ortopeda dziecięcy rzeszów

Sortuj

Paweł Bilski

Rzeszów

Ja u doktora Bilskiego leczyłam się ponad pół roku. I o pół roku za dużo. Przez ten czas doktor wgl. nie wiedział co mi jest,a kolano bolało. Gdy po tym czasie poszłam do innego lekarza, to ten od razu wiedział co mi jest i postawił diagnozę. Może doktor jest uprzejmy, miły i sympatyczny. Ale 6 miesięcy zastanawiania się co mi jest to za dużo. Nie polecam.

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Boguslaw Rydzak

NZOZ Ortopeda
Rejtana 10 Rzeszów
Rzeszów

Operował mnie wspomniany doktor i uważam, że jest to fachowiec wielkiej klasy. Nidy nie chciałbym trafić w inne ręce.

dr Paweł Jasinski

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
Rzeszów

Bardzo jestem szczesliwa ze trafilismy w szpitalu na doktora Jasinskiego Lekarz z powolania nigdy o nim niezapomnimy Mariola z Mielca

Opinia dodana przez: Mariola

prof. dr hab. n. med. Sławomir Snela

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
Rzeszów

PAN PROFESOR PRZEPROWADZIŁ DWIE OPERACJE ROZDZIELENIA ZROŚNIĘTYCH PALCÓW, 1-2 I 4-5. OBA ZABIEGI POWIODŁY SIĘ, SYNEK SPRAWNIE POSŁUGUJE SIĘ UWOLNIONYMI PALCAMI.W PRZYSZŁOŚCI CZEKAJĄ NAS KOLEJNE ZABIEGI MAJĄCE NA CELU UŁATWIENIE SZYMKOWI POSŁUGIWANIA SIĘ DŁONIĄ.
WDZIĘCZNA MAMA 3.5LETNIEGO SZYMONA

lekarz Beata Bator-Ramotowska

Chirurg dziecięcy   (+1 więcej)

None
al. prof. Adama Krzyżanowskiego 6
Rzeszów

Pani Doktor wykazuje kompletny brak zrozumienia dla pacjenta, nie pozwala dokańczać zadanych pytań, odpowiadając w jej mniemaniu lepiej. Bardzo trudny kontakt z Panią Doktor. Najgorsze jest to że okazało się iż jej droga leczenia była całkowicie błędna - nie widząc nic na zdjęciu RTG skręconej kostki, zleciła prześwietlenie zdrowej kostki dla porównania! Inny lekarz zlecił natychmiast badanie USG na którym od razu wyszło zerwane więzadło, dodam iż taka kontuzja nie ma prawa być zauważona na zdjęciu RTG. Wobec tego uważam że Pani Beata nie ma żadnych kompetencji do bycia Ortopedą, pomijając kwestie trudnego kontaktu tudzież braku chęci zrozumienia pacjenta. Zdecydowanie odradzam."

Opinia dodana przez: Andrzej