Lekarze Ortopeda dziecięcy Rzeszów

lek. med. Dariusz Szala

lek. med. Dariusz Szala

35-301 Rzeszów

Jestem po dwóch zabiegach na barki i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Wszystko na plus. Chciałbym spotykać więcej takich ludzi który tak angażują się w swoją pracę. Polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr Damian Filip

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

To był strzał w10! Świetny człowiek na właściwym miejscu. Każda wizyta przebiegała sprawnie, rzeczowo i na temat. Uśmiech na twarzy doktora był iskrą, podsycającą moją wiarę, że DA się, że jeszcze będzie DOBRZE. Efekt operacji przeszedł moje oczekiwania. Jest BARDZO dobrze. Dziękuję z głębi serca.
Opinia dodana przez: Edyta

lek. med. Grzegorz Sokół

Gabinet Lekarski
Sabamed Krasne
35-005 Rzeszów

Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pana Doktora. Fachowe podejście do pacjenta. Konkretny, dokładny i sympatyczny. Polecam
Opinia dodana przez: Małgorzata Lepionka
Najlepszy ortopeda jak do tej pory jakiego znam. Godny polecenia. Ortopeda jakich mało w dzisiejszych czasach. Rzetelny , pomocny i uprzejmy. Polecam wizyty oraz konsultacje telefoniczne, w moim przypadku nawet na odległość potrafi pomóc pacjentowi i załatwić wszytko co potrzebne pacjentowi.
Opinia dodana przez: Magdalena Sz

lekarz Artur Łazorko

Dukielska 4/1L
35-505 Rzeszów

Ogromne wyrazy wdzięczności i uznania dla Pana Doktora Łazorki, za profesjonalizm, trafne diagnozy, cierpliwość w tłumaczeniu pacjentom przyczyn nieustającego bólu, oraz szybkie podjęcie decyzji o zabiegu. Po dwóch tygodniach od operacji wymiany stawu biodrowego u mnie, 76 letniego mężczyzny w miejsce grymasu bólu znowu pojawił się uśmiech i chęć do życia. Gdyby nie ostrożność i zalecenia Pana Doktora to mógłbym już od dzisiaj, bez wysiłku i bólu poruszać się bez ...
Opinia dodana przez: Witold

lekarz Mateusz Trzeciak

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60
35-301 Rzeszów

Lekarz jakich malo mlody zdolny sumjenny uczciwy wzgledem pacjetow dba o swoich pacjetow odwjedza po zabjegach rozmawja jest wspanjalym lekarzem z pozadnym podejscjem
Z kolanami jak najbardziej do niego.trafia analizuje.cierpliwy.mogę z czystym sumieniem go polecić.jestem w trakcie leczenia ,ale efekty SA bardzo duże.
Opinia dodana przez: kinga

lek. med. Maciej Turek

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA w Rzeszowie
Witolda 6B
35-302 Rzeszów

Lekarz z powołania świetny specjalista 😉 polecam każdemu profesjonalista pod każdym względem 😉podczas wizyty dokładnie wytłumaczy w czym rzecz i zaopiekuje się pacjentem w stu procentach polecam
Opinia dodana przez: Emil Pruchnik

lek. med. Wojciech Piwek

Ortopeda, Traumatolog

Gabinety Krukierek
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Jest naprawdę bardzo dobrym lekarzem (doktorem). Bardzo szczegółowy i skrupulatny. Opiekuńczo podchodzi do pacjęta.

lekarz Jarosław Jabłoński

Szpital Wojewódzki nr . 2
Rzeszów

Doktor Jabłoński to świetny ortopeda.W ubiegłym roku wymienił mi staw kolanowy . Noga sprawuje się rewelacyjnie. Bardzo polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Grazyna

lekarz Łukasz Białek

SPZOZ NR1 w Rzeszowie
Szpital Miejski im. Jana Pawła II ul. Rycerska 4
35-051 Rzeszów

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam, uratował mi kolano po innym ortopedzie , również leczy tate i operacje przebiegły pomyślnie . Doktor jest miły, empatyczny i konkretny ! Polecam każdemu
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. med. Marcin Jaszczuk

ul .Warzywna ,Rzeszów
Rzeszów

Wspaniały, profesjonalny lekarz. Pacjent czuje się u doktora pewnie i bezpiecznie, bo wcześniej jest dokładnie poinformowany o operacji. Na oddziale ortopedii pełny komfort dla pacjenta, zero bólu, personel na każde skinienie. Wielkie podziękowania dla cudownego Doktora M. Jaszczuka i jego asystentów oraz całego personelu !!!!!!! Wszystkim osobom, które mają problemy ortopedyczne, a szczególnie chore kolana polecam kontakt z dr Jaszczukiem.. Z poważaniem i ogromną wdzięcznością,
Opinia dodana przez: Barbara

Paweł Bilski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Rzeszów

Wspanialy lekarz, profesjonalizm i ludzkie podejscie do pacjenta. Nie zostawil nas w bardzo trudnej sytuacji, wrecz przeciwnie robil wszystko zeby leczenie zakonczylo sie pomyslnie i tak tez sie stalo. Polecamy, bo malo dzis takich lekarzy, ktorzy chca pochylic sie nad pacjentem, wtedy kiedy sytuacja dla rodzica wydaje sie ciezka, a Pan doktor umial po ludzku doradzic i doprowadzic leczenie do konca. POLECAMY
Opinia dodana przez: Cyprian
{'id': 32253, 'name': u'Rzesz\xf3w'} Chirurg ortopeda
                                       lek. med. Jerzy Michał Bober

lek. med. Jerzy Michał Bober

Chirurg ortopeda

ul .Warzywna ,Rzeszów
Rzeszów

Super lekarz i specjalista w swoim fachu, bardzo pomocny, godny polecenia.Ma bardzo dobre podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Grzegorz Inglot

Traumatolog, Ortopeda

ORTOPEDA
Rejtana 10
35-505 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz,godny polecenia. Doktor przeprowadzil ciezka operacje zlozenia raczki corki w stawie lokciowym po upadku z konia. Czeka nas jeszcze rehabilitacja ale bedzie dobrze. Wielkie podziekowanie i uznanie dla Doktora
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Roman Mierzwa

Iranka Osmeckiego 4 b
35-506 Rzeszów

Wspaniały lekarz ze świetnym podejściem do pacjentów,. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu, tego, że sprawdza każdą ewentualność i szuka przyczyn dolegliwości.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Marek Kulczyk

Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny w Rudnej Małej k/Rzeszowa
Rudna Mała 600
36-060 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz.Dba o stan zdrowia.Stosuje profilaktykę leczenia.Miły i bardzo dużo wkłada zaangożowania.
Są takie zdarzenia losowe po których nawet silny człowiek staje się słaby i bezradny.Ze szczególną wdzięcznością przyjmuje wtedy wszelką troskliwą pomoc od innych i jest szczególnie wrażliwy na obojętność czy złe traktowanie.Świadomość ,że dobry lekarz i dobry człowiek czuwa nad naszym zdrowiem dodaje sił i pomaga w leczeniu. Zaangażowanie ,fachowość ,profesjonalizm ,ludzkie podejście Pana dr A Harmaty należy stawiać za wzór dla innych. Z całego serca dziękuję za to ,że ...
Opinia dodana przez: Aneta