ortopeda dziecięcy kraków

dr Ewa Zalewska

UNIMEDICA Specjalistyczne Centrum Medyczne
Gen. Fieldorfa Nila

Średnia ocen: 5/5

Przemila, wyjatkowo cierpliwa lekarka, taka jak dla dziecka powinna byc. Na razie korygujemy nasze wady, nie sa powazne ale jednak wymagaja korekty. ziobaczymy jak nam pojdzioe leczenie pod okiem pani dr. Na razie wzbudza zaufanie

dr n. med. Artur Oberc

Centrum Medyczne Batorego
ul. Stefana Batorego 10
Busko-Zdrój

Średnia ocen: 5/5

Nie zapeszając, mieliśmy szczęście w nieszczęściu trafić z problemem wyrośli chrzęstno-kostnej na nodze syna właśnie do Pana Doktora Artura Oberca.

Od pierwszego kontaktu Pan Doktor zrobił na nas bardzo dobre wrażenie sympatyczny,rzeczowy,z empatią i zrozumieniem podchodził zarówno do syna jako pacjenta jak i do nas jako rodziców. Jeśli ktoś trafił do szpitala dziecięcego w Prokocimiu to ogólny harmider,walka z rejestracją, papierologią rozdrażniony personel i "lawina" rozdrażnionych ,przestraszonych i zagubionych pacjentów. A tu TAKA MIŁA NIESPODZIANKA w postaci Pana Doktora Oberca. Dodam że syn jest po operacji (oczywiście operował Doktor Oberc w szpitalu „Górka” w Busku Zdroju. ) chwalić Boga na razie wszystko w porządku i nie ulega wątpliwości że niemała w tym zasługa Doktora Oberca.
Dziękujemy za wszystko Panie Doktorze.
Rodzina Woźniaków.
Ps.
Miło jest przekonać się na własnej skórze o życzliwości lekarza .

Opinia dodana przez: Piotr

Artur Skolarczyk

Francesco Nullo 8a lok. 15

Polecam.To bardzo dobry specjalista :)Serdeczny i uprzejmy. Nie pomija
pacjentów nawet tych bez uprzedniej rejestracji do przychodni.

Polecam.To bardzo dobry specjalista :)Serdeczny i uprzejmy. Nie pomija
pacjentów nawet tych bez uprzedniej rejestracji do przychodni.

Opinia dodana przez: persuasion

dr n. med. Bartłomiej Kowalczyk

Olszańska 5
Kraków

najlepszy lekarz jakiego znam! od kilku lat jestem jego stalym pacjentem, znakomity specjalista, zarazem dobry czlowiek. w 100% godny polecenia

Opinia dodana przez: P

lekarz Dariusz Kotulski

Ortopeda dziecięcy   (+5 więcej)

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie- Prokocimiu
ul. Wielicka 265
Kraków

Wspaniały lekarz Polecam Wizyta w gabinecie Pana Doktora pokazała jak wspaniałym jest człowiekiem

lekarz Tadeusz Lejman

Królewska 71
Kraków

Jestem zszokowany wiadomością o śmierci dr. Lejmana. Gdyby nie ten człowiek dziś pewnie bym nie chodził... Aktualnie mam 22 lata i przez 18 lat od momentu moich narodzin byłem pod jego kontrolą, wykonał 5 operacji na moim biodrze doprowadzając je do prawie całkowitej sprawności. Dziś pracuje jako geodeta będąc w ciągłym ruchu. To był najlepszy specjalista.....

Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Zdzisław Pachacz

Med-Skarpa
os.Na Skarpie
Kraków

To bardzo dobry, kompetentny lekarz, jest bardzo skuteczny. Widać, że zna się na tym co robi! Polecam

Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Zdzisław Pachacz

Chirurg dziecięcy   (+1 więcej)

Przychodnia Specjalistyczna "MED-SKARPA"
os. Na Skarpie 6

Średnia ocen: 1/5

Trafiliśmy z siedmiotygodniowym Synkiem na usg bioderek do tego lekarza poprzez akcję refundacyjną z NFZu, w Medicinie przy Grzegórzeckiej w Krakowie. Tylko jednym słowem mogę opisać tę wizytę - porażka. Żałuję, że nie poszłam prywatnie - zrobię to w najbliższych dniach, bo od tego pana nie dowiedzieliśmy się nic poza stwierdzeniem, że "coś jest nie tak, porozmawiać z pediatrą". Wizyta trwała może 30 sekund, brak mi słów - sama pochodzę z rodziny "lekarskiej" i nie do pomyślenia jest dla mnie takie zachowanie!! STANOWCZO ODRADZAM!!!!!

Opinia dodana przez: Natalia