Lekarze Ortopeda dziecięcy Otwock

{'id': 39242, 'name': u'Otwock'} Ortopeda
                                       dr n. med. Rafał Kamiński

dr n. med. Rafał Kamiński

05-400 Otwock

Doktor R.Kamiński to znakomity fachowiec w dziedzinie ortopedii.Sam szczegółowy opis dolegliwości bólowych podany przez pacjenta pozwala na postawienie przez Pana Doktora trafnej diagnozy.Pan Doktor nie potrzebuje wyników rezonansu,rtg,usg itp. (chyba to rzadkość),bo doskonale bez takich badań wie,co konkretnie pacjentowi dolega.Dla mnie to ogromne szczęście,że po 6-8 wizytach u innych specjalistów trafiłam na wizytę do Pana Doktora.Lepiej trafić się nie da.Polecam każdemu,kto szuka dobrego ortopedy.
{'id': 39242, 'name': u'Otwock'} Ortopeda
                                       lek. med. Filip Kucharczyk

lek. med. Filip Kucharczyk

05-400 Otwock

Szpital im Grucy w Otwocku, Oddzial 3, grudzien 2018. Pan doktor kierowal tego dnia obchodem na Oddziale. To byla druga doba po artroskopii stawu biodrowego. Gdy nadeszla moja kolej stwierdzil: -“Pani dzis do domu”. Nawet nie zapytal jak sie czuje. Poniewaz chodzac czulam sie jeszcze bardzo niepewnie, nie utrzymywalam zupelnie nogi w gorze bez pomocy reki i czulam duzy bol w biodrze (ostatni lek p/bolowy otrzymalam poprzedniego dnia przed snem), ...
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Waldemar Przybysz

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Kołłątaja 50 (Centrum Medyczne nad Świdrem)
05-402 Otwock

Wspaniały lekarz! Zostałam odesłana do Otwocka z innego szpitala w woj.mazowieckim, ponieważ miałam bardzo poważne złamanie łokcia. Traf chciał,że akurat miał wtedy dyżur doktor Przybysz. Będąc kilkunastoletnią dziewczynką,zestresowaną wizją operacji łokcia potrzebowałam kogoś kto podejdzie do sytuacji z życzliwością a nie tylko suchymi faktami. I tak właśnie postąpił doktor Przybysz. Oprócz ogromnych kompetencji, okazał się przesympatycznym, życiowym człowiekiem. W asyście dwóch innych lekarzy przeprowadził operację mojego łokcia. Udzielił mi i ...
Same superlatywy. Operacja i opieka pooperacyjna na najwyższym poziomie. A do tego Pań Doktor sympatyczny. Jestem dokładnie 3 tygodnie po operacji protezoplastyki stawu kolanowego - chodzę !!!!!
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Adam Czwojdziński

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

Otwock

Pan Doktor Adam Czwojdziński to wspaniały i doświadczony specjalista. Jestem po operacji endoprotezy stawu biodrowego i minął już ponad rok od operacji, a ja jestem w pełni sprawna. Do pracy wróciłam już po trzech miesiącach od zabiegu... Moje życie po zabiegu jest wreszcie bez bólu i mogę spać spokojnie. Jestem bardzo wdzięczna za nowy staw biodrowy. Polecam z całego serca Pana Doktora i dziękuję bardzo za powrót do pełnej sprawności. ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Cezary Walczyński

Warszawska 17/19
05-400 Otwock

Rewelacyjny Lekarz i wspaniały człowiek - operował mi obydwa biodra - mam 53 lata - wracam do sportu, czuję się jak 20-latek - Jeśli operacja w Otwocku to u Doktora Walczyńskiego !
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Marta Burbul

ZPZOZ
ulica Batorego 44
05-400 Otwock

LEKARZ WIDZĄCY PACJENTA PODMIOTOWO - NIE JAKO PRZYPADEK CHOROBOWY. Do mojego problemu - poluzowanie trzpienia endoprotezy biodra - Pani Doktor podeszła z pełnym zaangażowaniem aż do ustąpienia problemu. Serdecznie dziękuję PANI DOKTOR!!!!!
Opinia dodana przez: Jan

dr Konrad Małachowski

Chirurg ortopeda

05-400 Otwock

Lekarz z powołania, wiek nie ma znaczenia. Kocha swoją pracę i są efekty, przynajmniej w moim przypadku. Polecam.
Fantastyczny lekarz. Atawistycznie nie lubię medycyny ale przy doktorze Wielopolskim mógłbym zostać prymusem wsród studentów tego kierunku nauki.. Polecam każdemu kto poszukuje pomocy ortopedycznej tego lekarza . Wszystkie moje wizyty u Doktora Aleksandra Wielopolskiego gwarantowały pewność , że postawiona diagnoza będzie prawidłowa a podjęte leczenie przeprowadzone w sposób optymalny dla pacjenta . Prawdziwy, godny polecenia, fachowiec.
Opinia dodana przez: SB

lekarz Andrzej Podgórski

Ortopeda, Reumatolog

05-400 Otwock

Bardzo miły, serdeczny, ciepły człowiek o wysokiej kulturze osobistej, a jednocześnie rzeczowy i kompetentny lekarz. Chociaż ani ja nie byłam szczególną pacjentką, ani mój przypadek wyjątkowy, to pan doktor Andrzej Podgórski, mimo że była już pierwsza w nocy (trafiłam ze złamaniem nadgarstka na ostry dyżur)a przede mną mnóstwo pacjentów, wyjaśnił dokładnie co się stało z moją ręką, jakie są metody leczenia. Nastawił złamanie i unieruchomił, ale uprzedził, że być może ...

