Lekarze Ortopeda dziecięcy Bielsko-Biała

{'id': 32591, 'name': u'Bielsko-Bia\u0142a'} Ortopeda
                                       dr n. med. Adrian Błasiak

dr n. med. Adrian Błasiak

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
43-300 Bielsko-Biała

Jestem po artroskopii barku i pod dalszą opieką doktora. Szczerze polecam! Znakomity specjalista i wyjątkowy człowiek.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Tomasz Samorzewski

Chirurg urazowy, Ortopeda

Szpital Pod Bukami
Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Lekarz chetny do pomocy,słucha i rozmawia z pacjentem.Godny polecenia! Ulga w bólu prawie natychmiastowa. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Wojciech Owsiany

Przychodnia Beskidzkie Centrum Medyczne
ulica Dąbrowskiego 3/1
43-300 Bielsko-Biała

Mistrz!!! Nie można inaczej określić Lekarza ( celowo z dużej litery) który uratował mojemu tacie dłoń obciętą podczas pracy. Operacja majstersztyk!! Czucie powoli wraca, pięknie się goi, jesteśmy Mu bardzo wdzięczni za zaangażowanie, Tata bardzo chwali podejście i pozytywne nastawienie, Lekarz na medal!!!
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Piotr Zagórski

Ortopeda, USG ortopedyczne

Orto-Sport Indywidualna Praktyka Lekarska
Bielsko-Biała

Pan Doktor Piotr Zagórski to lekarz z powołania i z dużą wiedzą. Podczas wizyty wszystko dokładnie tłumaczy i chętnie odpowiada na każde pytanie. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Do tego jest bardzo miłym i życzliwym człowiekiem. Halina P. Użytkownik zweryfikowany 16.10.2023 r.
Opinia dodana przez: Krystian

lekarz Robert Gulewicz

Rehabilitant, Lekarz sportowy

Rehabilitacja i medycyna sportowa
Nad Niprem 14
43-300 Bielsko-Biała

Pan doktor już drugi raz bardzo mi pomógł. Wyśmienity specjalista ( a kilku ortopedów odwiedziłam wcześniej).Szczerze polecam! Rehabilitacja na bardzo wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Wojciech Sokołowski

NZOZ VITA-DENT S.C.
Władysława Broniewskiego 32/1
43-300 Bielsko-Biała

W mojej ocenie bardzo dobry specjalista. Poświęcił mi dużo czasu aby wytłumaczyć jaki jest plan leczenia, a po skomplikowanej operacji łokcia zaprosił do gabinetu i przedstawił efekty pracy. Spokój i generalnie sposób bycia lekarza budzi pełne zaufanie. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Piotr Trzaskoma

lekarz Andrzej Solecki

43-300 Bielsko-Biała

Pan Doktor Andrzej Solecki jest wspaniałym specjalistą z ogromną wiedzą! Podczas wizyty wszystko dokladnie tłumaczy i chętnie odpowiada na każde pytanie. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Do tego jest bardzo miłym i życzliwym człowiekiem. Rok temu Pan Doktor operował moje kolano - przerost błony maziowej powstałej w wyniku przewlekłej choroby MIZS. Wszystko przebiegło wzorcowo a kolano bardzo szybko wróciło do pełnej sprawności. Od tego czasu nie pojawia się obrzęk stawu podczas ...
Opinia dodana przez: Amanda

Mariola Sękowska

Ortopeda, Rehabilitant

Reymonta 5
Bielsko-Biała

Szkoda, że pani Doktor nie ma żadnych komentarzy. Ale wydaje się być w porządku mam nadziej że ja za jakiś czas wpiszę tu pozytywny komentarz:-)

lekarz Roman Brzóska

43-300 Bielsko-Biała

Witam, Koncem roku 2018 doznalem kontuzji barku, w lutym 2019 roku poddalem sie operacji w jednej z polskich klinik gdzie uwazam, ze nie do konca zostalem zrozumiany pod katem tego czym sie na co dzien zajmuje, w wyniku czego poczatkiem grudnia tego samego roku przy podciagnieciu sie na drazku doszlo do repozycji stawu ramiennego po raz drugi. Szczerze mowiac zalamalem sie, poniewaz wiem jak reka jest mi potrzebna, stracilem nadzieje ...
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Andrzej Dzieciol

Ortopeda, Chirurg urazowy

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała

Z czystym sumieniem Bardzo Polecam Pana Doktora Świetny Specjalista !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Tomasz Gwozdziewicz

