gdynia ortopeda

Sortuj

lekarz Czesław Kaźmirski

Ortopeda

NZOZ "Śródmieście" Sp. z o.o.
ul. Źwirki i Wigury 14

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz i człowiek, wzór zwłaszcza dla swojego kolegi z gabinetu po przeciwnej stronie korytarza przychodni - "doktora" MK. Serdecznie polecam.
Marzena N.

Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Michał Bogdański

Ortopeda

Szpitalna opieka stacjonarna i całodobowa
ulica A. Piechowskiego 36
Kościerzyna

Średnia ocen: 5/5

Lekarz z prawdziwego zdarzenia kompetentny i bardzo ludzki, polecam z całego serca dr.michała oraz cały zespół z bloku operacyjnego.

Opinia dodana przez: Stanisław Semmerling

lekarz Konrad Śniegowski

szpital miejski gdynia

Gdynia

Godny polecenia leka, poświęca dużo uwagi, w przystępny sposób tłumaczy przyczynę dolegliwości i omawia sposób leczenia

Opinia dodana przez: Renata

Wojciech Płudowski

Szpital Miejski

Gdynia

Bardzo dobry specjalista.Kompetentny,opanowany,poświecił mi podczas wizyty dużo czasu i uwagi, zlecił dodatkowe badania i postawił trafną diagnozę.Ponadto bardzo sympatyczny, życzliwy, empatyczny czlowiek.

Opinia dodana przez: Ania

dr hab. n. med. Rafał Pankowski

Szpital Wojewódzki
Nowe Ogrody 1-6
Gdańsk

Wszystkim polecam Pana Docenta Pankowskiego. Dzięki jego wspaniałej operacji znów jestem zdrowy. Nie dość że chodzę to jeszcze biegam półmaratony!!!

Serdecznie Pana pozdrawiam

Wspaniały lekarz,człowiek kompetentny,znający się doskonale na tym co robi

Wspaniały lekarz,człowiek kompetentny,znający się doskonale na tym co robi

lek. med. Michał Borniński

Gdańsk

super lekarz o wspaniałym podejściu do pacjenta i jego problemu, bardzo profesjonalny i kompetentny w tym co robi a do tego zawsze uśmiechnięty i przemiły

Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Marek Hołoweńko

Ortopeda   (+1 więcej)

przychodnia "Działki Leśne"
gabinet 54
Gdynia

Wspaniały lekarz, wszystko cierpliwie mi wytłumaczył poświęcił mnóstwo czasu. I przede wszystkim mnie pocieszył, zamiast przewidywać najgorsze. Polecam, bo takich lekarzy ciężko znaleźć.

Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Jarosław Belewicz

Gdynia

Polecam każdemu kto znajdzie się w potrzebie skorzystania z pomocy ortopedy dra Belewicza. Trafiłam do tego lekarza z "fatalnie" złamanym obojczykiem. Lekarz kompetentny, który postawił diagnozę i jasno przedstawił drogę leczenia. Nie obyło się bez operacji, ale ilość poświęconego mi czasu, sposób podejścia do pacjenta wskazuje na profesjonalizm tego lekarza. Lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Marcin Omernik

al. marsz. Piłsudskiego 30
Gdynia

Super fachowiec, czasem robi wrażenie zamkniętego ale to doktor z dużą wiedzą i doświadczeniem!!