Lekarze Ortopeda Gliwice

Pan Doktor Domagała. Wspaniały Lekarz, Świetny specjalista i człowiek który bardzo mi pomógł . Dziękuję Panie Doktorze....
Opinia dodana przez: Antoni Walukiewicz

lekarz Jarosław Korecki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Super ortopeda godny polecenia miałem robiony zabieg łąkotki kolana fajne podejście do pacjenta cała ekipa przy zabiegu bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich czynności jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: SEBASTIAN
świetny specjalista, duże doświadczenie, prawidłowa diagnoza wstępna jeszcze przed odczytaniem rezonansu. a co do przekazywania informacji - jeszcze żaden lekarz mnie tak nie zarzucił informacjami - nie nadążałem rejestrować :)Polecam pana doktora i pozdrawiam

Andrzej Baryluk

Gabinet Baryluk Andrzej
Gliwice

Super lekarz: kompetentny, bardzo pracowity, bardzo dobrze zorganizowany, z pomysłami na udoskonalanie metod leczenia poprzez innowacje, przyjazny (wręcz przyjacielski) dla wszystkich pacjentów (a szczególnie dla seniorów). Lekarz o bardzo wysokim poziomie kultury osobistej. Oby takich lekarzy było więcej.
Opinia dodana przez: Ewa Maria

lekarz Piotr Nowocień

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Akademicka w Gliwicach
ulica Moniuszki 13
44-100 Gliwice

Pan doktor przemiły i bardzo kompetentny. Wytłumaczył mi szczegółowo proces leczenia tak, aby wszystko było dla mnie zrozumiałe. Z całą pewnością polecam
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Grzegorz Wrzask

Kalinowa 58
44-100 Gliwice

Witam, mam 56 lat i nie spotkałem takiego lekarza z powołania. Przemiły człowiek i pomoże każdemu kto do niego się zglosi. Jeżeli nie jest w stanie pomóc to pokieruje do innego dobrego lekarza. Oby takich lekarzy było więcej.
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Tadeusz Jędrzejczyk

Lekarz sportowy, Lekarz sądowy

Gliwice

bardzo dobry, podchodzący z sercem do pacjenta, wysoka kompetentność, cierpliwość, b.dobre wyniki leczenia

lek. med. Łukasz Waliczek

NZOZ MediCare
ul. Kozielska 325 44-164 Gliwice
Gliwice

To jest lekarz godny polecenia. Pacjent nie czuje się jak "kolejna kartoteka z chorobą". Jest cierpliwy dla pacjentów oraz bardzo uprzejmy.
Opinia dodana przez: Agnieszka
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Ortopeda
                                       lekarz Jakub Hawranek

lekarz Jakub Hawranek

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Bardzo dobry specjalista, dr konsultował mnie po kontuzji kolana ale również moją mamę czekającą na wstawienie endoprotezy. Za każdym razem byłem usatysfakcjonowany usługami doktora. Polecam

lek. med. Łukasz Lubelski

Ortopeda, Traumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Fizjoterapii "FIZJOFIT"
ul. Zygmuntowska 84
44-100 Gliwice

Lekarz godny polecenia. Profesjonalizm i kompetencja w diagnozowaniu stoją w ścisłej korelacji z etyczną maksymą "Primum non nocere". Dr Łukasz Lubelski precyzyjnie i zwięźle, a zarazem jasno i kompleksowo wyjaśnia problematykę schorzenia. Bardzo dobry kontakt z pacjentem, świetne podejście. Będę gorąco rekomendował.
Opinia dodana przez: Jerzy
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Ortopeda
                                       dr Beata Spólnicka

dr Beata Spólnicka

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Nie miałem skomplikowanego urazu ale bardzo spokojnie i zrozumiale mi wszystko wyjaśniła, uspokoiła + skierowała na badania
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Adam Horzela

Chirurg ogólny, Traumatolog

Gliwice

żaba jak nie umie pływać będzie mówić że woda za rzadka. tyłu osobom pomógł że tylko chwalić polecać a nie krytykować no i wreszcie wcale nie jest wizyta aż tak droga przystępna dla każdego więcej się zapłaci u innych że szepnie nic ciepłego nic zimnego tak trzymać tu jest konkretne leczenie ja dziękuję bardzo bo wloklem nogę za sobą A jednak chodzę bez podpórki i cieszę się każdą chwilą że ...

lekarz Ludwina Machała

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medi-Spatz"
Mikołowska 25
44-100 Gliwice

Uprzejma Pani doktor, z wiedza i doswiadczeniem i dobrym podejsciem do pacjenta. Szczegolowe wyjasnienie jakimi cwiczeniami moge zredukowac dolegliwosci i to rzeczywiscie pomaga! Zabieg profesjonalnie wykonany.
Bardzo dobry lekarz fachowe podejście do chorego ,wnikliwa ocena wykonanych badan . Szczegółowe badanie chorego wielka kultura osobista.
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Piotr Zając

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Gliwice

Chodziliśmy z dzieckiem od ortopedy do ortopedy,coraz dziwniejsze mieli pomysły.Jeden kazał strugać płotek z drewna i żeby na nim dziecko ćwiczyło(3 letnie)to mu się krzywe piętki wyprostują.Kupowałam specjalne buty i bardzo się martwiłam.W końcu pan doktor obejrzał stópki,wyjaśnił i doradził i ocenił,że z czasem będzie ok.I tak się stało.Normalny lekarz z właściwą wiedzą.Ja nie mam zastrzeżeń.

lekarz Andrzej Lis

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Obwód Lecznictwa Kolejowego w Gliwicach
ulica Opolska 18
44-100 Gliwice

Zdecydowanie nie polecam! Zgłosiłam się do Pana doktora z dotkliwym bólem uda, (podejrzenie lekarza pierwszego kontaktu to ucisk wewnętrzny). Jestem już pacjentką Pana doktora ale planowa wizyta przypada w lipcu więc zgłosiłam się do gabinetu ze skierowaniem i prośbą od lekarza o poszerzenie diagnostyki o badanie obrazowe. Po 4 godzinach oczekiwania w poczekalni, Pan doktor dosłownie pokazał mi drzwi. Przyznam, że z takim traktowaniem spotkałam się pierwszy raz.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Wojciech Połoński