dr n. med. Andrzej Sionek

Ortopeda dziecięcy

S.P.S.K.im.A.Grucy
Otwock ul.Konarskiego 13
Otwock

Witam Nazywam się Bartłomiej byłem operowany metodą Gaza przez dr Sionka bardzo kompetentny wspaniały lekarz dzięki niemu oraz całemu zespołowi mogę chodzić I nic mnie nie boli ostatnio byłem na kontroli i wszystko jest dobrze z całego serca polecam dr Sionka
Opinia dodana przez: Bartłomiej

lekarz Krzysztof Krauze

05-400 Otwock

JEDEN Z NAJLEPSZYCH POLSKICH SPECJALISTÓW --MIŁY I CIEPŁY LEKARZ PAMIĘTAM GO Z W.I.M NA SZASERÓW ZIDENTYFIKOWAŁ ON PIERWSZY WYPADEK W PRACY W 2004 ROKU JEDNORAZOWY --- SERDECZNIE PROSZĘ PANA DOKTORA O POMOC OPERACJA CAŁEGO KRĘGOSŁUPA JEST NIEZBĘDNA BOWIEM TAMTEN URAZ ZRECHABILITOWAŁEM I 5 LAT PÓŻNIEJ PRACOWAŁEM ALE W 2008 ROKU PRACOWAŁEM JAKO KONSERWATOR-ELEKTRYK I FIRMA ZMUSZAŁA MNIE DO PRAC CIĘŻKICH W WYMUSZANYCH POZYCJACH 150-200 KG WE DWUCH 7-9 TYGODNI I ...
Opinia dodana przez: ADAM
WIRTUOZ! 200%ZAUFANIA DLA P. DOKTORA UPRZEJMY PRZYJAZNY KOMPETENTNY FACHOWY SPOKOJNY SŁUCHA PACJENTA WIĘCEJ TAKICH LEKARZY! SERDECZNIE DZIĘKUJĘ
Opinia dodana przez: Marzanna

lekarz Piotr Zakrzewski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
Otwock

Lekarz godny polecenia, bardzo uprzejmy, dokładnie wszystko wytłumaczy, pełen profesjonalizm, dobre podejście do pacjenta. Zgłosiłem się na endoprotezę stawu biodrowego, nie mogłem już chodzić, stać, spać,...... Tylko środki przeciw bólowe. Koszmar. Po dwóch tygodniach od operacji chodziłem już z jedną kulą, po kolejnym miesiącu, po skierowaniu przez Pana doktora na rehabilitację , bez kuli, po dwóch miesiącach jeździłem rowerem, a po niecałych pięciu, ... na nartach. Jestem bardzo wdzięczny.
Opinia dodana przez: Mariusz
Dziękuję Pani doktor . Dzięki Pani wysiłku mój Bartuś dzisiaj chodzi,biega i pomimo że miał wtedy 3lata to wspomina, a ja to ze łzami szczęścia i wzruszenia
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Stanisław Rak

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock

Podpisuję się pod tekstem wielu pozytywnych opinii i z tego miejsca chciałem jeszcze raz podziękować za uratowanie nogi, którą w innym szpitalu chcieli mi obciąć. Bardzo dziękuję panie Doktorze.

lekarz Paweł Polaczek

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

S.P.S.K.im.A.Grucy
Otwock ul.Konarskiego 13
Otwock

Lekarz z powolania wytlumaczy wszystko o chorobie z dokladnoscia .po operacji przychodzil do corki codziennie .polecam
Opinia dodana przez: katarzyna

prof. dr hab. Jarosław Czubak

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

05-400 Otwock

Znalazłam się tutaj całkiem przypadkiem pozwolę sobie dokonać wpisu odnośnie mojej opinii na temat Profesora.Moja córka miała problemy z obustronnym zwichnięciem stawów biodrowych.Jako 2.5 roczne dziecko była operowana na podobno wówczas specjalizującym się oddziale przez dobrych lekarzy.Jednak po paru latach okazało się że powtórzono zabieg na lewe biodro ale miara się przebrała gdy po 6 latach miała mieć powtórnie zabieg również lewego biodra.Wówczas już jako 16 latka trafiła do KLINIKI ...
Opinia dodana przez: Barbara
bardzo szybko mnie przyjął i nie ukrywał że uraz jest poważny oraz że mogą byc komplikacje dał szansę na leczenie u niego mimo iż jestem z innego miasta
Witam . Lekarz godny polecenia .Do pana doktora trafiłam w czerwcu 2013 r po operacji nadgarstka.Obecnie poprawiał drugi .Miałam kilka wizyt i nie wiem skąd tyle negatywnych emocji od niektórych osób .Lekarz możne dla niektórych za bezpośredni ale kompetentny . Słyszałam tez od innych wiele pozytywnych opinii . Pozdrawiam
Opinia dodana przez: pacjentka wwy