Filtruj terminy

dr Anna Jurkowska

Ortodonta

ASTER DENTAL
Siedlce

Wizyta przebiegła bardzo miło i przyjemnie Pani doktor rozwiała moje wątpliwości i ostudzila moje negatywne nastawienie Kompetentna i profesjonalna osoba !
Opinia dodana przez: Agata
Nie polecam, brak kompetencji i komunikacji! Dwa lata chodziłam z synem i myslałam, że to tylko wizyty kontrolne, bo nic nie mówiła, tylko umawiałą kolejne wizyty. Dopiero 2 latach i po roku od zrobienia pantomogramu odesłała mnie z synem do W-wy, kłamiąc przy tym, że nikt w Siedlcach tego nie zrobi, a brakowało tylko miejsca na jeden ząb, potrzebny był aparat, można było juz rok wczesniej zacząć działać, a ona ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Ewa Bany

Ortodonta

NZOZ Centrum Stomatologiczne-Przychodnia
ul. Henryka Sienkiewicza 54
08-110 Siedlce

Nie słucha pacjeta. Prosiłam o różowe gumki na górze aparatu a na dole niebieski, pani nie posłuchała i założyła takie jakie jej wpadły w rękę. Podczas ucinania druta w aparacie zostało przyszczypnięte usto/górna warga co naprawdę bardzo boli. Robi wszystko szybko i nie dokładnie. Nie polecam👎👎👎👎👎
Opinia dodana przez: ..........

lek. dent. Monika Chajewska-Zielińska

Stomatolog, Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Filia nr 1
Piłsudskiego 49
08-110 Siedlce

Nie polecam!!!!!! Krętaczka zarabiająca na pseudo leczeniu. Po zmianie lekarz połowa zamków do przeklejenia z powodu naklejenia na różnych wysokościach, gdzie poniosłem dodatkowy koszt. Po prośbie o kserokopie dokumentacji w celu przeniesienia się Pani Doktor Zielińska chcąc zaszkodzić wpisała w kartę niezgodne z prawda swoje widzimisię. Wiecznie kolejki, opóźnienia, zmiany cenników-oczywiście rosnące ceny. Wizyty dla sztuki.
Opinia dodana przez: Były pacjent

lek. dent. Hanna Tarkowska-Koziak