ortopeda

dr n. med. Szymon Kujawiak

SOLUMED-ORTOPEDIA
ul. Wyrzyska 18
Poznań

Podpisuje się pod tymi opiniami ! Lekarz bardzo dobry i uprzejmy, dzięki temu portalowi zdecydowałem się do niego iść i teraz nie żałuję. Leczenie w pełni profesjonalne, wytłumaczony plan leczenia i jak dalej będziemy działać. Dziękuję raz jeszcze!

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Ortopeda   (+2 więcej)

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

Dobry, dobry, teściowa jest szczęśliwa, pomogł bardzo. Teściowa się cieszy. Bardzo się cieszy. Pozdrawia i się cieszy. Znakomicie.

Opinia dodana przez: Łukasz A.J.W.

dr n. med. Konrad Słynarski

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3

Mogę tylko potwierdzić opinie poprzednich pacjentów. Doktor Słynarski to wybitny fachowiec. Więcej takich prosimy.

lekarz Michał Janiak

Koszarowa 17
Września

świetny specjalista, super lekarz z odpowiednim podejściem do pacjenta -artroskopia kolona bez powikłań!!! polecam

Opinia dodana przez: wyczi

prof. dr hab. n. med. Krystyna Księżopolska-Orłowska

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

jest madrym i wspanialym lekarzem, rozpoznala umnie mlodziencze zapalenie stawow

dr n. med. Marcin Popow

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

DŁUGO ZASTANAWIAŁEM SIE DO JAKIEGO ORTOPEDY SIĘ UDAĆ. POLECONO MI PANA DOKTORA POPOWA I TO BYŁ STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ ,POLECAM NAPRAWDE TO SPECJALISTA . DELIKATNY I DO TEGO SYMPATYCZNY. POLECAM.

Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Krzysztof Uszyński

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5C
Wrocław

Wspaniały człowiek, lekarz. Specjalista jakich mało !!!! Dzięki niemu zmieniło się moje życie. Polecam Doktora Krzysztofa !!!!

lek. med. Jacek Lipiński

Ortopeda   (+2 więcej)

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Bardzo miły człowiek, wspaniałe podejście do dzieci, świetny specjalista,byłam u niego na wizycie z synkiem, polecam wszystkim :)

lek. med. Henryk Grudniewicz

Klinika Chirurgii Kolana Artros
ul. Królewska 22
Poznań

artroskopia kolana w 2007 łąkotka i chrząstka taka wizyta u mnie we wrocławiu 3000 i czas oczekiwania byl 3 miesiące tu w ciagu tygodnia

lekarz Krzysztof Buczeń

Szpital Wojewódzki

Koszalin

Dr Buczeń to lekarz, pełen profesjonalizmu, kunsztu zawodowego, ale zarazem człowiek pełen empatii - wrażliwości na drugiego człowieka, a to przecież tak ważne w tej profesji, a niestety, coraz rzadziej spotykane. Dlatego jeszcze raz z całego serca dziękuję Panie Doktorze, za Pana pomoc, zrozumienie i poświęcenie. Dzięki Panu wraca wiara w ludzi i to, że medycyna może mieć " ludzką twarz":) Życzę Panu samych sukcesów i zadowolenia, tak w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wdzięczna pacjentka Jolanta N

Opinia dodana przez: Jolanta