Filtruj terminy

Lekarze Ortodonta Szczecin

dr Stanisław Dawcewicz

szpital wojskowy
Szczecin

Pięć lat temu byłem operowany przez pana doktore w szpitalu wojskowym w Szczecinie ( endoproteza stawu biodrowego ). ,Byłem mile zaskoczony przychylnością personelu i atmosferą na oddziale, operacja wykonana koncertowo za co jestem wdzięczny panu doktorowi i calemu zespołowi. Czy miałbym polecić doktora Dawcewicza? TAK, sam się wybieram na operację drugiego stawu właśnie do doktora Dawcewicza i jego zespołu.

dr n. med. Joanna Szajnar

Ars Dentica
al.Piastów 28a
70-326 Szczecin

Trudno spotkać lekarzy o tak ogromnej wiedzy, kompetencjach i poświęceniu dla pacjenta. Pani dr Joanna Szajnar to osobowość w gabinecie i poza nim. Wielka kultura, wiedza i skromność mogą zaszokować wielu. Udzielona pomoc jest w wydaniu Pani Doktor najwyższej próby.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Katarzyna Jamroszczyk

KLINIKA PIĘKNEGO UŚMIECHU Katarzyna Jamroszczyk
Niemcewicza 24A
Szczecin

Po ponad 2 latach ściągnęłam aparat ortodontyczny. Efekt przerósł moje oczekiwania. Pani Katarzyna cechuje się niezwykłą precyzją, czuć że posiada fach w rękach. Czytałam wiele opinii, że ściąganie aparatu nie jest przyjemne itp. Nic bardziej mylnego, wystarczy trafić na odpowiednią osobę na odpowiednim miejscu. Zęby wyglądają przepięknie, wszystko zostało dokładnie dopracowane. Jedyne zarzuty miałam do asystentki Pani doktor, która wprowadzała nerwową atmosferę w gabinecie i podchodziła do pacjenta bardzo nieuważnie ...
Opinia dodana przez: Ilona

dr n. med. Katarzyna Lubińska

Lubińska Stomatologia Ortodoncja
Mazurska 3/1
70-424 Szczecin

Pani Doktor bardzo kompetentna. To pierwsza ortodontka, która podeszła do mojej sprawy z zupełnie innym podejściem. Rozpoczęcie leczenia bardzo rzeczowo opisane, Pani Doktor świetnie tłumaczy jakie będą postępy i czego się spodziewać. Polecam z czystym sumieniem, to pierwszy ortodonta, który chce faktyczynie pomóc, a nie odsyła mnie z kwitkiem!
Opinia dodana przez: Agnieszka

Hanna Głazek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Krzywoustego 60/1
Szczecin

Super stomatolog. Gabinet na bardzo wysokim poziomie, nowoczesny sprzęt i techniki dentystyczne, komploksowa, profesjonalna opieka. Polecam

Dariusz Szwedowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

PORTOWY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ul. Energetyków 2, 70-656 Szczecin
Szczecin

Dentysta przed którym nie uciekam z gabinetu:)przemiły mężczyzna znający się na swoim fachu. Polecam wszystkim tym którzy mają wstręt przed dentystą. On przebija wszystkie stereotypy. Aż chce się iść. Nie zamieniłabym na innego "fachowca"

dr n. med. Zygmunt Ziemba

ulica Tkacka 66/2
70-556 Szczecin

Lekarz pierwsza klasa, niezdecydowanym polecam iść w ciemno i nie pożałują. Gdyby można było dać więcej gwiazdek to dałbym od razu. Pan dr. szuka skutecznych rozwiązań i ma ogromną wiedzę - ze świecą szukać takich lekarzy. Leczenie ortodontyczne i jego efekty utrzymują się od lat, w każdej chwili można skonsultować się z Panem dr. Polecam bez zastanowienia.
Opinia dodana przez: Rafał

Hanna Bielawska-Victorini

Niemierzynska 27
Szczecin

Podejrzewam, że powyższe komentarze dodały głownie panie. Dla odmiany więc jako osobnik płci brzydkiej również z czystym sumieniem mogę polecić Dr Bielawską. Jestem w trakcie leczenia, które przebiega wg planu i efekty są już widoczne. Pani Dr jest osobą bardzo dokładną, wkłada w swoją pracę wiele serca i pasji. Jest również bardzo elastyczna jeśli chodzi o kwestie umawiania się oraz płatności. Jednym słowem, powierzając nasze zęby dr Bielawskiej ma się ...

lek. dent. Jerzy Owczarek

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Jasna 3 lok. 15
70-777 Szczecin

Nie polecam, moim zdaniem średnio zna się na rzeczy. Powiedział, że mam 2 dziurki na zębach. Po wykonanym zabiegu, powiedział że skoro jestem znieczulony to możemy zrobić jeszcze trzeciego zęba. Wyglądało to na mega naciąganie. Po zabiegu bolały mnie zęby przez 2 tygodnie
Opinia dodana przez: Kamil

lek. dent. Andrzej Budziszewski

5 lipca 15 a
Szczecin

Pierwszy raz byłam u Pana Andrzeja, jestem bardzo zadowolona, polecam wszystkim.Widać, że wie co robi ;)
Opinia dodana przez: Magdalena

