ortopeda bytom

lekarz Sławomir Kożuch

None
Tarnogórska 6

Średnia ocen: 5/5

Gorąco polecam tego lekarza , dokładnie wykonał usg i zbadał nasze dziecko, był miły i szczegółowo odpowiadał na pytania.

Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Marcin Pierchała

Ośrodek Zdrowia
Zawierciańska
Klucze

Jestem emerytowanym sportowcem, który uprawiał bardzo kontuzjogenną dyscyplinę sportu. Pan Marcin trzy razy musiał otwierać moje kolano. Chodzę, mogę biegać - najlepsza rekomendacja tego, co potrafi dr. Pierchała. Dwa lata temu uległem wypadkowi na torze wyścigowym koło Radomia - zwichnięcie stawu barkowego któregoś tam stopnia. W szpitalu w Radomiu zakwalifikowali mnie do operacji. Wykonałem telefon do Pana Marcina - muszę to zobaczyć, powiedział doktor. Po konsultacji z kolegami decyzja doktora - tego nie będziemy operować. Długa rehabilitacja i dzisiaj z małymi sukcesami gram w tenisa.

Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Karol Szyluk

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MEDICUS
Żeromskiego 22/1a
Wiktor, Bytom

Bardzo kontaktowy, uśmiechnięty ale przede wszystkim kompetentny i fachowy. Pomógł mi bardzo. Po wielu nietrafnych diagnozach, postawił rozpoznanie - dobre rozpoznanie. Obecnie jestem już po operacji bolesnego barku, jestem szczęśliwa i nic nie boli. Gorąco polecam :-)

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Jacek Kler

Dupek
Stefana Batorego 18 (Sigma-Bi)
Bytom

Podpisuję się pod opiniami ,które już zostały wystawione wcześniej.Polecam z pełna świadomością.Takich lekarzy dziś ,jest trudno spotkać.Jestem wdzięczna że znojami mi go polecili.Dzięki temu córka będzie normalnie funkcjonować.Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Andrzej Jasiński

Ortopeda   (+2 więcej)

Nzoz " Medicus"s.c.
Żeromskiego 22
Rozbark, Bytom

Najlepszy lekarz jakiego spotkalem w zyciu, w sumie jedyny tak profesjonalny, kulturalny, empatyczny i mily. Zdecydowanie polecam dr. jasinskiego !!!

Opinia dodana przez: Blazej

lekarz Urszula Szołtysik

Sądowa 3
Bytom

Jeszcze nigdy zaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu co Pani doktor,!Polecam z całego serca! Lekarz z powołania! Pierwsza klasa.

dr n. med. Bogdan Koczy

Wojewódzki Szpital Urazowy

None

Trudno znaleźć słowa, aby wyrazić naszą wdzięczność i uznanie dla prof. nadzw. dr hab. n. med.Bogdana Koczego - Dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich. Pan profesor jest też Ordynatorem Oddziału I, na którym dwukrotnie operowano mojego niepełnosprawnego syna Tadeusza, wszczepiając endoprotezę stawu biodra lwego w 2009r., a następnie 23 lutego 2016r. endoprotezę stawu biodrowego prawego.Pan profesor życzliwie nas przyjął i wysłuchał, uspokoił nasze skołatane nerwy i zapewnił, że zespół, który będzie operował zrobi wszystko, by operacja przebiegła bez powikłań.Tak też się stało - Tadeusza operował doskonały ortopeda lek. med. Jan Pająk. Fachowość zespołu, który współdziałał przy operacji, a nas rodziców wspierał jest nieoceniona.Pracownikom GRATULUJEMY wspaniałego Dyrektora, a Dyrektorowi niezłomnego, cudownego zespołu, który daje pacjentom takim jak nasz syn nadzieje na lepsze życie - Tadeusz, Teresa, Janusz Latosińscy

Opinia dodana przez: Teresa

dr Beata Spólnicka

W.N.Z.O.Z Promed
Bytom

Jestem pacjentką Pani doktor i wiele Jej zawdzięczam .W przebiegu leczenia innego schorzenia przewlekłego,na które cierpię doszło do pewnych powikłań ,na które pani dr zwróciła szybko uwagę ,zdiagnozowała i odpowiednio pokierowała do leczenia .Mój ,,przypadek"był wyjątkowo nietypowy i tylko lekarz z szeroką wiedzą i otwartym umysłem mógł tak szybko podjąć odpowiednie postepowanie.Pragnę zaznaczyć,że była osobiście bardzo zaangażowana i pomagała mi we wszystkim,bo przebrnięcie przez nasz system służby zdrowia wymaga takiej pomocy.Oby wszyscy lekarze tacy byli.

Opinia dodana przez: Marta Kwiatkowska

lekarz Beata Wróbel

Bytom

fachowiec w swojej dziedzinie jestem bardzo zadowolony z leczenia polecam każdemu komu dolega jakaś kontuzja

Opinia dodana przez: jan

lekarz Artur Szczesny

Ortopeda   (+1 więcej)

Stefana Batorego 18 (Sigma-Bi)

Witam.
Sprawdźcie sobie czy na pewno ten lekarz pisze się SZCZESNY a nie może SCZESNY!!!
Bo wprowadzacie ludzi w ...

Witam.
Bo wprowadzacie ludzi w błąd!!!

Opinia dodana przez: Magda