ortopeda dziecięcy rzeszów

Sortuj

Paweł Bilski

Rzeszów

Ja u doktora Bilskiego leczyłam się ponad pół roku. I o pół roku za dużo. Przez ten czas doktor wgl. nie wiedział co mi jest,a kolano bolało. Gdy po tym czasie poszłam do innego lekarza, to ten od razu wiedział co mi jest i postawił diagnozę. Może doktor jest uprzejmy, miły i sympatyczny. Ale 6 miesięcy zastanawiania się co mi jest to za dużo. Nie polecam.

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Boguslaw Rydzak

NZOZ Ortopeda
Rejtana 10 Rzeszów
Rzeszów

Operował mnie wspomniany doktor i uważam, że jest to fachowiec wielkiej klasy. Nidy nie chciałbym trafić w inne ręce.

dr Paweł Jasinski

Szpital Wojewódzki nr2
Lwowska
Rzeszów

Bardzo jestem szczesliwa ze trafilismy w szpitalu na doktora Jasinskiego Lekarz z powolania nigdy o nim niezapomnimy Mariola z Mielca

Opinia dodana przez: Mariola

prof. dr hab. n. med. Sławomir Snela

Szpital Wojewódzki nr.2
Lwowska 60
Rzeszów

PAN PROFESOR PRZEPROWADZIŁ DWIE OPERACJE ROZDZIELENIA ZROŚNIĘTYCH PALCÓW, 1-2 I 4-5. OBA ZABIEGI POWIODŁY SIĘ, SYNEK SPRAWNIE POSŁUGUJE SIĘ UWOLNIONYMI PALCAMI.W PRZYSZŁOŚCI CZEKAJĄ NAS KOLEJNE ZABIEGI MAJĄCE NA CELU UŁATWIENIE SZYMKOWI POSŁUGIWANIA SIĘ DŁONIĄ.
WDZIĘCZNA MAMA 3.5LETNIEGO SZYMONA