ortopeda łódź

Ortopeda   (+2 więcej)

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Bardzo dobry fachowiec, wie co robi. Długie lata praktyki przekładają się na skuteczność leczenia. Zdecydowanie polecam.

dr n. med. Ryszard Perner

Ortopeda   (+1 więcej)

Struga 20 (Medort)

Średnia ocen: 5/5

Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz. Doskonały fachowiec, który unika wysyłania pacjenta na operację.

Anna Falak-Wlażlak

Ortopeda   (+1 więcej)

bardzo dobry lekaż dobry kontakt i dbałość o pacjenta

bardzo dobry lekaż dobry kontakt i dbałość o pacjenta

lekarz Piotr Waśniewski

None
Daniłowskiego 7/42

Średnia ocen: 5/5

Świetny specjalista, lekarz, który stara się zrozumieć cierpienie pacjenta. Pełen profesjonalizm, empatia i chęć niesienia pomocy. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Asia

prof. Marek Synder

Ortopeda dziecięcy

DREWNOWSKA

Średnia ocen: 5/5

Pan profesor Marek Synder leczy naszego synka który ma choroba perthesa. Jestesmy zadowoleni z rezultatów jak i ze sposobu leczenia.Niema żadnych problemów z kontaktem E-mail szybka odpowiedz jest naprawdę fachowcem w swojej dziedzinie godny polecenia

lekarz Ireneusz Podkański

Szpital Poddębickie Centrum Zdrowia
ul. Mickiewicza 16
Poddębice

Średnia ocen: 5/5

Bardzo rzetelny i kompetentny Doktor. Wyleczył moje bolące od lat kolano- operacyjnie. Dziś mogę cieszyć się życiem i zapomniałam o ciągłym bólu. Wciąż jestem pod opieką Pana Doktora i jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam właśnie do niego. Złoty człowiek. Bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Dariusz Nowak

None
Łaska 43
Zduńska Wola

Średnia ocen: 5/5

Super specjalista. Traktuje ludzi z szacunkiem. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie na bloku operacyjnym.

lekarz Maciej Kluba

Piotrkowska 5

Średnia ocen: 5/5

Zrównoważony, spokojny człowiek. Odpowiada na pytania wyczerpująco. Cierpliwy. Dobrze diagnozuje, postępowanie skuteczne. Polecam

Opinia dodana przez: helen

Paweł Osiński

MEDICAN
Tuszyńska 130
Łódź

Polecam wszystkim dr Pawła Osińskiego. W marcu w szpitalu w Brzezinach operował mojego tatę (alloplastyka stawu biodrowego z uzupełnieniem ubytku tylnej ściany panewki kostnej). To prawdziwy profesjonalista. Lekarz konkretny, rzeczowy i uprzejmy. Fachowiec najwyższej klasy – POLECAM!

Opinia dodana przez: Ilona z Koluszek