pod Blankami 6
Bydgoszcz

Średnia ocen: 5/5

Rzeczowy i kompetentny lekarz, szanujący pacjenta, jego czas i pieniądze. Warty polecenia :)

Barbara Jacyna

al. Niepodległości 2
Mogilno

Średnia ocen: 5/5

Polecam.Jedyny problem to umowienie się na wizytę okres oczekiwania około miesiaca nie zawsze odbierane sa telefony,stomatolog bez zarzutów :)

lekarz Justyna Horoszko-Czapla

Gabinet Ortodontyczny
Cieszyńskiego 38/17B
Gdańsk

Średnia ocen: 5/5

Świetna ortodontka! Rzeczowa, kompetentna. Leczyłam się prawie dwa lata. Wadę miałam naprawdę trudną. Dziś mija rok od zdjęcia aparatu, a moje zęby są dokładnie tak piękne, jak w dniu, kiedy go ściągałam. Polecam serdecznie Panią Justynę - świetna jakość za przystępną cenę.

Opinia dodana przez: Elwira

lek. dent. Elżbieta Kiszkurno-Haenel

Gabinet Stomatologiczny
Lidzbarska 25
Brodnica

Średnia ocen: 5/5

rzeczowe podejście do problemu z jakim się zgłosiłam, logiczne i zrozumiałe wytłumaczenie mojego przypadku, budzi moje zaufanie .

dr n. hum. Agnieszka Kaczmarek

Bydgoszcz

Średnia ocen: 5/5

Pani Kaczmarek jest wspaniałym lekarzem i przemiłym człowiekiem. Wyciągnęła mi trójkę z podniebienia oraz ósemkę, a zęby ustawiła tak dobrze, że nie ma śladu po straconej szóstce. Ponadto zawsze była bardzo pomocna, cierpliwa i niesamowicie serdeczne, a do łatwych pacjentów na pewno nie należałem.

Opinia dodana przez: Piotr

Stanisław Krachulec

I Armii WP 15a
Gdynia

Średnia ocen: 5/5

Polecam ! wszystko super !naprawde warto odwiedzic tego ortodonte, wszystko zrobi w jak najwiekszym porządku .

Beata Kościuk

Gabinet lekarski

Reda

Średnia ocen: 5/5

Doktor jest naprawde dobrym ortodonta o duzej wiedzy i doswiadczeniu w swojej dziedzinie. Okres oczekiwania jest dlugi,ale warto. Godna zaufania Doktor. Polecam

Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Artur Wrona

DoktorWrona.pl Stomatologia i Ortodoncja
Rynek 5A (II piętro)
Kartuzy

Średnia ocen: 5/5

Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz.

Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz.

lek. dent. Tyutus Kuczkowski

Pod Lwem Klinika stomatologiczna
A. Mickiewicza 24
Puck

Średnia ocen: 5/5

Przeniosłam się z leczeniem ortodontycznym za radą moich dwóch koleżanek z Gdyni do Pucka. W klinice nie za bardzo chcieli kontynuować czyjąś pracę, ale ubłagałam :) Jestem zadowolona. Są mili, poświęcają dużo czsu. Ceny wg mnie niskie.