ortopeda w okolicach kleczew

Sortuj

lekarz Michał Janiak

Koszarowa 17
Września

świetny specjalista, super lekarz z odpowiednim podejściem do pacjenta -artroskopia kolona bez powikłań!!! polecam

Opinia dodana przez: wyczi
lek. med. Marcin Bińkowski

lek. med. Marcin Bińkowski

Ortopeda

ALFAMED Bińkowski, Schmidt s.c.
ul.Piłsudskiego 22A

Średnia ocen: 5/5

Lekarz z powołania. Leczenie jest skuteczne a niespotykane uprzejme podejście do pacjenta czyni wizytę jako przyjemność. Tylko te kolejki przed gabinetem ale to już zło konieczne

Opinia dodana przez: Stefan

lekarz Grzegorz Schmidt

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45

Średnia ocen: 5/5

Gorąco polecam! Podczas wizyty spotkałam się z profesjonalizmem i bardzo ciepłym przyjęciem. Pan doktor to świetny specjalista i po prostu dobry człowiek.

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Piotr Pankrac

Ortopeda   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Chiron"
ul. Goździkowa 4
Konin

Bardzo miły lekarz, kompetentny; poleciła mi go znajoma osoba. Miałam złamanie dwukostkowe z podwichnięciem stawu skokowego leczenie i rehabilitacja przebiegły bardzo sprawnie, bez żadnych problemów i późniejszych komplikacji.

Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Karol Piechocki

Gabinet Ortopedyczny
Kleeberga 1
Inowrocław

Bardzo profesjonalnie przeprowadził operację mojego łokcia bardzo miły zna się na tym co robi bardzo polecam tego lekarza.

Waldemar Majda

Turek

Bardzo miły i sympatyczny lekarz z ciepłym podejsciem do pacjenta . Polecam Wszystkim w 100 % . najlepszy Ortopeda w Turku

Opinia dodana przez: justyna

lekarz Witold Lubiatowski

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
Konin

w 2010 świetnie przeprowadzona operacja złamanej kostki,bardzo rzetelna informacja odnośnie usunięcia śrub profesjonalna obsługa pacjęta

Opinia dodana przez: anna

lekarz Mieczysław Grzesik

Ortopeda   (+2 więcej)

Dąbrowskiego 17
Gniezno

Bardzo dobry specjalista jakich dziś brakuje.

Bardzo dobry specjalista jakich dziś brakuje.
Przez wiele lat mnie leczył w przychodni ortopedycznej. Potem jeżdziłam prywatnie. Dziś mało jest takich dobrych lekarzy.

Marek Szczepaniec

Specjalistycz Praktyka Lekarska
Andrzeja 34/3
Inowrocław

zdecydowanie polecam, Doktor pomógł mi w sprawie, w której inny ortopeda mi pomocy odmówił

lekarz Michał Reszelski

Tumska 10
Gniezno

Doktora Reszelskiego poleciła mi koleżanka, od wielu lat cierpiałam na bóle kręgosłupa, chodziłam po całym Gnieźnie od lekarza do lekarza, ale żaden nie potrafił doradzić mi nic sensownego. Poszłam na wizytę prywatnie, doktor mnie wysłuchał zbadał i powiedział, że konieczny będzie rezonans. Umówił mnie na wizytę tydzień później, już na fundusz i dał skierowanie, na rezonansie wyszło ze mam uszkodzony dysk !!! Niestety nikt przed doktorem Reszelskim się nie pofatygował, żeby zlecić mi jakieś badania i porządnie wszystko sprawdzić. Pan doktor pokazał mi jak mam ćwiczyć, czego unikać i przepisał leki, dostałam też skierowanie na rehabilitację. Teraz jest już lepiej, kręgosłup już prawie nie boli. Z całego serca polecam doktora Reszelskiego, ma super podejście i chętnie zleca badania.

Opinia dodana przez: anna