Lekarze Ortopeda

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Prywatny Gabinet Ortopedyczny Jacek Minkiewicz
Daszyńskiego 17 A - Poradnia Eskulap
55-300 Środa Śląska

Dobry lekarz. Umówiliśmy się na wizytę, przyjechaliśmy i otrzymaliśmy dokładne wytłumaczone urazu i sposobu leczenia, polecam.
Opinia dodana przez: Serhii
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Traumatolog
                                       dr n. med. Szymon Kujawiak

dr n. med. Szymon Kujawiak

Moti Med Gabinety Lekarskie
Stanisława Barańczaka 1c/51
60-537 Poznań

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.

lekarz Jakub Bednarek

Prywatny Gabinet Lekarski Jakub Bednarek
Katowicka 81
Opole

Bardzo dziękuję panu doktorwi za pomoc,przesympatyczny,skromny,kompetentny lekarz,polecam pana Jakuba Bednarka z całego serca.Dziekuje Halina.S

lekarz Włodzimierz Brzęczek

Kościuszki 16
46-300 Olesno

Cudowny człowiek i lekarz bardzo polecam , myślę że mało już zostało takich ludzi , nie liczą się dla Niego pieniądze tylko dobro pacjenta
Opinia dodana przez: Gabriela

lek. med. Henryk Grudniewicz

Grudniewicz Henryk, lek. med. Spec. Ortopeda. Gabinet Ortopedyczny
Królewska 22
60-685 Poznań

Klinika Atros jest godna polecenia. Wszystkie czynności przed operacją zostały wykonane bardzo sprawnie Sama operacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor to bardzo sympatyczny człowiek. Pani anestezjolog też godna pochwały. Wszystko jak w rodzinie , obsługa pań pielęgniarek super. Jestem bardzo zadowolona z wykonania zabiegu, a także z atmosfery panującej w klinice.😁
Opinia dodana przez: M.O.

lekarz Michał Janiak

Koszarowa 17
62-300 Września

Znam doktora od 12-13 lat. Operował mi rękę na cieśń. Fantastyczny efekt. 3 dni po zabiegu władałam ręką bez problemu. Obecnie miałam inną operację ręki - znów doskonale. Ma złote ręce, talent. Na wizycie się nie spieszy, odpowie na każde pytanie, wytłumaczy, zrozumie sytuację i podpowie jak sobie radzić, co można zrobić albo czego nie warto robić. Patrzy na człowieka holistycznie, nie "naprawia" go jak zabawki z klocków lego, a ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Kamil Dworak

Traumatolog, Ortopeda

Usługi Medyczne "Śródmieście" Sp. z o. o.
ulica Bytomska 8
42-600 Tarnowskie Góry

Wspaniały człowiek ma podejście do pacjenta widać że chory nie jest mu obojętny aby takich więcej.Polecam z całym sercem.
Opinia dodana przez: Stanisław
{'id': 6664, 'name': u'Olsztyn'} Ortopeda

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Krystian Werner

Staszica 40
41-940 Piekary Śląskie

Pan Doktor Krystian Werner jest specjalista najwyższej światowej klasy. Mogę śmiało powiedzieć , ze uratował mi nogę . Ostatnia operacja zespolenia złamanej kosci udowej ( staw rzekomy ) gwoździem rekonstrukcyjnym to prawdziwy majstersztyk. Niezwykle fachowa i bardzo konkretna analiza na każdej wizycie poparta duża doza empatii. Dzięki Panu Doktorowi moje długie leczenie wyszło na prosta , a ponieważ wiem , ze było to bardzo skomplikowane złamanie mogę powiedzieć z pełnym ...
Opinia dodana przez: Marcin M
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Ortopeda
                                       lekarz Krzysztof Uszyński

lekarz Krzysztof Uszyński

Prywatny gabinet ortopedyczny Krzysztof Uszyński
Bierutowska 61
51-317 Wrocław

Na oddział ortopedii Łużyckiego Centrum Medycznego w Lubaniu trafiłem po raz pierwszy w 2009 roku kiedy bóle w lewym stawie biodrowym wymagały chodzenia przy pomocy kul łokciowych. Wykonane rtg miednicy wskazywało na zmiany chorobowe w obrębie stawu biodrowego lewego. Szukając pomocy zwróciłem się do jednego z zaprzyjaźnionych kolegów o pomoc. Zaproponował mi właśnie konsultację i leczenie w w/w ośrodku gdyż jest tam bardzo dobry zespół ortopedów wykonujących tego typu operacje. ...
Opinia dodana przez: Jacek
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Ortopeda
                                       dr n. med. Adam Spoz

