Filtruj terminy

lekarz Piotr Kusiak

NZOZ CENTRUM-MED
ulica Bytomska 50
41-250 Czeladź

Polecam Pana Doktora. Przemiły, konkretny, zlecił ponowne badanie rtg, do tego usg palca zrobił i powiedział co robić dalej. Trochę czekania na kolej swoją było, ale teraz wiem, że bardzo poważnie Doktor podchodzi do każdego pacjenta i jego schorzenia. Przy następnych problemach też będę odwiedzać Pana Doktora bo naprawdę warto. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Andrzej Podstawski

Chirurg ogólny, Traumatolog

szpital Siemianowice Śl.
Rynek 8
41-100 Czeladź

Lekarz super i polecam innym , godny zaufania i można oddać swe życie w Jego ręce.Operacje moje przeprowadził fachowo i bez poprawek . Jestem bardzo wdzięczna za poświęcony mi czas .
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Marcin Nolewajka

NZOZ Centrum Rehabilitacji
Zwycięstwa 38A
41-253 Czeladź

Leczę u pana doktora niestabilną rzepkę lewą. Od początku wzbudził zaufanie ogromną wiedzą na temat mojego schorzenia. Na pierwszej wizycie wyjaśnił na czym polega mój problem. Rezonans potwierdził diagnozę. Zaproponował leczenie operacyjne. Po operacji na kolejnych wizytach prowadził odpowiednie usprawnianie mojego kolana. Dzisiaj żyję jak zdrowa a nie potrafiłam przed operacją.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Marek Trzęsicki

Ortopeda, Lekarz sportowy

NZOZ "Pol-Sana-Med" spółka z o.o.
ul. Słowiańska 56
41-219 Czeladź

Absolutnie nie polecam ortopedy Marka Trzesickiego, podszedł lekceważąco do opuchniętej stopy, stwierdzając, że nie jest to problem ortopedyczny. Właściwy lekarz ortopeda dał skierowanie na USG stawu skokowego, które potwierdziło diagnozę - problem ze ścięgnem w stawie skokowym i płyn w pochewkach otaczających ścięgno. Nie wiem za co w moim przypadku ten lekarz otrzymał zapłatę. Należałoby w takich sytuacjach wyciągać konsekwencje finansowe, może wtedy lekarz wziął by się do pracy!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Ewa