Filtruj terminy

Lekarze Ortodonta Radom

dr Joanna Magdalena Milart

Tadeusz Kosciuszki 6e
26-680 Radom

Polecam Panią Milart! Jest osobą bardzo sympatyczną fachowo podchodzi do sprawy, zawsze pożartuje. Widać że zna sie na rzeczy lubi swoja prace. Poświeca duzo czasu i zawsze wszystko tłumaczy. Nie jest droga! Polecam!!

lek. dent. Wioletta Sowińska-Abramczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście 1" w Radomiu
Staszica 6/8
26-600 Radom

Polecam Panią Wiolettę Sowińską-Abramczyk. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Wyleczała moją ciężką wadę zgryzu. Chodziłem w aparacie prawie 2 lata ale było warto.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Magdalena Wiosna

Gabinet ortodontyczny Magdalena Wiosna
Stefana Żeromskiego 92/lokal 2C
26-600 Radom

Bezczelna, nie miła, uważająca się za wszechwiedzącą, a realnie nie znająca całkowicie tematu „stomatolog” nie polecam omijać szerokim łukiem.

lek. dent. Anna Grzechnik

NZOZ "PRIMADENT" Joanna Szczerbińska
ulica Policka 2
26-600 Radom

Bardzo polecam Panią Doktor ! Zero bólu i stresu - jestem bardzo zadowolona! Pani Ania wszystko co mogła wyleczyła w przyjaznej i miłej atmosferze :) Ceny bardzo przystępne a nie z kosmosu. Z całego serca polecam osobom w każdym wieku!
Opinia dodana przez: Agnieszka
Odradzam! Nigdy nie miałam wizyty w pierwszym ustalonym terminie ciągle dzownia i przekładają o miesiąc. ! Aparat miałam nosić 1.5 roku noszę już ponad 3 lata końca nie widać... NA pierwszych wizytach było zupełnie inaczej i obiecanki cacanki a po tylu latach za przeproszeniem g*wno z tego jest ! dłużej czekach w kolejce a w gabinecie siedzisz 3 minut . A ceny leczenia kosmiczne przez ten okres leczenia 40miesięcy ponad ...
Opinia dodana przez: anonim
Niestety muszę tu się zgodzić z opinia negatywna. Pani "doktor" była bardzo miła i wydawała się osobą kompetentną i z dobrym podejściem do pacjenta. Niestety wszystko się zmieniło jak córce zepsuł się aparat. Pani doktor prawie wypchnęła nas z gabinetu bo zajęłyśmy jej za dużo czasu i stwarzamy problem, stwierdziła że klamerka jest pęknięta ale aparat dalej się trzyma, dodam że, klamerka odpadła tego samego dnia wieczorem i córka została ...
Opinia dodana przez: Doris

lek. dent. Ewa Boblewska-Ożga

Szpitalna 5/8

lek. dent. Danuta Syczewska

ul. Tadeusza Kotarbińskiego 2

lek. dent. Piotr Kasprzak

Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Mix-Med Arima" Laboratorium Protetyczne 3D
ulica Czysta 7