Czy chodziło Ci o lekarzy:

dr n. med. Szymon Kujawiak

SOLUMED-ORTOPEDIA
ul. Wyrzyska 18
Poznań

Witam.Powiem tak.Jestem przykładem jak po 9 tygodniach zabiegu /zszycie ścięgna Achillesa/można znowu zacząć chodzić.O Doktorze Szymonie Kujawiaku zawsze będę miał zdanie że to Doktor przez duże D. Na pewno specjalista jeden z najlepszych w swoim fachu,człowiek bardzo miły,obiektywny,szczery i nadopiekuńczy.Pozdrawiam Pana Doktora a także pracowników z Solumed. Wspaniała placówka,zespól specjalistów i ludzi Z KLASĄ.

Opinia dodana przez: Ireneusz
Najbliższy termin: 31 Sie o 10:00

lek. med. Ireneusz Abramczyk

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Wizyta bardzo miła ,pan doktor uprzejmy zapytał o dolegliwości zbadał i dał skierowanie na rezonans magnetyczny .Polecam

Opinia dodana przez: Danuta
Najbliższy termin: 31 Sie o 16:30

lek. med. Jakub Janowicz

Ortopeda   (+2 więcej)

Centrum Medyczne CMP Mariańska
Mariańska 1

Naprawdę polecam.Trafilam na ostry dyżur z ręką ,którą inny lekarz wyjął z gipsu i stwierdził, że wszystko jest ok i nawet nie chciał dac rehabilitacji ,Kość okazała się być niezrosnieta. Pan Jakub i drugi doktor okazali pełen profesjonalizm.zrobili rentgen .zlecili założenie gipsu i dalej przepisanie ortezy.Wypisali skierowanie na rehabilitację .I jeszcze przejrzeli rentgen biodra.na ktorego lekarz ze Stepinskiej nawet nie chcial okiem rzucic i wyslal mnie z niezrosnieta koscia do domu i tak chodzilam z bólem trzy dni.
Brawo dla pana Jakuba i drugiego lekarza , ktorego niestety nazwiska nie pamiętam.
Natomiast pamiętam nazwisko lekarza, który wysłał mnie z nie zrośnięta ręką. To był Jacek Krupa , przed którym przestrzegam

Opinia dodana przez: Małgorzata
Najbliższy termin: 9 Wrz o 12:15

lek. med. Anna Skowrońska

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
Śródmieście, Warszawa

W lutym br. został mi bardzo kompetentnie wykonany zabieg dłoni przez
dr Annę Skowrońską. Pani doktor nie tylko świetnie ...

W lutym br. został mi bardzo kompetentnie wykonany zabieg dłoni przez
dr Annę Skowrońską. Pani doktor nie tylko świetnie przeprowadziła zabieg,
ale dobrze mnie do niego przygotowała i okazała ciepłą troskliwość przed i po zabiegu. W mojej opinii jest wysokiej klasy specjalistką.

Opinia dodana przez: Sławomir

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Ortopeda   (+2 więcej)

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

Dobry, dobry, teściowa jest szczęśliwa, pomogł bardzo. Teściowa się cieszy. Bardzo się cieszy. Pozdrawia i się cieszy. Znakomicie.

Opinia dodana przez: Łukasz A.J.W.

dr n. med. Konrad Słynarski

Ortopeda

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3

Mogę tylko potwierdzić opinie poprzednich pacjentów. Doktor Słynarski to wybitny fachowiec. Więcej takich prosimy.

lekarz Michał Janiak

Koszarowa 17
Września

świetny specjalista, super lekarz z odpowiednim podejściem do pacjenta -artroskopia kolona bez powikłań!!! polecam

Opinia dodana przez: wyczi