Lekarze Ortopeda Łódź

Traumatolog, Ortopeda

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Łódź

Dzisiaj wizyta, o czasie, bez pośpiechu.Diagnoza postawiona po otworzeniu płyty, bez konieczności opisu. W szczegółach dostałam informacje "profeska" . Mogę sobie i innym życzyć takiego lekarza, dodam, sympatyczny i uśmiechnięty. Rączka w gipsie, moja decyzja gdzie mam założyć bez żadnych sugestii. Życzmy sobie wszędzie takich lekarzy z pasją.
Opinia dodana przez: Grażyna

Paweł Osiński

medican
Łódź ul. tuszyńska 130
Łódź

Polecam po stokroć. Świetny lekarz i człowiek pełny empatii. Bardzo konkretna osoba, potrafiąca rzeczowo wytłumaczyć problem, oraz wytłumić emocje pacjenta przed zabiegiem - i po. Byłem operowany przez Pana doktora (wymiana stawu biodrowego) i zostałem zaopiekowany ponad swoje oczekiwania. Profesjonalizm Pana doktora przełożył się na moje zdrowie - znów mogę normalnie chodzić i funkcjonować - za co serdecznie Mu dziękuję!
Opinia dodana przez: Zbigniew Romański

lekarz Paweł Kuligiewicz

Ortopeda, Traumatolog

I Szpital Miejski im. dr E. Sonnenberga w Łodzi
ulica Pieniny 30
92-003 Łódź

I ja się dołączę do pozytywnych opinii o Panu Doktorze Kuligiewiczu Byłam ostatnio u niego na wizycie kiedy zastępował innego, też bardzo dobrego lekarza z tej placówki Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty,wyjaśnił sporo rzeczy,odpowiadał na każde pytanie,bez problemu mogłam zerknąć na postęp zrastania się mojej stopy po złamaniu Mimo mojego ogólnego strachu przed wizytami lekarskimi,który mam od najmłodszych lat,rozmowa z panem Pawłem,rozluźniła mnie całkiem,przede wszystkim jego spokojne i cierpliwe ...
Opinia dodana przez: syla

Henryk Skowroński

Szpital Miejski im.Jonszera
Łódź

Jestem żywym chodzącym przykładem umiejętności Pana DOKTORA. Przypadkowy upadek na krawężnik rzepka kolanowa pęknięta na pół i dolna część na trzy części.Wypadek na Mazurach. Diagnoza w szpitalu w Mrągowie-rzepka do usunięcia.Powrót do Łodzi.Operacja dopiero po 48 godzinach na szczęście trafiłem na Pana DOKTORA.Ostrzegł przed operacją,że dolną część rzepki trzeba będzie usunąć.I tu niespodzianka bo nie usunął a poskładał wyreperował tak,że bardzo dobrzy rehabilitanci,których mam w rodzinie nie mieli co robić.Żadnych ...
Opinia dodana przez: Zbigniew Kacperski

lekarz Piotr Waśniewski

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Fantastyczny lekarz i cudowny człowiek! Miałam szczęście, ze trafiłam właśnie do tego Pana Doktora, wiedza, empatia i olbrzymia kultura! Brawo Panie Doktorze! Operacja wcale nie była straszna tylko dzięki Panu.Gorąco polecam -wdzięczna Marianna Lulusiowa ć
Opinia dodana przez: marianna

Dariusz Gąsiorowski

Halluxmed
Pabianice ul.Grota Roweckiego
Łódź

Serdecznie polecam. Kompetentny , miły, zaangażowany w leczenie. Ważny jest pacjent i lekarz robi wszystko aby pomóc. Stan mojego stawu barkowego po leczeniu przez innego pseudo lekarza był tragiczny. Dr Gąsiorowski potrzebował 2 miesięcy abym uzyskała 95 % sprawność. Nie szukajcie, macie problem idżcie do dr |Gąsiorowskiego. POLECAM
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Paweł Flont

Ortopeda dziecięcy

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

SZCZERZE POLECAM ! Pan Dr Paweł Flont to mega człowiek i nieoceniony specjalista. Niezwykle sympatyczny, życzliwy i rzeczowy. Każde badanie było przeprowadzone bardzo sumiennie, a na każde pytanie otrzymaliśmy wyczerpującą odpowiedź. Pan Doktor poświęca pacjentowi tyle czasu ile ten potrzebuje. Wizyta odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze. Doktor przeprowadził u córki dwie operacje: jedną z wypadku, drugą planowaną. Obie wieloetapowe i skomplikowane. Obie ze 100% powodzeniem, zero komplikacji, zero powikłań. ...
Opinia dodana przez: mama Oli

dr Wojciech Ferszt

Szpital
Północna 42
91-425 Łódź

Wspaniały lekarz,duża charyzma z właściwym podejściem do pacjenta . Oby było więcej takich lekarzy w dzisiejszych trudnych czasach.polecam każdemu.życząc dużo zdrowia Grażyna konarzewska

dr n. med. Ryszard Perner

Ortopeda, Chirurg ogólny

Struga 20 (Medort)
90-513 Łódź

Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz. Doskonały fachowiec, który unika wysyłania pacjenta na operację.

