Filtruj terminy

Ortopeda, Traumatolog

Centrum Leczenia Laserem
Święciechowska 1
64-100 Leszno

Klinika Atros jest godna polecenia. Wszystkie czynności przed operacją zostały wykonane bardzo sprawnie Sama operacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor to bardzo sympatyczny człowiek. Pani anestezjolog też godna pochwały. Wszystko jak w rodzinie , obsługa pań pielęgniarek super. Jestem bardzo zadowolona z wykonania zabiegu, a także z atmosfery panującej w klinice.😁
Opinia dodana przez: M.O.

dr n. med. Krzysztof Pietrzak

Ortopeda dziecięcy

ul. Na Skarpie 48/1
64-100 Leszno

Chciałam napisać to wcześniej, ale jakoś nie wiedziałam. Krzysztof Pietrzak leczył naszego synka z powodu stopy końsko-szpotawej. Leczył go w Ortop Poliklinice w Poznaniu. Od zakończenia leczenia minęły 2 lata. Stopa jest idealna. Brakowało mi trochę odwagi, żeby podziękować i polecić Pana w sieci. Naprwadę, dziękujemy Panu za wszystko
Opinia dodana przez: monika

lekarz Maciej Mańczak

ul. Jana Kiepury
64-100 Leszno

Z całego serca mogę polecić dr. Mańczaka. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z równym zaangazowanuem. Ilość poświęconego czasu jest adekwatna do danego schorzenia oraz ze spokojem tlkumaczy jaki jest powód doskwierających dolegliwości. Prawdziwy lekarz z powołania na którego zawsze można liczyć.
Opinia dodana przez: GWIAZDA
Rewelacyjny lekarz! Chodzimy do niego z dzieckiem, ma super podejście do maluchów, nie spieszy się, nie pogania, po zbadaniu dziecka wszystko tłumaczy wręcz łopatologią, że nie ma szansy nie zrozumieć nawet przy największych nerwach. Nie jest też naciągaczem - wizyt jest tyle ile potrzeba, a nie kolejna i kolejna, bo za to jest kasa. Gorąco polecam zwłaszcza do noworodków na kontrole bioderek. Lepiej trafić nie można :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Tomasz Trzeciak

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

64-100 Leszno

Testowałem różnych lekarzy w Poznaniu i okolicach łącznie ze słynna klinika. Nikt jednak nie podszedł tak rzetelnie do problemu mojego kolana. Jeszcze raz serdecznie dziękuje Doktorze. Niedosyc ze prawdziwy fachowiec to jeszcze miły i sympatyczny człowiek . Polecam w 100%!!!!
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Zbigniew Zakrzewski

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "MEDICAL"
Leszczyńskich 32.
64-100 Leszno

Szczerze polecam p.Doktora godny zaufania. Fachowo i do rzeczy bez owijania. Wdrożone leczenie bardzo mi pomaga - pozdrawiam :)
Opinia dodana przez: Przemysław Konieczny

lekarz Jacek Adamczak

prywatna poradnia ortopedyczna
chocimska
64-100 Leszno

leczę się u doktora i jestem bardzo zadowolona ze sposobu przekazywania informacji na temat choroby.Może wizyta nie nalezy do najtańszych ale nie różni się zbytnio od cen innych specjalistow,pozdrawiam KATARZYNA KIERNICKA
Dwukrotnie konsultowałam przypadki z doktorem i w każdym przypadku diagnoza była trafiona w 100%, gdzie szpitale rozkładały ręce. Polecam!

dr n. med. Przemysław Nawrot

64-100 Leszno

Tragedia..zdecydowanie i z ręką na sercu nie polecam!! to była moja pierwsza i ostatnia wizyta u tego "lekarza", który przed wizytą kasuje 120 zł, a potem nie przeprowadza żadnych badań tylko pyta co się dzieje i co ma wpisać w kartę żeby pasowało, a przecież nie na tym polega leczenie by napisać byle co na papierze, ale by zbadać i chociaż starać się wyleczyć, a u niego nawet chęci nie ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Bartłomiej Molisak