ortopeda jasło

lekarz Wiesław Małek

Ortopeda   (+1 więcej)

Madejewskich 2
Jasło

wspanialy lekarz-dzieki jego raczka mam sprawna noge-polecam,uprzejmy,mily,w szpitalu dba o swojego pacjeta

lekarz Karol Biesiadowski

Ortopeda

Szpital Powiatowy
Lwowska 22
Jasło

Bardzo miły i kompetentny lekarz, dokładnie wytłumaczył mi metody leczenia, jak i dokladnie opisal chorobe oraz czas przewidywany calej kuracji. 120 zł z wizyte moze wydawac ze duzo, ale naprawde warto.

lekarz Piotr Bemben

Ortopeda   (+2 więcej)

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Piotr Bemben

Jasło

Świetny fachowiec, przemiły człowiek, poświęca mnóstwo czasu pacjentowi. Do tego uśmiechnięty i troskliwy, z poczuciem humoru. Polecam!

lekarz Andrzej Iwaniec

Ortopeda

Szpital Powiatowy
Lwowska 22
Jasło

Mam 63 lata, 3 lata temu odczuwałam silne bóle nocne stawu biodrowego, i trzeba było robic przerwy w spacerach, ze względu ból. Pan dr.Iwaniec zastosował serię zastrzyków bezpośrednio do stawu, leki i zapisał do kolejki na operację za 2 lata, bo to jednak jest wiek i staw się nie odrodzi. Jednak przesuwam termin operacji, bo bóli nie mam, chodzić mogę, a doktor interesuje się stanem mojego stawu. Dziękuję Panie doktorze.
Zofia

Opinia dodana przez: Zofia