ortopeda elbląg

lekarz Gniewosław Zieliński

Gabinet Prywatny
Królewiecka 15

Średnia ocen: 5/5

Leczymy się u Doktora całą rodziną. Nikt nie mógł mi pomóc a Pan Doktor przy pierwszej wizycie dokonał trafnej diagnozy. Widać, że ma doświadczenie i wiedzę. Jest bardzo kontaktowy i czuje się, że zależy Mu na zdrowiu pacjentów.
Bardzo dziękujemy za pomoc.

Opinia dodana przez: Pcjentka z rodziną

lekarz Mirosław Kamiński

Średnia ocen: 5/5

Człowiek cierpliwy, pełen zrozumienia, łagodny, życzliwy.

Człowiek cierpliwy, pełen zrozumienia, łagodny, życzliwy.

lekarz Andrzej Walczyński

None
Moniuszki 19/7

Średnia ocen: 5/5

Po trzech latach borykania się z bólem kolana i zaliczeniu wielu wizyt u różnych ortopedów dopiero ten lekarz dał mi zlecenie na rezonans magnetyczny na podstawie którego można było ocenić stan kolana i potwierdzić konieczność wykonania artroskopii. Całkowicie profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam!

lekarz Adam Klewicki

Wyjatkowa osobowosc ,cierpliwy,wyrozumialy
i doskonaly specjalista . po operacji kolana szybko wrocilo do pelnej sprawnosci..Polecam

Wyjatkowa osobowosc ,cierpliwy,wyrozumialy

Cezary Kuciński

ELBLĄG ul.Żeromskiego
Elbląg

Wiecej takich lekarzy.Pelen profesjonalizm i do tego bardzo mily czlowiek. Dziekuje Panie doktorze.Dzieki Panu juz 2 lata zyje bez bolu.

Opinia dodana przez: Teresa

lek. med. Michał Dąbrowski

NZOZ Nasza Przychodnia Michał Jędrzyński
Żeromskiego 2B

Średnia ocen: 4/5

Fachowość na najwyższym poziomie, konkretne kompleksowe podejście. Miły, kompetentny. Po prostu polecam.

Opinia dodana przez: Andrzej

Roman Kałduński

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu

Elbląg

najlepszy najlepszy polecam wszystkim z całego serca nie ma lepszego anioł dla ludzi nikt taki nie jest

lekarz Grzegorz Sosnowski

Szpital Wojewódzki
ul. Królewiecka

Średnia ocen: 3/5

Tak to jest właściwy lekarz. Bardzo go lubię nie patrzy na czas. Dodam jeszcze, że jeździ ze mną konno.

lekarz Jan Wajnert

Komeńskiego 42 (pok. 17)
Elbląg

Facet dość specyficzny, trzeba miec do niego dystans, miewa swoje humory ale fachowiec z niego pierwsza klasa, zwłaszcza zna się na leczeniu małych dzieci. Najczęsciej małe dzieci przyjmuje w pierwszej kolejności - nie wszystkim z kolejki to się podoba (za to jest ciszej w poczekalni). Ogólnie: polecam.