Filtruj terminy

Andrzej Drelich

Ortodonta, Stomatolog

Młodzieżowa 6 lok. 20
22-400 Zamość

Bardzo dobry ortodonat. Najlepszy w Zamościu. Polecam bardzo. Miałam bardzo dużą wadę zgryzu nik w Zamościu nie podją się mojego leczenia bo niewiedzieli co z tym zrobić. Poszłam do niego i on nie widziała problemu w tym jak to wyleczyć,odrazu podją się leczenia. Chodze do niego już ponad rok i efekty są niesamowite. Polecam

lek. dent. Urszula Pioś

Stomatolog, Ortodonta

Stomatologia Dentiq, Urszula Pioś
ul Ogrodnicza 43, Skokówka, 22-400 Zamość
Zamość

Polecam Panią Urszulę, wykonała szczegółowa diagnozę, wszystko szczegółowo wyjaśniła. Miła, sympatyczna i profesjonalna. Fachowa i szybka pomoc lekarska. Nie zawiodłem się
Opinia dodana przez: Paweł

lek. stom. Krzysztof Lewkowicz

Ortodonta

Gabinet Ortodontyczny Krzysztof Lewkowicz
Wojska Polskiego 41A
22-400 Zamość

Jestem bardzo zadowolona z końcowych efektów leczenia. Profesjonalne i miłe podejście do pacjenta. Polecam pana doktora Lewkowicza - świetny specjalista.
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. dent. Beata Dołomisiewicz

Ortodonta

Stom-Med
Kilińskiego 32, Graniczna73
22-400 Zamość

Jetem zadowolony z leczenia u Pani doktor. Profesjonalne porady, uprzejmość. Niestety nie mogę powiedzieć tego o asystencie. Chłodny, nie miły, brak wyrozumiałości, brak szacunku. Wybucha, gdy chcesz przełożyć wizytę , to nie możliwe, jest mnóstwo pacjentów, mimo ze leczę się prywatnie. A co tam za 3 miesiące
Całkowity brak profesjonalizmu. Zęby po zdjęciu aparatu powróciły do stanu poprzedniego. Nie spotkałam się z żadną reakcją ortodontki na ten stan rzeczy. Nieuprzejma. Zdarła kasę i odesłała do domu.
Opinia dodana przez: K

Barbara Homziak

Ortodonta, Stomatolog

ORTO-COMPLEX NZOZ Barbara Homziak
ulica Wiejska 17
22-400 Zamość

Profesjonalna obsługa, widać doświadczenie z pacjentami, pani doktor zawsze uprzejma, gabinet sterylny, nowoczesny.
Opinia dodana przez: Wiktotia
Bardzo krótko nosiłam aparat, może 1.5 roku. Zgryz nie został do końca wyprostowany. Dostałam aparat retencyjny zakładany, w którym musiałam spędzać czas poza posiłkiem, dodatkowo stała retencja. Pieniążki poszły, to i zainteresowanie przeszło... ciągłe zbywanie w stylu "proszę przyjść jak się coś będzie dziać". Tylko, że się nic nie działo. Czasem odpadł klej, oczywiście tysiąc pytań jak to się stało, czy przy jedzeniu, czy jadlam coś twardego itp. Podklejenie I ...