lekarz Ireneusz Podkański

Pienista 41A/2
94-109 Łódź

Polecam wszystkim tego lekarza. Byłem u niego na wizycie 2 tygodnie temu w poradni w Aleksandrowie Ł. Pan doktor przepisał mi zastrzyki w kolano. Tego samego dnia wykupiłem receptę i doktor podał mi zastrzyk. Wreszcie przestało mnie boleć!!! Chodziłem od lekarza do lekarza, a dopiero doktor Podkański zareagował konkretnie. Grzeczny i sympatyczny, wszystko wytłumaczył. Widać, że chce człowiekowi pomóc.

dr n. med. Błażej Pruszczyński

Ortopeda dziecięcy

Medeor Plus Szpital Wielospecjalistyczny
ulica Ciesielska 8
91-308 Łódź

U Pana doktora byliśmy na kontroli bioderek. Jest to lekarz z prawdziwym powołaniem jakich teraz mało. Pan doktor rzeczowy, odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwie tłumaczy a do tego wykonuje swoją pracę z pasją i uśmiechem. Wspaniałe podejście do dzieci. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Magda

Anna Falak-Wlażlak

Internista, Ortopeda

Łódź

bardzo dobry lekaż dobry kontakt i dbałość o pacjenta

lekarz Andrzej Iwański

Pasieczna 2/6/113
91-362 Łódź

Bardzo dobry lekarz konkretny sympatyczny potrafi doradzic i wytlumaczyc ,polecam zawsze usmiechniety,dobry specjalista.
Opinia dodana przez: henryka

lekarz Radosław Lebiedziński

ALMED Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
ulica Kilińskiego 228
93-124 Łódź

Pierwszy profesjonalny orotepda i lekarz w moim zyciu.Lepszego lejarza nie mozna sobie wymarzyc.Szukalam specjalnue strony zeby moc pchwalic takiego specjalistę.Takiego lekarza ze świeca szukac.Pozdrawiam pacjentka 😘
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Dariusz Nowak

Więckowskiego Stefana 63/1
90-747 Łódź

Super specjalista. Traktuje ludzi z szacunkiem. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie na bloku operacyjnym.

lekarz Magdalena Krasińska

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Avete Centrum Medyczne
Al. Piłsudskiego 138
92-230 Łódź

jestem pełna uznania dla P .Doktor. Cechy ,które posiada to. profesjonalizm, uprzejmoość i, cierpliwość dla zestresowanych bólem i chorobą pacjentów. Jestem pod wrażeniem czytelności w jaki P .Doktor tłumaczy na czym polega uraz, który się wydarzył i jakie jest proponowane leczenie. Nic dodać, nic ująć. H.P. .
Opinia dodana przez: henryka

dr Paweł Rozmus

Ortopeda, Traumatolog

Centrum Medyczne Multiclinic
ul. Kilińskiego 185
90-348 Łódź

Polecam. Jestem bardzo zadowolony, szybka i fachowa pomoc lekarska. Pan doktor bardzo kompetentny i szczegółowy. Mogę polecić z pełnym przekonaniem.
Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Paweł Garncarek

GABINET DERMATOLOGICZNY ANNA NIEWINOWSKA-LASSOTA nI
Al.Kościuszki 98 m.9
Łódź

UWAŻAM PANA DOKTORA PAWŁA GARNCARKA ZA JEDNEGO Z NAJLEPSZYCH LEKARZY ORTOPEDÓW POLSCE! W kwietniu 2011r. przeszedłem w Szpitalu MSWiA w Łodzi zabieg rekonstrukcji więzadeł krzyżowych w kolanie. Zabieg był bardzo skomplikowany. Miałem tak uszkodzony staw kolanowy, że nadawał się tylko do wstawienia protezy. 12 lat temu podczas gry w piłkę zerwałem wiązadła i jako młody chłopak tę sprawę zaniedbałem. Wcześniej wielu ortopedów nie tylko z województwa łódzkiego, ale i z ...

dr n. med. Tadeusz Śnieżek

lodz ul tamka 7
Łódź

Super lekarz godny polecenia miła I fachowa obsługa Wszystko wytłumaczy i doradzi, dokładnie wykonuje swoją pracę.
Opinia dodana przez: Basia

lek. med. Michał Groblewski

Centrum Medyczne Lux-Med
Milionowa 21
93-105 Łódź

Doktor Groblewski przyjmuje również w SALVE na Łagiewnickiej (Łódź). Bardzo dobry ortopeda, przede wszystkim empatyczny człowiek. Doktor tłumaczy w czym problem, kieruje na właściwą diagnostykę i potem proponuję skuteczne leczenie. Mimo strasznego nawału pacjentów, doktor jest uprzejmy i cierpliwy. Leczę o dr Groblewskiego kolana, żona kręgosłup i jeszcze przychodzi kilka osób z rodziny. Każdy twierdzi, że to jeden z najlepszych ortopedów w Łodzi. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Andrzej