lekarz Konrad Słynarski

dr n. med.Konrad Słynarski

16 opinii

Lekmed Centrum Medyczne, Ul. Świetlików 3, Warszawa

Mogę tylko potwierdzić opinie poprzednich pacjentów. Doktor Słynarski to wybitny fachowiec. Więcej takich prosimy.

lekarzMichał Janiak

12 opinii

Ortopeda, Traumatolog

Specjalizuje się w:
Koszarowa 17, Września

świetny specjalista, naprawdę polecam, wszystko przebiegło bez powikłań, a ja już spowrotem bez kuli:))

lek. med.Stanisław Biegański

0 opinii

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda, Traumatolog

Lifemedica, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro), Gdańsk 4 inne

lekarzRafał Więcek

87 opinii

Ortopeda, Traumatolog, USG ortopedyczne

Prywatne gabinety w Nowej Hucie, os Hutnicze 6/134, Kraków 3 inne

Świetny lekarz. Pomógł mi bardzo szybko i znów mogę wrócić do joggingu :) Genialny specjalista. I do tego bardzo przyjazny

jake

dr n. med.Tomasz Miętkiewski

121 opinii

REMEDIUM, Os. St. Batorego 80D, Poznań 3 inne

Bardzo dobry fachowiec. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u lekarza. Dokładnie wytłumaczył mi mój stan i jak należy dalej postępować.

dr n. med.Edward Mickielewicz

69 opini

Centrum Medyczne CMP Piaseczno, Puławska 49, Piaseczno 5 innych

Dr Mickielewicz operował mi na razie halluxa prawej stopy 16 maja br. Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Wyjaśniał uprzejmie, cierpliwie i z uśmiechem na twarzy ...

Urszula
lekarz Paweł Łęgosz

lekarzPaweł Łęgosz

54 opinie

Ortopeda

Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus. Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Lindleya 4, Warszawa 4 inne

W październiku 2014r byłam operowana przez dr. Pawła Łęgosza realoplastyka stawu biodrowego. Była to trzecia operacja /poprzednie inni lekarze/. Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi ...

Danuta

Roman Lech

47 opinii

Ortopeda

Bardzo polecam! Nie spotkałem się jeszcze z tak fachową obsługą i z takim zaangażowaniem lekarza. Za RTG zapłaciłem sumę wcale nie wygórowaną. Serdecznie polecam!

dr n. med.Roman Sobolewski

42 opinie

Gabinet Lekarski, Wrocław

Świetny fachowiec!Dzięki niemu chodzę normalnie. Jako jedyny podjął się przeprowadzenia bardzo trudnego zabiegu. Wspaniały lekarz!

Zobacz również
Co nowego u nas