ortopeda częstochowa

lekarz Mariusz Radecki

Medyk Centrum, Częstochowa
Wolności 34

Średnia ocen: 5/5

Lekarz z dużą wiedzą w swoim fachu. Dzięki niemu mój tata uniknął endoprotezy kolana na którą oczekiwał od 3 lat. Po wykonanym przez doktora zabiegu dolegliwości ustąpiły, choć początkowo muszę przyznać byliśmy sceptyczni, ponieważ nikt wcześniej nie zaproponował ojcu takiego rozwiązania. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Dziękuję bardzo i polecam innym osobom z podobnymi problemami.

Opinia dodana przez: kriss

lek. med. Jacek Ociepka

Ortopeda   (+1 więcej)

OSTEON
ul. Nowowiejskiego 4m17

Średnia ocen: 5/5

Polecam pana doktora Jacka Ociepkę jako bardzo dobrego fachowca w swojej dziedzinie. Jest naprawdę bardzo miłym i kompetentnym specjalistą. Pan doktor jest lekarzem z powołania i liczy się dla niego tylko dobro pacjenta czego osobiście doświadczyłam podczas operacji stawu kolanowego przeprowadzonego przez pana doktora.

Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Bartłomiej Krawczyk

Szpital Powiatowy w Radomsku
ul. Jagiellońska 36
Radomsko

Średnia ocen: 5/5

Jako rodowita mieszkanka Radomska, jestem szczęśliwa , że lekarz o tak szerokiej wiedzy i kompetencjach przyjeżdża do naszego miasta. Jakiś czas temu operował mojego męża, który doznał poważnego urazu ręki. Operacja była skomplikowana i wymagała wielkiej precyzji. Pan doktor to majstersztyk ortopedii. Uważam , że to lekarz nowej generacji o zupełnie nowym, przyjaznym podejściu do pacjenta. Gorąco polecam. Renata .

Opinia dodana przez: Renata

lekarz Sławomir Kożuch

None
Tarnogórska 6
Bytom

Średnia ocen: 5/5

Gorąco polecam tego lekarza , dokładnie wykonał usg i zbadał nasze dziecko, był miły i szczegółowo odpowiadał na pytania.

Opinia dodana przez: Aneta

lek. med. Tomasz Suchmiel

Ortopeda

ORTHOmedyk Centrum Artroskopii, Chirurgii Urazowej i Ortopedycznej, Traumatologii Sportowej
Wolnosci 34
Częstochowa

Jeden z najlepszych ortopedów, jakiego spotkałem w swoim życiu. Uszkodziłem chrząstkę w kolanie, szybka i trafna diagnoza, szybka decyzja o operacji i co najważniejsze 5 miesięcy po niej jestem w 100% sprawny. Polecam bardzo, świetny lekarz.

Opinia dodana przez: Krystian

lek. med. Artur Gap

Centrum Medyczne Jurajska
ul. Brzezińska 6 A
Błeszno, Częstochowa

fachowiec, trafiłem przypadkowo na badanie usg. Doktor tylko spojrzał na nogę i stwierdził zerwanie ścięgna Achillesa. Badanie usg tylko to potwierdziło. ( dla porównania lekarz w szpitalu we Włoszech stwierdził że ścięgno jest całe tylko miesień jest nadwyrężony)

Opinia dodana przez: wojtek

dr n. med. Witold Radzioch

Ortopeda   (+2 więcej)

Centrum Medyczne Klara
Wały Dwernickiego 43/45
Częstochowa

lekarz z powołania dobrze diagnozuje. Fantastycznie się z nim rozmawia, ma czas dla pacjenta i z to go cenię.

Opinia dodana przez: Zenon

lekarz Łukasz Kopuliński

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Bialska 104/118
Częstochowa

Jak dla mnie bardzo dobry i zaangażowany nie tylko lekarz ale i człowiek (co niestety nie często idzie w parze). Mam do niego pełne zaufanie w sprawach związanych z chirurgią ortopedyczną.

lekarz Włodzimierz Makuch

Ortopeda   (+1 więcej)

Kilińskiego 24
Częstochowa

świetny lekarz. jak się człowiek leczy na nfz ma normalne podejście. lekarz z powołania. nie trzeba iść prywatnie

Opinia dodana przez: Damian

dr n. med. Marcin Drygalski

Centrum Medyczne Klara
Częstochowa, Wały Dwernickiego 43/45
Częstochowa

Gorąco polecam . Doskonały fachowiec i dusza człowiek. Ma czas ,aby wytłumaczyc wszystko pacjentowi i fachowo postawić diagnozę.
Miałam operowane ...

Miałam operowane kolano-zerwałam więzadło krzyżowe . Teraz jeszcze się rehabilituję ale jest wszysko super.