Filtruj terminy

lekarz Wiesław Małek

Ortopeda, Traumatolog

ul. Madejewskich 18
38-200 Jasło

Od trzech tygodni mam sztuczny staw biodrowy wstawiony przez Dr W. Małka. Nic mnie nie boli, jeżdżę samochodem i chodzę już prawie bez laski. Wspaniały lekarz , specjalista, godny polecenia.
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Karol Biesiadowski

Traumatolog, Ortopeda

Kołłątaja 14 lok. 10
38-200 Jasło

Byłem u Pana doktora z problemem nadgarstka. Pan doktor stwierdził martwicę kości księżycowatej z przemieszczeniami. Zaproponował zabieg artrodenzy - częściowe usztywnienie nadgarstka prawego. Zabieg wykonał 11 paźdzernika 2022. Jestem bardzo zadowolony z zaangażowania Pana doktora. Poza małym niedowładem w nadgarstku czuję się dużo lepiej. Jestem Panu doktorowi bardzo wdzięczny i wszystkim go polecam. Dziękuję Panie doktorze, Stanisław
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Bogdan Naszkiewicz

"CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Staszica 17a
38-200 Jasło

Najlepszy lekarz na świecie przy tym skromny i miły .To jedyny lekarz ,któremu ufam.Jestem po dwóch zabiegach endoprotezy bioder które wykonał dr. Naszkiewicz. Wszystko jest super funkcjonuję tak jak by nigdy tych zabiegów nie było. Chciałabym aby wszyscy lekarze tak traktowali pacjentów i tak wykonywali swoje obowiązki jak dr. Naszkiewicz. Pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Marzena Maligranda-Bartnik

lekarz Piotr Bemben

Ortopeda, USG ortopedyczne

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Piotr Bemben
38-200 Jasło

Świetny fachowiec, przemiły człowiek, poświęca mnóstwo czasu pacjentowi. Do tego uśmiechnięty i troskliwy, z poczuciem humoru. Polecam!

lekarz Andrzej Iwaniec

gabinet prywatny
Lwowska 139
38-200 Jasło

Mam 63 lata, 3 lata temu odczuwałam silne bóle nocne stawu biodrowego, i trzeba było robic przerwy w spacerach, ze względu ból. Pan dr.Iwaniec zastosował serię zastrzyków bezpośrednio do stawu, leki i zapisał do kolejki na operację za 2 lata, bo to jednak jest wiek i staw się nie odrodzi. Jednak przesuwam termin operacji, bo bóli nie mam, chodzić mogę, a doktor interesuje się stanem mojego stawu. Dziękuję Panie doktorze. ...
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Andrzej Zasadny