Ewa Jabłońska

Ortodonta, Protetyk

Monte Cassino 23/2
Szczecin

Witam wszystkich zainteresowanych i niezdecydowanych. Swoją opinię wystawiam dla tych którzy oczekują profesjonalizmu i dla tych niezdecydowanych, ale może najpierw krótko o mnie co ja tu robię a mianowicie. Mam problem ze zgryzem od dziecka, najpierw leczona byłam aparatem ruchomym na Pomorzanach przez kilka lat (wiadomo dawne czasy) po tem nie robiłam nic i żeby znów wróciły na swoje miejsce. Po latach dowiadywałam się że niestety w moim przypadku za ...
Opinia dodana przez: Angelika

Lidia Jędrzejowska

Niemierzynska 27
Szczecin

Bardzo niekulturalne zachowanie wobec pacjentów- krzyki, śmiechy i rozmowy z innymi lekarzami NAD głową pacjenta. Żenada.

dr n. med. Danuta Górniak

Protetyk, Ortodonta

Andrzejewskiego 21
Szczecin

Raczej nie polecam z kilku względów: 1. Bardzo długo się czeka w poczekalni na umówioną na godzinę wizytę. Dr Danuta się spóźnia zawsze, podobno przez korki. Nie szanuje czasu pacjentów, potrafi pół godziny rozmawiać z Panią technik, a pacjent w tej czasie siedzi na fotelu i czeka. 2. Nie ma podejścia do dzieci. 3. Bardzo niemiła atmosfera panuje ogólnie w gabinecie. Dotyczy to obu Pań dr i asystentki.
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Magdalena Miedzik

Aesthetic Dent Szczecin Marcin Tutak
Mieczysława Niedziałkowskiego 47/3
71-403 Szczecin

Bardzo dobry i skuteczny lekarz ortodonta w Gorzowie Wlkp. Teraz ciężko znaleźć dobrego lekarza, więc polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Katarzyna Mielcarek

Ortos Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczno - Ortodontyczne
Al. Wojska Polskiego 34/3
Szczecin

Pani doktor jest dobrym specjalistą jednak nie poświęca pacjentom zbyt dużo czasu. Zbyt duży pośpiech i taśmowa obsługa różnych pacjentów w tym samym czasie wzbudzają moje obawy odnośnie higieny. W gabinecie obsługiwała od 2 do 3 osób na raz, dość taśmowo razem z innymi ortodontami. Za kilkuminutową wizytę z regulacją aparatu płaciłem przed 2005 rokiem 50zł potem 60. Moja ocena jest dość mieszana. Gabinet nowoczesny, czysty i schludny, pani doktor ...

Joanna Janiszewska-Olszowska

Eureka
ul. Kusocińskiego 35 /U1
70-237 Szczecin

Trafiłam do tego gabinetu z polecenia. Myślałam, że trafiłam w dobre ręce lecz tak jak piszą tu inne osoby, bardzo prędko wpadłam w usługi innej Doktor. Pomijając już brak komunikacji i jakiejkolwiek prywatności, przebieg leczenia był po prostu straszny i stratą mojego czasu i pieniędzy. Każdy z pacjentów płaci solidne pieniądze za załozenie, zdjęcie aparatu i za wizytę a mimo to nigdy nie jest traktowany jak człowiek. Zdjęłam aparat rok ...
Opinia dodana przez: Klaudia

lek. dent. Joanna Gadomska-Krasny

Witkiewicza Stanisława Ig 65a/8
71-122 Szczecin

Nie polecam Pani Doktor , nie ma podejścia do dzieci, teksty wypowiadane do dzieci w czasie wizyty , poniżej krytyki, brak empatii , moja wizyta była pierwsza i ostatnia
Opinia dodana przez: Zuzia

lek. dent. Katarzyna Mielcarek-Irving

NZOZ S.C. "ORTOS"
al. Wojska Polskiego 34/3
70-475 Szczecin

Niestety moja ocena jest kiepska. Jestem w trakcie leczenia ortodontycznego w innym mieście. Chciałam przenieść się do doktor Mielcarek. Poinformowałam o tym rejestratorkę która umówiła mnie na wizytę do doktor. I w sumie za otrzymanie informacji od doktor Mielcarek że nie przejmuje pacjentów z innych gabinetów zapłaciłam 270 zł. A przecież mogła mi to powiedzieć rejestratorka...ale bardziej opłacało się mnie umówić na 3 min i skasować kaskę
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Monika Chajewska-Zielińska

Stomatolog, Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KMW Centrum Zdrowia"
ulica 3 Maja 25-27
70-215 Szczecin

Nie polecam!!!!!! Krętaczka zarabiająca na pseudo leczeniu. Po zmianie lekarz połowa zamków do przeklejenia z powodu naklejenia na różnych wysokościach, gdzie poniosłem dodatkowy koszt. Po prośbie o kserokopie dokumentacji w celu przeniesienia się Pani Doktor Zielińska chcąc zaszkodzić wpisała w kartę niezgodne z prawda swoje widzimisię. Wiecznie kolejki, opóźnienia, zmiany cenników-oczywiście rosnące ceny. Wizyty dla sztuki.
Opinia dodana przez: Były pacjent

lek. dent. Joanna Krawczak