dr n. med. Adam Spoz

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Wspaniały dr jakiego do tej pory spotkałam.Z pełnym oddaniem poddałam sie operacji haluksów u dwuch stóp i to w czasie nie całe 4 miesiace jedna od drugiej!W chwili obecnej/21.02.2016/jestem w trakciedochodzenia do siebie po operacji.Nie miałam zadnych bóli,mało tego po drugiej operacji nie przyjęłam ani jednego srodka p/bólowego jakie dostałam przepisane.Szwy pięknie zrosnięte noga sprawna bez zadnych rechabilitacji.Czekam teraz na zdjęcie szwów i już połmetek do zakonczenia okresu pooperacyjnego i ...
Opinia dodana przez: Grazyna

lekarz Maciej Liszka

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna VITABENE Strefa Zdrowia
Powązkowska 44
01-797 Warszawa

Bardzo polecam pana doktora.Posiada ogromną wiedzę , bardzo mi pomógł w 2 urazach . Cenię to , że najpierw zaleca metody mało inwazyjne -rehabilitacja, a gdy o nie pomaga znajduje inne rozwiązanie.
Opinia dodana przez: Katarzyna

{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Traumatolog
                                       lekarz Roman Lech

lekarz Roman Lech

Traumatolog, Ortopeda

Dolnoślaski Szpital Specjalistyczny im. T Marciniaka Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Filedrofa 2
54-049 Wrocław

Bardzo kompetentny, sympatyczny i życzliwy lekarz, poświęcający pacjentowi czas i uwagę. Serdecznie polecam. Panie Doktorze, bardzo dziękuje za wykonanie mi operacji stawu biodrowego. Życzę wszystkiego najlepszego!
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Traumatolog
                                       dr n. med. Paweł Kołodziejski

dr n. med. Paweł Kołodziejski

Gabinet
Warszawa

Kiedyś moim zmartwieniem były haluksy, ale już nie są. Doktor Kołodziejski skutecznie się ich u mnie pozbył. To świetny chirurg i jestem mu naprawdę wdzięczny, bo w końcu nie muszę kupować specjalnych szerokich butów, mieszczę stopę w każde.
Opinia dodana przez: batmann
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ortopeda
                                       dr Krzysztof Bryłka

dr Krzysztof Bryłka

Gabinet
Warszawa

Haluksy bardzo mi dokuczały. Teraz to sobie myślę, czemu wcześniej się nie zgłosiłam do pana doktora. Miałam przeprowadzone wszystkie potrzebne badania niezbędne przed operacją. Dr Bryłka to świetny fachowiec i specjalista. Żadnych powikłań nie miałam, teraz mogę powiedzieć że mam zdrowe stopy.
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Ortopeda
                                       lek. med. Karol Janczewski

lek. med. Karol Janczewski

Med Balance Centrum Medyczne
81-393 Gdynia, ul. Żołnierzy 1 Armii WP 13/4
Gdynia

Podejście do pacjenta rzeczowe ,fachowe, pozyskałam wiedzę co zaniedbałam ,jak mam postępować ,by nie dochodziło do przykurczu uszkodzonego kciuka. Dzięki wystawionemu wnioskowi na ortezę już po paru godzinach miałam ją w domu. Otrzymałam podpowiedź i skierowanie na zabieg u doświadczonych lekarzy. Lekarz z bardzo miłym podejściem do pacjenta, z dużą empatią. Polecam usługę u pana K. Janczewskiego dla dobrego rokowania w chorobie.
Opinia dodana przez: Halina
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Ortopeda dziecięcy
                                       dr n. med. Andrzej Barczyński

dr n. med. Andrzej Barczyński

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

ulica Wrocławska 36/24
40-217 Katowice

Rewelacyjny Ortopeda! Zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Diagnozuje wnikliwie. Gabinet wyposażony m.in. w USG. Gabinet i poczekalnia - dostosowane również dla najmłodszych. Każdemu pacjentowi poświęca sporo czasu i uwagi, trafnie diagnozuje, dokładnie przedstawia plan leczenia. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra
{'id': 32253, 'name': u'Rzesz\xf3w'} Ortopeda
                                       lek. med. Dariusz Szala

lek. med. Dariusz Szala

ORTO SPORT CENTER
Lwowska 64
35-301 Rzeszów

Jestem po dwóch zabiegach na barki i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Wszystko na plus. Chciałbym spotykać więcej takich ludzi który tak angażują się w swoją pracę. Polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej
{'id': 32591, 'name': u'Bielsko-Bia\u0142a'} Ortopeda
                                       dr n. med. Adrian Błasiak

dr n. med. Adrian Błasiak

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B
43-300 Bielsko-Biała

Jestem po artroskopii barku i pod dalszą opieką doktora. Szczerze polecam! Znakomity specjalista i wyjątkowy człowiek.
Opinia dodana przez: Małgorzata