Lekarze Ortopeda dziecięcy Żywiec

lekarz Maciej Król

Spomed
Żywiec

Pan doktor jest niesamowity. Operował mnie dwa razy. Dzięki niemu jestem w pełni sprawna. To prawdziwy fachowiec. Ma ogromną wiedzę, umiejętności i niesamowite podejście do pacjenta. Nigdy nie zostawił mnie w potrzebie! To lekarz z powołania. Polecam wszystkim z całego serca.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Wojciech Sokołowski

34-300 Żywiec

W mojej ocenie bardzo dobry specjalista. Poświęcił mi dużo czasu aby wytłumaczyć jaki jest plan leczenia, a po skomplikowanej operacji łokcia zaprosił do gabinetu i przedstawił efekty pracy. Spokój i generalnie sposób bycia lekarza budzi pełne zaufanie. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Piotr Trzaskoma
Od roku szukałam ortopedy dla mojego dziecka za każdym razem usłyszałam za ciężki przypadek (choroba postępuję - skolioza)przypadkiem znalazłam Pana doktora. Przyjmuje na NFZ w Bielsku-Biała w CORVICIE, duży lekarz z jeszcze większym sercem. Wzbudza zaufanie dziecka (dla mnie to najważniejsze) odpowiada na wszystkie pytania,szuka przyczyny DLACZEGO.... Cały personel w CORVICIE jest na 6 z plusem.

lekarz Marek Śliwa

34-300 Żywiec

Bardzo jestem zadowolona z pomocy lekarza. Cierpliwie wysłuchał, dopytał, kompleksowo przebadał, nie skrytykował prób ratowania się samemu różnymi metodami . Wspólnie ustaliliśmy dalszy tok leczenia i spotkamy się za miesiąc. Wiem, że podejmę się zabiegu, który zalecił mi lekarz, ponieważ mam zaufanie do jego kompetencji.
Opinia dodana przez: Krystyna
Rewelacyjny lekarz. Pełen profesjonalizm. Wykonał szczegółową diagnozę i badania, wszystko szczegółowo wyjaśnił. Miły i profesjonalny. Fachowa i szybka pomoc lekarska.
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Krzysztof Jarco

Ortopeda, Traumatolog

Żywiec

Uprzejmy, rzeczowy i kompetentny człowiek. Zwichnięcie stawu barkowo-obojczykowego, fakt, że trzeba było trochę poczekać, ale postępowanie, tłumaczenie i prowadzenie pacjenta bezproblemowe. Polecam
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Artur Munk

Radiolog, RTG

os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec

Bardzo dobry specjalista,uprzejmy z podejsciem do pacjenta,kompetentny,empatyczny ,zawsze do konca potrafi wyjasnic problem i rozwiać watpliwosci,szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Joanna
Nie polecam, na izbie czekalismy na Pana doktora 3 godziny. Na moja uszkodzona rękę nawet nie spojrzał tylko wypisał skierowanie na RTG. Po otrzymaniu zdjecia wypisał swoja kartoteke a mi rzucił kup sobie Pan fastum, jest bez recepty, smaruj dwa razy dziennie (jak sie potem okazalo, jednak jest na recepte!) Jak nie przejdzie to proszę isc prywatnie do poradni... Niewazne ze boli, ze nie mozna spać, ruszać palcami... nastepny pacjent ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Wojciech Jagoszek

Ortopeda, Anestezjolog

Żywiec

nieprzyjemny, nadęty i zarozumiały, należałoby paść przed nim na kolana by raczył zbadać czy wysłuchać, na swoim koncie lekarskim ma jednak udaną transplantacje ręki.

lekarz Rafał, Ring

lekarz Krzysztof Jaźwiecki