Ortopeda, Traumatolog

szpital wojewodzki
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo miły i rzeczowy lekarz. Rzeczowo objaśnia co i jak. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Miły i sympatyczny. Polecam lekarza.
Opinia dodana przez: Bożena

mgr Dariusz Klimczak

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Fizjonova
Wałowa 27
43-300 Bielsko-Biała

Naprawdę godny polecenia Ortopeda, w gabinecie jest profesjonalne badanie stóp i na podstawie badania wykonane wkładki do butów. Córka ma wadę kręgosłupa i polecił nam świetnego lekarza Ryszarda Harężlaka, który przyjmuje w Czechowicach Dziedzicach. Oboje lekarze współpracują ze sobą, na wizycie u pana Harężlaka dziecku poświęcono 45 minut na badania, ćwiczenia z koordynatorami i konsultacje co do ćwiczeń w domu. POLECAM, bo warto.
Opinia dodana przez: rodzic

lekarz Bogusław Musiał

Ortopeda, Traumatolog

Malwowa 10
Bielsko-Biała

U Pana doktora Musiała leczyłam się wiele wiele lat w Tychach. To przede wszystkim dobry człowiek i dobry lekarz. Do każdego pacjenta podchodzi z zainteresowaniem i cierpliwością. Zna sie na swoim fachu, bo jest nie tylko teoretykiem, ale i praktykiem. Bardzo żałuję, że nie przyjmuje już w Poradni Ortopedyczno-Urazowej w Tychach. Teraz trudno tam już o dobrego lekarza tej specjalności. Z czystym sumieniem polecam wizytę u doktora Musiała każdemu w ...

dr n. med. Jerzy Podżorski

43-300 Bielsko-Biała

Godny polecenia , mialam doczynienia nieraz. Kompetentny i bardzo życzliwy lekarz . Dziękuję i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Mariola

dr Jacek Wilczyński

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry specjalista . Dwukrotnie " naprawiał " mi dłonie . Przed zabiegiem udziela krótkich i fachowych informacji bez zbędnego lelum polelum . W czasie zabiegu interesuje się stanem pacjenta , mówi co robi i jak się zachować . Po zabiegu bez zbędnego gadu gadu udziela fachowych i zrozumiałych dla każdego porad i zaleceń . Polecam go jako dobrego fachowca , który nie leje pacjentowi wody tylko udziela rzeczowych i ...
Opinia dodana przez: krzys

dr n. med. Krzysztof Besler

EUROKLINIKA Sp. z o. o. Oddziały Zabiegowe
Żółkiewskiego 40
43-300 Bielsko-Biała

godny polecenia , 20 lat temu Pan dr n.med. ustalił i zdiagnozował problem jaki miała moja córka z kolanem, skierował na tomografię komputerową i przeprowadził operację kolana w Piekarach Ślakich laparoskopowo i przyjął ja na oddział bez problemów mimo wyczerpania punktów z 08 NFOZ w Opolu. Po operacji Córka do tej pory nie ma problemów z tym kolanem .teraz sam korzystam z jego porad i leczenia i bardzo polecam
Opinia dodana przez: Hubert

lekarz Wiesław Janusz

Chirurg ogólny, Ortopeda

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Serdecznie polecamy !!!Pan doktor jakich niestety jest już bardzo mało.Kultura oraz podejście do pacjenta wzorowe .Wszystko wytłumaczy i fachowo pomoże zawsze stawia nas na nogi. Najlepszy ortopeda .
Opinia dodana przez: Piotr i Wieslawa

lekarz Bogusław Sadlik

Bielsko-Biała

Zaufanie do kompetencji może i mam, ale nie dał mi Pan Doktor szansy na sprawdzenie tychże. Jadąc na wizytę ponad 100 km, spóźniłam się z powodu zatoru na autostradzie o 8 minut. Zadzwoniłam, żeby uprzedzić, iż jestem w drodze, na co Pan Doktor stwierdził, że nie będzie czekał, ponieważ się spieszy. Brak poszanowania dla pacjenta jest wystarczającym powodem, żeby odradzić wizytę u Doktora.
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Henryk Cnota

Ortopeda, Chirurg ogólny

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Dr Henryk Cnota nie powinien wykonywać zawodu lekarza. Niemiły, arogancki , opryskliwy. Prrzyjmuje pacjentów jakby był lekarzem za karę ,a nie z powołania.Nie polecam. Niestety na izbie przyjęć nie ma wyboru.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Nie polecam tego lekarza, jest nieuprzejmy, nie zainteresowany pacjentem, czekałam ponad 3 msc na wizytę, ponad godzinę w poradni, aby usłyszeć że on nie jest od dawania skierowania na rezonans kręgosłupa bo jestem u niego pierwszy raz i mnie nie zna.